2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Olmayınca insan bol bol bebesi olsun istiyor napcan işte ikiz olursa gerekte kalmaz tekrardan ne zaman test vericen sen?

Emin ol buradaki her kadın seni çok iyi anlıyor duygularını bastırma sakın eşimizle birbirimize destek olduktan sonra gerisi çok da önemli değil biz eşimle özellikle bu süreçte bunu çok iyi anladık en yakınların bile canını acıtacak şeyler yapıyor bilerek ya da bilmeden. Cidden çok emek isteyen bir süreç maddi manevi. Kendine sürekli sürekli şunu hatırlat herkesin zamanı farklı. Allahım herkesin yardımcısı oluyor zaten. Herkesin zamanı farklı emin ol buna. Ben hep kendime şunu hatırlatırım güneş ve ay arasında kıyaslama yapamazsın ikisi de kendi zamanlarında parlarlar. Hepimiz birbirimize dua ediyoruz inşallah en hayırlı zamanda en sağlıklısı en güzeli nasip olur

Benim karnım falan ağrımaya başladı ya korkmaya başladım dua edin
Benden iki gün sonra diye hatırlıyorum seni.Karij ağrısı için endişelenme hamilelik yükleniyor fazla yorma kendini ilaçlarına devam et bacak ağrısı kasılmalar vs de olabilir bugünden sonra Allah'ım inşallah o evladı sana verecek

Merhabalar. Biz 7. Günde idrarda silik çizgi görengiller ailesi olarak bugün 8. Günde tekrar test yaptık ve silik çizgi göremedik. Eşim daha fazla sabredemedi ve kan testi verdik. 1.2 çıktı bu da olmadı… son kalan embriyomu da artık yaza doğru değerlendirmeyi planlıyorum. O da 5. Gün embriyosu belki de şansım o olur bilemiyorum. Bi taraftan da diğer yapmadığımız testlere girişip değerlerü düzeltmeye çalışıcaz o da negatf olursa diye. Bekleyenlerin pozitifleri bol olsun inşallah

Ama batma gibi değildi böyle adet ağrısı gibiydi bi de benim burnum kanar adet döneminde azıcık yüne kanamış henüz bir leke falan yok ama inşallah dediğiniz gibidir bugün 8.günüm benim de 21 Şubat transferim

İnşallah dondurulmuş embriyonuzla alırsınız pozitifi Daha doğru bir zamanda sağlıkla gelsin bebeğiniz,zamanı değilmiş demek ki .Silik çizgi çıkması da çok enteresan .Lekelenme vs gibi bi adet belirtisi oldu mu peki ?

Aynen öyle geç olsun güç olmasın hayırlı olsun sağlıklı olsun yeterki çabalaya çabalaya bir gün inşallah olucak imkansız değil sonuçta hallerimiz inşallah hepimizin zamanı çok yakındır da mutlu oluruz böyle destek görmek insana moral veriyor toparlıyor gerçekten teşekkür ederim

Lekelenme hiç olmadı bende, adet zrn teknik olarak olamıyoruz ilaçları bırakmadan diye biliyorum. Bence yalancı bir 5 6 seviyesine yükseldi sonra geri düştü. Ondan hızlı testte silik gördük diye düşünüyorum

İnsan negatif haberleri görünce üzülüyor keşke herkesin ilk denemesinde olsa inşallah nasibiniz diğer emriyo dadır ama belki yükselir sonradan ihtimali var mı ?

Bilmiyorum bu gece bi şey olmazsa en azından erken gebelik testini yapabilirim umutlanmalı mıuım bi ipucu olur en azından ,yarın gün boyu çok yoğunum kanla falan uğraşmam da günü gelmeden yapmam heralde onu
Keşke biraz daha rapor alabilsen ya ayakta duruyrısun içim gidiyor sana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…