2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Canisi bende 32 olcam temmuzda ama bende ne bliim düşünüyorum hep bu olamama ihtimalini arada da olcak ya diyorum tamamen ilaçlardan bence rabbim neylerse güzel eyler

Endişelenmenize gerek yok. Bir grup doktor 2,5 altı istiyor, bir grup daha üstü değerleri normal buluyor. Sizin doktorunuz hangi grupta ise ona göre ilerleyecektir.. kontrol ne zaman ?
Benim 2.5 altıydı şimdiye kadar herhalde dozu artırır. Hcg de verdim bugün üçüncüyü o daha çıkmadı. Çıksın doktoru arayacağım ona göre kontrole çağıracak sanırım. Transferim 11inde oldu haftaya çağırır diye düşünüyorum. Şu keseyi sağlıkla bir görseydik beklemek çok zormuş

Güzel bir sonuç, birbirinden harika hislerle geçecek kontrollerden sonra sağlıkla gelecektir bu bebek

Yok yok üzülmedim kendimi hazırlamıştım zaten yapacak bi şey yok bidahakine çift koydururum ikiz olur napalım
Bir dahakini düşünmek için erken Bu testin doğru sonuç vermiş olması pek mümkün değil. Birkaç gün sonra tekrar yaparsın. Kimbilir belki…
Belirtim yok diye böyle olumsuzluğa düşmüşsen de bende de yok valla belirlti filan partalina_ sende var mı? Bence belirti için de çok erken. Kasıklarımda garip bir baskı ve şişlik var sanki yarın adet olacakmışım gibi. Ama bu zaten transferden beri var Büyük ihtimal ilaçlardan

Kızlar bişey soracağım tsh 2.58 çıktı benim. İlaç da kullanıyorum. Muhtemelen doz artımı yapacak doktorum. Çok yüksek değildir dimi bebeğe bişey olmamıştır. Endişelendim şimdi.
Sınırda değer. Bebeğe hiçbir şey olmaz merak ermeyin. Büyük ihtimal ilacınızon dozu ayarlanacak. Endişelenmeyin tedaviye başlarken benim de 2,54 filan çıktı. Doktorum sınır, şu an doz artırmaya gerek yok, sonrasına bakarız dedi.

Teşekkür ederim. İşte insan en ufacık bir şeyden endişeleyor. Hepimiz sağlıkla kavuşalım bebeklerimize

Baskı şişkinlik dışında hiç bir belirtim yok.. minnicik şey daha belirti yapamaz zaten ya bence de ilaçlardan hep..

Evet yuksekti ama dusmus değerim neden düştü hic bilmiyorum
Benim de kimyasal gebelikte 1080 e çıkmıştı. 2 günde bir kat kat arttı. Ama sonra düşünce kimyasal dediler.Vücut sağlıklı bir bebek değil ise kabul etmiyor atıyor dediler. Başka bir nedeni yoktu. Rabbim hayırla sağlıklısını versin inşallah. Geçmiş olsun

Benimkiler genetik taramaya gitmişti en iyisiydi yerleştirdikleri nasil
Diyelim hayırlısı olsun insallah

Her anı keyifli bir süreç sakinde tadını çıkarmaya bakmak lazım. Sonuçta biz ne yaparsak yapalım olan oluyor. O zaman biz de anın tadını çıkarıp sakince bu keyifli süreci yaşamalıyız. Kan sonucunun katlanması da ayrı keyif sonuçta.. kese, kalp, diğer kontroller hepsi birbirinden güzel geçsin

Benimkiler genetik taramaya gitmişti en iyisiydi yerleştirdikleri nasil
Diyelim hayırlısı olsun insallah

Genetik taramalı embriyo olduğuna göre doktor belki başka tutunmama nedenlerine yönelir. Doktorunuz size uygun tedaviyi önerecektir. Bebeğiniz size bir yol açmış olsun, kardeşlerinin yaşamı için cevapları bulun

Teşekkür ederim. İşte insan en ufacık bir şeyden endişeleyor. Hepimiz sağlıkla kavuşalım bebeklerimize
Benim de tedavi başında 2.35 di doktor normal dedi şimdi tekrar verdim 0.98 olmuş.henüz sonucu göndermedim doktora.ilaçlar çok dalgalandırır her seferinde başka çıkar değer dedi biz tedavi başındaki değeri baz alıyoruz dedi.ama bi 0.25-0,50 doz artırır gibi.benimkini de düşürebilir bakalım

Kızlar bişey soracağım tsh 2.58 çıktı benim. İlaç da kullanıyorum. Muhtemelen doz artımı yapacak doktorum. Çok yüksek değildir dimi bebeğe bişey olmamıştır. Endişelendim şimdi.
Değerin yüksek değil bebişe de hiç bi şey olmaz korkma. Benim 4 küsür çıkmıştı doktorum normalde bu değerlere ilaç bile verilmiyor aslında ama bizler önlemini almak için veriyoruz dengede tutmak amaçlı demişti. Bi anne geldiğinde tsh 30 muş gebeliğin ilk haftalarında hemen önlemini almışlar bi sıkıntı da olmamış

Bu arada erken fark edilmeseydi hemen önlemini almasaydık ciddi sıkıntı olurdu dedi. Çünkü değeri epey yüksek dedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…