2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kızlar opu olmadım daha ama kendimi adet olacakmış gibi hissediyorum ağrım var normal mi bu durum ?adet olacağım diye korkuyorum 😱😱😱

Kimyasal yaşıyan kızlar sorum var size ben ayın 20 sinde adet oldum biliyorsunuz kimyasala olunca gebelik 11 gün sürmüştü adetim normalde cuma günü adet olmam gerekirdi ama olmadım bugün 3. Günü olmam gereken normal mi gecikme yaşayan varmı bu şekilde doktorum gecikmez demişti ama bilmiyorum 🤷
Doktorum kimyasal sonrasi düzensizlik olabilir demisti kuzum. Bat dan 5 gun sonra test yap 😍

Kızlar opu olmadım daha ama kendimi adet olacakmış gibi hissediyorum ağrım var normal mi bu durum ?adet olacağım diye korkuyorum 😱😱😱
Şuan ilaç kullanma aşamasındaysan yumurtalıkların fazla uyarılmasından kaynaklı normal yaşadığın Ağrı olabilir öyle şeyler 😊

Kızlar bişey sorucam wcden sonra peçeteye kahverengimsi leke geldi. 8 hafta dolacak yarın normal midir. Yaşayan var mı aranızda hiç yerleşme kanaması olmadı bende ilk zamanlar şimdi olunca biraz korktum.

Kızlar bişey sorucam wcden sonra peçeteye kahverengimsi leke geldi. 8 hafta dolacak yarın normal midir. Yaşayan var mı aranızda hiç yerleşme kanaması olmadı bende ilk zamanlar şimdi olunca biraz korktum.
Benim hep vardı 10 gün önce kesildi.ilk oğlumda bi kere leke gelmişti yaklaşık senin haftalarda birdaha da gelmemişti.bu gebeliğimde son kontrolüme kadar doktor yerleşme lekelenmen sürüyor dedi.heralde bazı gebeliklerde uzun sürüyor.ama 12-13. Haftaya kadar kesilmesini bekleriz dedi

Benim hep vardı 10 gün önce kesildi.ilk oğlumda bi kere leke gelmişti yaklaşık senin haftalarda birdaha da gelmemişti.bu gebeliğimde son kontrolüme kadar doktor yerleşme lekelenmen sürüyor dedi.heralde bazı gebeliklerde uzun sürüyor.ama 12-13. Haftaya kadar kesilmesini bekleriz dedi
Şimdi baktım yok gibi. Kesildi galiba. Her an bişey olacakmış gibi geliyor kötü düşünmüyorum hiç ama o tedirginliği de alttan alta hep hissediyorum. Şu ilk aylar geçse biraz rahatlayacağım sanırım. İnşallah sağlıkla kucağımıza alırız bebeklerimizi. Sana da sağlıklı keyifli bir hamilelik geçirmeni dilerim 🤲

Adetim uuzn sürdü ya belki geç yumurtladım ve ondan gecikti bilmiyorum ama teste elim varmıyor bi kaç gğn daha beklicem çift çizgiyi tedavim haricinde görmeyince alışkınım bazen gecikmelere ama bilemiyorum da boş yere umutlanmak istemiyorum 😄😁
Hiç belli olmaz böyle şeyler canım ben kimyasalın üstüne hamile kalmıştım ama tabi sen yine de beklentiyi düşük tut biraz daha da bekle ama inşallah olmuştur tatile gidemezsin Ahahaha 🤭🤭😅😅😍

Yarın sabah yapsam mı acaba diye düşünüyorum ama transfer im hariç çift çizgiye alışkın olmadığım için yapmaya da korkuyorum belkide öylesine gecikti bilmiyorum 🤭☺️
Yarin kacinci gun oluyor🙏 oneceki doktorum 5 gun sonra yaparsan cikabilir demisti gecikmeler olabiliyor Tup bebekden stresli olarak çıktık 🙄 ama insallahhh vardır cift cizgiyi gorelimm😍

Yarin kacinci gun oluyor🙏 oneceki doktorum 5 gun sonra yaparsan cikabilir demisti gecikmeler olabiliyor Tup bebekden stresli olarak çıktık 🙄 ama insallahhh vardır cift cizgiyi gorelimm😍
Yarın 4. Günü olmuş oluyor eşim gelsin genelde p beni ikna ediyor test için yap derse yapcam bakalım 😁🤭

Hiç belli olmaz böyle şeyler canım ben kimyasalın üstüne hamile kalmıştım ama tabi sen yine de beklentiyi düşük tut biraz daha da bekle ama inşallah olmuştur tatile gidemezsin Ahahaha 🤭🤭😅😅😍
Son 3 buçuk yıldır beklediğim hiçbir şey olmadığı için pekde bir beklenti içinde değilim artık açıkçası 🤣 ahahah çadır aldım masa aldım bir sürü ıvır zıvır aldım o tatile gidilecek 🤣🤣🤣

Sabah test yapsam mı o zaman gece gelen giden olmazsa merak ettim şimdi 🤭🤣🤣🤣 yoksa zaten yoktur 😁
Yap yap 😍😍 zaten tatil planı yaptın çok şükür sağlığın da keyfin de yerinde 💞 negatif çıkarsa çok etkilemez bu durum seni diye düşünüyorum etkileyecekse yapma ama 🥺

Yap yap 😍😍 zaten tatil planı yaptın çok şükür sağlığın da keyfin de yerinde 💞 negatif çıkarsa çok etkilemez bu durum seni diye düşünüyorum etkileyecekse yapma ama 🥺
Şuan herhangi bir sürecin içinde olmadığım için etkilemez helekş şuan ilk ay ama aylar geçmesine rağmen hala adet olmaya devam edersem yavaştan etkilemeye başlar😁

Kaçıncı günün cnm bide kaçıncı gün embriyosu
Canım geçen ay 5. Ve 6. gün emriyosu olarak çift transfer oldum ve kimyasal oldu önceki ayıda histeroskopi olmuştum polipim varmış tedaviden sonraki ilk ayım bu adetim gecikti artık kimyasal gebelikten kaynaklımı başka birşey kaynaklı mı yoksa gebelik mi var bilmiyorum bugün gecikmenin 3. Günü

X