2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Himmm senden de yukselişi gormek isteyecekler simdi benden istediler illa yaptirin diyor.. benimde toplanti var korün taşi gibi denk geldi olmadi gece 9dan sonra gidip verecem 2 gun sonra verebilirmiyim bilmiyorum..
Aynen aksam gidip verirsin. Bende yarin sabah vericem. Heyecanliyim 🙄🙄🙄🙄 2 gun sonra verebilirsin yine.

Merhaba kızlar;

Ryamm Ryamm kimyasalla sonuçlanmasına üzüldüm. Umarım bebeğin ilaçsız iğnesiz kendi kendine gelir seni bulur. Yorulmadan, sıkılmadan anne olduğun günleri görelim hep birlikte 😍😍😍

S Sare2022 , partalina_ partalina_ , @cagcag78 bebeklerinizi almışsınız. Umarım sağlıkla tutunur ve arka arkaya pozitif haberlerinizi alırız.

P Papatya321f ilk kan testini vermişsin. Umarım artarak devam eder

MEMUR54 MEMUR54 iki gün ara ile gayet güzel artmış. Bugün toplantın varken neden zorluyorlar anlamadım. Ama en büyük dert de bu olsun, anne oluyorsun burada en önemli şey bence bu tebrikler

@gumy tebrikler değerin gayet güzel artmış. Hep böyle güzel devam etsin ve bebeğini sağlıkla kucağına al
Yarin sabah ak koyun mu gorecegiz😂😂😂😂 2 embiryo transfer olmustum. Umarim bu degerler yükselir benimle kalirlar😊😊

banada bir buçuk ay sonra dedi 2 adet oluyor teşekkür ederim sonucun nasıl oldu inşallah pozitifi görmüşsündür benim ilk denemem o yüzden merak ediyorum süreci

Pozitifi gördüm ama kimyasalla sonuçlandı malesef, 2. Transferde olur inşallah.
Zaman çok hızlı geçiyor endişe etme🤩

Pozitifi gördüm ama kimyasalla sonuçlandı malesef, 2. Transferde olur inşallah.
Zaman çok hızlı geçiyor endişe etme🤩
İnşallah umudumuzu kaybetmek yok ben zaten yürüyüşümden bir sıkıntı yaşadığımı anladım hayırlısı böyleymiş inşallah çabucak zaman geçer bebişlerimize hepimiz kavuşuruz

İllaki üzülüyor insan o kadar emek veriyoruz sonuçta ama hayattan da kendimizi soyutlayıp ahlayıp vahlamaya gerek yok bunu kendimiz gibi bir çok kadında yaşıyor bu yüzden üzülsekte metanetimizi koruyoruz diyelim rabbim hiçbirimize 2. 3. ...7. yaşatmasın bu sayılırı inşallah hayırlısıyla olması gereken olur tez zamanda ♥️♥️ insan nelere alışıyor 😊
Tabıkıde bende sankı dünyanın sonuymuş gıbı karalar bağladım ama olmayınca olmuyor kı ne yaparsan yap sonuç gene aynı bılıyoruz kı bırgun bızde Allah’ın ıznı ıle evlat sahıbı olacağız bunu hıcbırımız bılemıyoruz Allah sağlık versın herseyden öncesi bu sımdı bıraz dınlenme zamanı bı tatılımızı yapalım bı kafamızı boşaltalım gerısı Allah’ın takdırı

iğne falan olmuyor artık değil mi
Ben iğne bitti sanarak gitmiştim. İalç sayım da iğne sayım da arttı. Hemşire ilk anlatırken gözüm doldu ağladım.şimdi alıştım. Transfer e 5 gün kala iğnelere başladım, transfer ardından göbekten iğne sayısı 2 e çıktı. Kalçadan yapılanları saymıyorum.

Banada çarşamda transfer günü verdiler haplarım bugun son bi coraspirin bide porogestan ilaç kulanıyorum transferden sonra baska ilaç verıyorlarmı

Banada çarşamda transfer günü verdiler haplarım bugun son bi coraspirin bide porogestan ilaç kulanıyorum transferden sonra baska ilaç verıyorlarmı
Transferden önce kan alıyorlar değerlere bakmak için. Ben ilaç bitiyor sanarak transfer e girdim. Çıktığımda hemşire ilaçları 2 e katlandığını söyledi ilk şokum. Sonra depot iğne vurdu 2 gün yere basamadım ağrıdan. Geçen hafta depot iğne vurdular hiç ağrısını hissetmedim. Eline göre değişiyor sanırım. Ama benim kan değerim düşük gelmişti o yüzden ilaçlar artmış.

2016 da evlendik biz:) valla bende eşimde şu an için bu defteri kapattık yanii tedavi tüp bebek vs işini biraz duralım eylül ekim gibi hazır hissedersem o zaman inşallah..tabi tabi insan kendi işin içine girince daha iyi anlıyor ben ilkinde anlamadım o heyecan ile 2.de fenaydım sürekli bir korku vardı şimdi3. de daha çok olur heralde o yüzdenbunu sindirmek en iyisi.yani aynen öyle canım inşallah hayırlısı ile güzel günlerde mutlu haberlerimizi paylaşırız
Bizde Aralık 2016 evlendik 😍

Aynen aksam gidip verirsin. Bende yarin sabah vericem. Heyecanliyim 🙄🙄🙄🙄 2 gun sonra verebilirsin yine.
Aman artik vermek istemiyorum yaaa 4.olacak bu test
Yarin sabah ak koyun mu gorecegiz😂😂😂😂 2 embiryo transfer olmustum. Umarim bu degerler yükselir benimle kalirlar😊😊
Sende yarin mi yaptiracaksin.. esim illaki degerdeki artisi gorelim yari gecte olsa kan ver dedi.. verecem bakalim.. benide etiketle degerine bende seni etiketlerim canim❤

X