2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Rabbim hepimize sağlıklı ve hayırlı olanı yaşatsın inşallah duam o ilaç berdi onları alacağım şimdi hemşireye mesaj atıcam bakayım ne diyecek değerime yarın çağırır mı çapırmaz mı
Amin amin🤲🤲❤️ tekrardan geçmiş olsun canım inşallah en kısa zamanda toparlarsın 💞

Cumartesi di mi canım senin de 😬😬😬 ben ufaktan bi içime kapandım bi durgunlaştım bi düşünceler gelip gidiyor 😅😅
Evet c. Tesi. Al benden de o kadar pozitif olursa doğuma kadar ki süreci düşünüyorum. Negatif olursa bi sonraki transferi düşünüyorum. Yani paso düşünüyorum 😂😂😂😂

İnşallah canım ilaçlarımı alıcam şimdi ağrılarım devam etse de şiddeti azaldı en azından bakalım pazar günü de sonuca göre yüzüm iyice güler inşallah 😊
İnşallah en kısa zamanda sağlığına kavuşursun. Dün akşam hastanede kaldım ben. Hemşirem stres düşürür bebeği, kan değil dedi. Sakin kalacaksın ağlayıp vücudunu yormayacaksın dedi. Ben de erkenden yattım, uyumam 2 saatimi aldı ama bi şekilde uyudum. Erken uyumaya çalış, sabah ola hayrola.. Rabbim hayırlısı ile sana bağışlasın yavrunu.

İnşallah en kısa zamanda sağlığına kavuşursun. Dün akşam hastanede kaldım ben. Hemşirem stres düşürür bebeği, kan değil dedi. Sakin kalacaksın ağlayıp vücudunu yormayacaksın dedi. Ben de erkenden yattım, uyumam 2 saatimi aldı ama bi şekilde uyudum. Erken uyumaya çalış, sabah ola hayrola.. Rabbim hayırlısı ile sana bağışlasın yavrunu.
Vallahi çok ağladım inşallah bişey olmaz bakalım 🤲🤲😔

Canımmm çok geçmiş olsun yeni gördüm mesajını habersiz bırakma burayı🥺🥺

Günlük ped kullanmayın, sürekli fitilden veya hormondan akıntı olduğu için oluşan ıslaklık enfeksiyon ve mantara yol açabiliyor, bu dönem bunlara çok açığız. Doktorun yanındaki hemşirenin uyarması lazımdı aslında sizleri. Pamuklu çamaşır ya çok çok sık değişecek yada pamuklu bez kullanılacak o da çokça değişecek tabiki.
Anladım tsk ederim 🌺

Evet c. Tesi. Al benden de o kadar pozitif olursa doğuma kadar ki süreci düşünüyorum. Negatif olursa bi sonraki transferi düşünüyorum. Yani paso düşünüyorum 😂😂😂😂
Aynen ben de olasılıklar zincirinde boğuluyorum.. zor bir süreç.. saat belirlediler mi transfer için?

Ahahahaah harikaaaa 🥰🥰 saat 13 de klinikte olacakmışım şu sıkışma olayı beni biraz tedirgin ediyor tutamazsam diye korkuyorum 🙈🙈🙈 ilk denemen mi?
Evet ilk denemem.. ptesi opu olurken kızlar vardı transfer için gelen.. çok su içmişlerdi daha gelmeden. Doktor dedi daha yarım saat var çok erken içmişsiniz bi bardağını wcye gidip yapın. Çok güldüm bi bardak yapmak ne demek 🤣🤣 bence öncesinde içme o bekleme zamanı son 1 saat azar azar içersin 😁

X