2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kizlar ben test yaptim merak işte ve cok cok silik bi cizgi cikti ama erken gebelik testi degil resimde tam gözükmüyor normalde daha net efektli de cektim atiyorum pazartesi bi daha yapcam
7.gunum bugun.
Çok çok sevindim. İnşallah kan da da pozitifi görürüz Bence git bir de kan ver

Allah Allah bende yazdırdım ve aldım oksaparı eczaneden öyle
Bende ilk aldığımda indirimli aldım estrofem prednol oksapar 70tl tuttu yazılıyor yani eczacı da bitince verebilriim dedi
Aynen bana da öyle dedi benim sadece prognaf diye bir ilaç var onu yazmıyordu 460 dı ilacın kutusu o özeldi sadece gerisini yazdı hep demekki hekimden hekime değişiyor ya insan anlayışlı olmayınca doktor olsa ne olmasa ne sizin aile hekimi ile ilgili olmuş bence raporlu alınanlar opu zamanı kullanılan ilaçlar sadece

Tam anlayamadım canım . Tıbbi genetige gittiğinde kimyasal yaşadığını söylediğin icinmi baktılar. Ben hamileyim şuanda. Doktor transferden sonra oksapar kullandirdi önlem amaçlı. Oksapari bırakmak istiyorum ama emin olmak istiyorum . Gitsem bana da bakarlarmi.

Bi kanla bakılıyor bence bakılır.benim de lekelenmem olduğu için kestiler oksaparı.1 aydır kullanmıyorum ama bi sıkıntı olmadı çok şükür ama benim öncesinde pıhtılaşmaya bakılmıştı.ona rağmen tedirginim.lekelenme tamamen kesilince corasprin başlayacak doktor

Uzman hekim bir de. eczacı da yazıyor diyor. Ama doktor ısrarla olmaz ödemez diyor. Doktora da yanlışınız var denmiyor ki

Ben kimyasal olunca burda duydum ve gittim canım.
Devlet hastanesi tıbbi genetik ten randevu aldık eşimle , üç kimyasalim.var dedim doktora yapmaz diye sonra kan verdik.
Sende şüphem var dersen bence yaparlar

Kızlar merhaba taze transfer 7 gündeyim 5.gün emriyo transferim olmuştu çatlatma iğnesininde 15.günü opudan 2 gün önce olmuştu test yaptım umut var sanki değilmi 2 gün sonra kan testi yaptıracağım

Evet çok güzel görünüyor, kan testinizi de yaptırın günü geldiğinde

7.gün kan testim 148 sizce nasıl ?

Güzel bir sonuçtur hayırlı olsun. Günü gelince kandan baktırın tekrar

Doktorunuz da size olumsuz bi tutumla yaklaşmış ama. Cümleleri, o cümleler içinde kullandığı bazı kelimeleri ne kadar sert olmuş. En kaliteliler tutunmayıp alt kalitedekilerden sağlıklı bebekler gelebiliyor. Çok örneği var. Enerjinizi dikkatinizi başka konulara verip test gününüzü bekleyin. Ne olacağı bilinmez, test sonucunuz olumsuz mu geldi bu sefer biraz kendinizi dinlendirin. Uzun tedavilerden olumlu sonuç alamayıp “yaa tamam ben bi süre bu konuları unutuyorum” diyip de kendiliğinden gebelik elde eden örneklerle dolu çevre. Kolay bir süreç değil tüp bebek tedavisi. Gebelik elde ettiğinizde bile ilk aylar hem tedavinin yorgunluğundan hem ilaçlardan olayın mutluluğunu yaşayamıyorsunuz. Sürecin içinde olmaya, muayenelere o kadar alışıyorsunuz ki gebeliğiniz bile hala tedavinin bi parçasıymış gibi geliyor. “Gebelik elde edelim de gerisini biz düşünürüz” dediğinizi duyar gibiyim :) sürecin zorluğunu ve psikolojiyi basıl yıprattığını anlatmaya çalışıyorum. Zaten tüp bebek tedavisine de 1-0 yenik durumdaymışız gibi bir psikoloji ile başlıyoruz. Demem o ki yıpranmış bir vaziyette başladığımız süreçte bir de sürecin kendisi zorluyor bizleri. O kadar iyi anlıyorum ki sizi, pozitif tarafından bak demek saçma olur, anlayışsızlık olur. Ama kafanızı dağıtmaya çalışın lütfen. Çevreniz biliyor muydu tedaviyi bilmiyorum (Her zaman çevrenin bilmemesinden yanayım), özellikle bilmeyen arkadaşlarınız varsa onlarla takılın bir süre. İzlemediğiniz bir diziye başlayın. Kalın bi romana başlayın. Sonucunuz olumsuz gelirse spora gidin bir süre, vücuda çok iyi geliyor. Hayırlısını diliyorum sizin için, bazen ne yapsak nedensizce olmuyor, o bebecik kendi zamanını bekliyor inatla.

Uzman hekim bir de. eczacı da yazıyor diyor. Ama doktor ısrarla olmaz ödemez diyor. Doktora da yanlışınız var denmiyor ki
E devletten 2 dk da değişir dr un. Oksaparı 2 kere sağlık ocağına yazdırmıştım, devlet ödüyor. Ama ilaçlar artık bulunmadığı için yazmak istemiyorlar.

Prolutex kullanan var ise ben dün 41 tane eczane aradım. 3 ünde son kalanları alabildim şükür .günde 2 tane vuruyorum. 2 haftalık idare eder. Sonrası Allah kerim. Dondurulmuş embriyo ise 10 hafta olana kadar kesin kullanılıyor. Estrofem gibi bu ilaç da kayıplara karışıyor. Bir sonraki hafta için yedekte tutmanızda fayda var.

E devletten 2 dk da değişir dr un. Oksaparı 2 kere sağlık ocağına yazdırmıştım, devlet ödüyor. Ama ilaçlar artık bulunmadığı için yazmak istemiyorlar.
Doktorumu seviyorum bizimle çok ilgili hatta dün bir kutu oksapar verdi bana. Elinde olup kullanmayan bir gebe vermiş. Bir dahaki sefer gittiğimde tekrar bir şansımı denerim artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…