2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

İnan bende onu düşündüm ya pozitif olursa iğneleri artık nereye vurduracağım diye inan kalçalarımdan duramıyorum şuanda herşerde her zaman bi hayır vardır mutlaka inşallah bi sonraki çok daha kolay geçer rabbim herkese kolaylık versin transfer den beri zaten hep hastalıklı geçti benim 3-4 gün iyiydim ilaçlar beni çok etkiledi gerçekten

Ben bu hafta gittim ama başka doktora gördük. 25 mayıs kendime doktora aldım. Eşim göreve gidiyor ondan 5+4 gideceğiz sonra 2 hafta gideceğiz artık
Guzel gelismelerle insallah haberlerverirsiniz. Bende sali gununu heyecanla bekliyorum. Tekrar test tarihim bakalim nasil cikicak

Benim ilk gebeliğimde ilk kez hissettiğim zaman içerden biri sizi dürtüyor gibiydi direk anlıyorsunuz hareketini.damar atması değil de biri size dokunmuş gibi hatta ilerleyen zamanlarda hıçkırığını hissediyordum ritmik bir şekilde hareket oluyordu içerde biraz araştırdım hıçkırıkmış mesela o da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…