2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Merhaba kızlar bugün transferin 9.günü biliyorum idrar testinin güvenilir olmadığını ama şeytan dürttü Ahh o şeytan ah 😈 idrar testi yaptım her tüp bebek denemem de olduğu gibi bunda da yine negatifi gördüm Çarşamba günü kan testi vercem umarım sonuç beni şaşırtır bana da dua edin 🙏
9.gün erken ama çıksa çıksa kanda çıkar şimdi. Bugün benim de elim gitti teste, aldım kutuyu elime, baktım baktım 😬 sonra sakince çekmeceye koydum kapattım 🤣 Bugün 8.günüm benim de, adet olacakmışım gibi ağrım var sabahtan beri gidip geliyor, birkaç kez tuvalete gidip kontrol ettim kesin başladı diye 😬

Kesilir oda inşallah benim fitili de kesti
Ben başlamadım kullanmayan da var yaştan ötürü dediler ama bilmiyorum ya
Pıhtılaşma testi de yapılmıştı bana tedavi başlamadan o da normal çıkmıştı ama bir önceki gebeliğim kimyasal olduğu için endişe ediyorum ben de

9.gün erken ama çıksa çıksa kanda çıkar şimdi. Bugün benim de elim gitti teste, aldım kutuyu elime, baktım baktım 😬 sonra sakince çekmeceye koydum kapattım 🤣 Bugün 8.günüm benim de, adet olacakmışım gibi ağrım var sabahtan beri gidip geliyor, birkaç kez tuvalete gidip kontrol ettim kesin başladı diye 😬
Bugün ben de öyleyim geldi gelecek gibi belim sanki ortadan ikiye ayrılacak 🙄 bugün yarın adet olmam gerekiyo onun sinyalleri belli ki ilaçları kessem adet olacam 🤷

nasipse ben de temmuz ya da ağıustos da 3. tüp bebeğe başlayacağız hiç hamile kalamadım ne yazıkki bu zamana kadar 37 yaşındayım pkoyum tüp mide ameliyatı oldum kilo sorunumdan dolayı 116 kilodan şuan 81 kiloya indim..inşallah hayırlısı ile sağlıcakla ben de bebeğime kavuşurum hepimiz seviniriz inşallah amin..

nasipse ben de temmuz ya da ağıustos da 3. tüp bebeğe başlayacağız hiç hamile kalamadım ne yazıkki bu zamana kadar 37 yaşındayım pkoyum tüp mide ameliyatı oldum kilo sorunumdan dolayı 116 kilodan şuan 81 kiloya indim..inşallah hayırlısı ile sağlıcakla ben de bebeğime kavuşurum hepimiz seviniriz inşallah amin..
Bende 39 yasındayım hiç hamile kamadım kırmızı çizgiyı hiç görmedim valla cok istıyorum 25 mayısta transfer yaptılar insallah bu sefer kırmızı cizgiyı görcem rabbim bebiş isteyen herkese çiftter çiftter nasıp etsın kimsenın kucagını bos bırakmasın insallah size bol sanşlar olsun insallah

Pıhtılaşma testi de yapılmıştı bana tedavi başlamadan o da normal çıkmıştı ama bir önceki gebeliğim kimyasal olduğu için endişe ediyorum ben de
Düşüklerde falanda kullanılıyormuş bilmiyorum benim ilk gebeliğim belki o yönden devam ettirmedi her şeyde yolunda diyor kan akılı falan rabbime emanetiz 🤲🏼
Kötüleri düşünmeyelim 🥰

Bugün ben de öyleyim geldi gelecek gibi belim sanki ortadan ikiye ayrılacak 🙄 bugün yarın adet olmam gerekiyo onun sinyalleri belli ki ilaçları kessem adet olacam 🤷
Tutsa da adet başlıcakmış gibi belirti oluyormuş 😊 bakalım artık testlerimizde çıkacak. Hakkımızda hayırlısı neyse o olsun 🙏 sen yarın test verecek misin? Yoksa bekleyecek misin 1’ini?

Bende 39 yasındayım hiç hamile kamadım kırmızı çizgiyı hiç görmedim valla cok istıyorum 25 mayısta transfer yaptılar insallah bu sefer kırmızı cizgiyı görcem rabbim bebiş isteyen herkese çiftter çiftter nasıp etsın kimsenın kucagını bos bırakmasın insallah size bol sanşlar olsun insallah
Transferiniz hayırlı olsun, inşallah iki kırmızı çizgiyi görürsünüz 🙏💕

Çok teşekkür ederim 🥰 umarım canım ya bende onu umuyorum 🌺
Merhaba, emek hoca Perşembe gelecek. Benim de o gün randevum var☺️
Bu arada yumurtalar biraz daha büyüyecek. Benim asistanın saydığı 10 yumurtaydı, opuda 30 tane toplandı. 18 iyi olgunlaşmış, 3 ü yarı olgunlaşmış. 21 tane döllendi, 5 tane donduruldu. Yani önemli olan sayısı değil işlevi 😍

sabah uyandığım andan itibaren yapsam mı yapmasam ki bugün sürekli böyleydi kafamın içi :) ama ödüm kopuyor ya hiç cesaret yok ben de inşallah kan vermeye gidebilirim böyle giderse ondan da kaçacağım gibi :)

Merhaba, emek hoca Perşembe gelecek. Benim de o gün randevum var☺️
Bu arada yumurtalar biraz daha büyüyecek. Benim asistanın saydığı 10 yumurtaydı, opuda 30 tane toplandı. 18 iyi olgunlaşmış, 3 ü yarı olgunlaşmış. 21 tane döllendi, 5 tane donduruldu. Yani önemli olan sayısı değil işlevi 😍
Bana da inadına carsamba demiş emek hoca ya yine beklicez anlaşılan 😅
Bende 5. Saydı iyi yanı dimi sayı olarak da

Hani çoklu olması mı avantaj yoksa böyle mi bunlarda sağlıklı mi kalite mi anlaslmiyor sanırım of ne zormuş ya

Bana da inadına carsamba demiş emek hoca ya yine beklicez anlaşılan 😅
Bende 5. Saydı iyi yanı dimi sayı olarak da
Benimle aynı gün opuya girenlerden birinde tek birinde, bir ya da iki yumurta var dediler. Yani senin iyi tabii ki. Benim yumurtam çok olduğu için ohss riskim oldu östrojenim çok yükseldi ve nerdeyse üç ay sonra transferim oldu. O yüzden sayıya takılma gayet iyi durumdasın ☺️

Benimle aynı gün opuya girenlerden birinde tek birinde, bir ya da iki yumurta var dediler. Yani senin iyi tabii ki. Benim yumurtam çok olduğu için ohss riskim oldu östrojenim çok yükseldi ve nerdeyse üç ay sonra transferim oldu. O yüzden sayıya takılma gayet iyi durumdasın ☺️
Acemisi olunca herşey şüpheyle yaklaşıyorum ya 🥺 .bı de asilama da dedi ki çok yumurta var hepsini buyutemeyiz demislerdi şimdi az demesi şaşırttı o kadar

Ne güzel rahatlatiyorsun♥️ çok çok mutlu oluyorum 🌺
İnşallah hayırlısıyla atlatırsın bu evreleri ve transferin çok güzel geçer😍
Sana tavsiyem benim gibi 1.5lt su içip gitme, transferden önce 6 kez tuvalete gitmek zorunda kaldım, emek hocanın özel muayeneleri olduğu için 3 saat bekledik. Baktın içeri çağırıyolar o anda sıkışık değilsen iç suyunu 😍

X