2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

İnsan negatif haberleri görünce üzülüyor keşke herkesin ilk denemesinde olsa 😞 inşallah nasibiniz diğer emriyo dadır ama belki yükselir sonradan ihtimali var mı ?
Sanmıyorum 8. Günde 5’in altında bir değer yükselsin … artık formaliteden cuma tekrar test vericem

Hayırlısı olsun hakkınızda inşallah diğer transfer iniz uğurunuz olur ♥️
Amin canım inşallah. Bir acelemiz yok koca ömürde bir yıl iki yıl nasibimizde ne kadar beklemekse artık beklicez yapacak bişey yok. Moral bozmak yok, güçlü olup dvm ediyoruz 🙏🏻

Ama batma gibi değildi böyle adet ağrısı gibiydi bi de benim burnum kanar adet döneminde azıcık yüne kanamış 😬 henüz bir leke falan yok ama inşallah dediğiniz gibidir bugün 8.günüm benim de 21 Şubat transferim
Bende de belirtilerin başladığı tarihlere tekabül ediyor iyi düşünün iyi olsun vücut kendini çok kasıyor bu süreçte o yüzden kanama normalde oluyorsa şimdi de olması doğal bence.İnsallah güzel haberleri getireceksiniz 🙏🙏🙏

Yok ilaçlardan yana sorgulamam yok. Benimde erkek faktörü.. Rahim hormonlar herşey güzel, bir sıkıntı görmüyorum dedi. Bende histeroskopi yapılsa yoksa bile çizik atılsa dedim. 3.de tutmazsa irdeleriz yaparız dedi..
Bazılarına tahlil verilmiş detaylı inceleyelim denmiş..
Embriyoyu genetiğe yolluyorlar belki o yapılabilir, sizde problem yoksa sağlıklı embriyo tutunacaktır.

Bugün malesef 3 tanesi elenmiş gibi dedi dört taneden de üçü az bölünmüş ama ilerlemiş onları beşinci güne bekleyeceğim ama Akibetleri belli olmadığından net bişey diyemem dedi. Bir tanesi 7 hücreli olmuş gayet iyi dedi fragmantasyon da iyi dedi bugün 1 de transferim var 3. Gün o tek embriyo ile 🤲 Allah büyüktür bakalım niye böyle oldu anlamadım sperm sorunu vardı bizde ona bağlıyorum ben😔 inşüllah o altın yumurtamdır 🤲🤲
Ben 2 embriyo transferi yaptırdım biri 5aa kaliteydi diğeri geriden gelmişti ufaktı baya gördük resimlerini hatta, ve sanırım o tuttu çünkü beta değerim geriden geldi tabi biz öyle düşündük yani 🙈😂

Yani böyle dedikçe insanın olabileceğine olan inancı kalmıyor bana da söylemdiler hiç şu kalite bu kalite diye aldı dr şehir dışına çıkacaktı ince bi pipet gibi bi şeyle saniyeler içinde yolladı embriyoları hadi hayırlısı dedi kalktı gitti 😂 bana da bi ultrason görüntüsü verdiler bak embriyoların burada diye 😂
😂 saniyeler içinde olması iyi onları dış ortamda tutmak istemiyorlar, benimki de çok farklı olmadı yani hoca herşeyi hazırladı embriyoloğa hazırız dedi çok güzel yere koydum hayırlı olsun dedi gitti 😂 bu arada benim de ilkti neyse ki bana kimse ilkinde tutmaz demedi artık sabah bir kaset test yapsanız mı biz merak ettik 🙈😂

😂 saniyeler içinde olması iyi onları dış ortamda tutmak istemiyorlar, benimki de çok farklı olmadı yani hoca herşeyi hazırladı embriyoloğa hazırız dedi çok güzel yere koydum hayırlı olsun dedi gitti 😂 bu arada benim de ilkti neyse ki bana kimse ilkinde tutmaz demedi artık sabah bir kaset test yapsanız mı biz merak ettik 🙈😂
Ben de ediyorum inan ki ☺️ Ruh halim çok değişiyor bilmiyorum belki yaparım sabah çıkmadan yaparsam kesin söylerim size sonucu başka kimseye söylemem ama 😂

Ama batma gibi değildi böyle adet ağrısı gibiydi bi de benim burnum kanar adet döneminde azıcık yüne kanamış 😬 henüz bir leke falan yok ama inşallah dediğiniz gibidir bugün 8.günüm benim de 21 Şubat transferim
Benim de adet sancısı gibi ve devam ediyor özellikle sabahları, hemşireye sordum normal dedi, az bir lekelenme de olabilir hatta dedi.

Sabrına cidden hayran kaldım ben 😍
😂korku da diyebiliriz buna ama hiç böyle gece sabahın körü falan gidip mesela kan verip test yaptırmam gibi 😂 normal bir günde bugün olmazsa yarın sabah olmazsa öğlen gibi olur sanırım bilemiyorum ki ahkam kesmek de kolay bakalım yarın yapacak mıyım inan ki ben de bilmiyorum tamamen hissiyata göre ilerliyorum

😂korku da diyebiliriz buna ama hiç böyle gece sabahın körü falan gidip mesela kan verip test yaptırmam gibi 😂 normal bir günde bugün olmazsa yarın sabah olmazsa öğlen gibi olur sanırım bilemiyorum ki ahkam kesmek de kolay bakalım yarın yapacak mıyım inan ki ben de bilmiyorum tamamen hissiyata göre ilerliyorum

Eşinde sabırlı sende güzel aslında bir yandan😄 Biz gece 3lerde sabah 5lerde çok gitmişizdir hastane kapılarına. İnşallah bir git tam git al şöyle sağlam pozitifi gel hepimiz rahatlayalım🤣

Eşinde sabırlı sende güzel aslında bir yandan😄 Biz gece 3lerde sabah 5lerde çok gitmişizdir hastane kapılarına. İnşallah bir git tam git al şöyle sağlam pozitifi gel hepimiz rahatlayalım🤣
İnşallah ya o kadar isterim ki 🥰Eşim aşırı sabırlı yani ona kalsa Cumartesi yapalım diyor yani doktor ne dediyse o ama sanırım ben o kadar dayanamayacağım

X