2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

merhaba malesef hıçbıyerde yok bende mardınden buldum getırtdım varsa şehır dışında akrabalar soyleyın hepsıne arasınlar eczanelerı ınşallah bulursunuz çok kotu bı stres ya doktorlarda bulamıyoruz dememıze ragmen bunu alman lazm dıyor☹️
Teşekkür ederim cevabınız için çok zor Bi durum şükür şehir dışında bulduk güncellenmiş fiyat 93 TL Rabbım hepimizin yüzünü güldürsün

Selam Kızlar bugün transferimin haftaya tam bayrama geleceğini öğrendim.doktorumu zaten transferden transfere görüyorum onda da olmıcak🙁

Bilmiyorum ki vallahi hangisi etkili ama fitil olmasına sevindim iğne istemiyorum 🤣🤣 Aynen doktoruma bence de çok kalp🤭🧡🧡🧡🧡 hem çok tatlı hemde gerçekten herşeyi düşünüyor bakıyor önlem alıyor bugün E2 Me progestan ıma baktı 2 tane yumurta büyüyor Muş o yüzden bayramın 2. Günü de progestan ölçücek inceliyordu yapmasını seviyorum sayesinde poliplerim den kurtuldum 🥰 ki şans eseri girmiştim biliyorsunuz İstanbul a mı konağa mı gitsem diye çok kararsız kalmıştım ama nasip işte 🤭🤭🤭 psikolojik olarak bende yapamam transfer r kadar hastane yafa sağlık olacağı sonrasında komşuma yaptırırım 🤭🤭🤭 benim eşim yapmıyor ya keşke yapsa 😁
Aynen maşallah maşallah çok iyi hep böyle ilgili olsun valla harika💕 ooo süper valla canısı onlara bakmasıda harika insan böyle olunca sonsuz güveniyor yani.aynen çok şükür her işte bir hayır vardır işte bak senin için en iyisi en güzeli oldu inşallah bebeğini de kucağına alınca bol bol anarsın bu günleri 🥰 benim ki iğneden ödü kopan adam ama öyle bir alıştı ki valla eli de hafif🤣🤣

Benim doktorum vermedi o yüzden yok hiçbir yerde diye bu doktor lar olmayan bişeyi Niye ısrarla istiyor anlamıyorum
aynen oyle canım valla tam transfer olmuştum bulamıyordum delırmıştım aankı almasam negatıf olcak gıbı çok şukur mardınden bulduk otobusle aldırdım ertesı bulamayanlara allah sabr versın ınşallah bulurlar hepsı sıkıntı zaten durumumuz bıde ılaç derdı ınsanı depresyona sokuyor☹️

Teşekkür ederim cevabınız için çok zor Bi durum şükür şehir dışında bulduk güncellenmiş fiyat 93 TL Rabbım hepimizin yüzünü güldürsün
ya ne çabuk güncellemışler maşallah daha geçen gün 31,5ıdı maşallah yakında sıgırtadanda çıkartırlar ama olsun ışte kaç olursa olsun bız alırız kımse bızı düşünmezlı herkes cebını düşünmek zorunda malesef☹️

Aynen maşallah maşallah çok iyi hep böyle ilgili olsun valla harika💕 ooo süper valla canısı onlara bakmasıda harika insan böyle olunca sonsuz güveniyor yani.aynen çok şükür her işte bir hayır vardır işte bak senin için en iyisi en güzeli oldu inşallah bebeğini de kucağına alınca bol bol anarsın bu günleri 🥰 benim ki iğneden ödü kopan adam ama öyle bir alıştı ki valla eli de hafif🤣🤣
Vallahi negatif bile gelse elimizden gelen herşeyi yaptığımızı biliyorum 😊 aman yapcak bişey bende hastaneye yaptırıyorum işte 😅😅

Vallahi negatif bile gelse elimizden gelen herşeyi yaptığımızı biliyorum 😊 aman yapcak bişey bende hastaneye yaptırıyorum işte 😅😅
Valla dediğin gibi biz her şeyi yaptık gerisi takdiri ilahi🤲🏻karnım mosmor oldu daha yeni geçiyor annem gördü ah yavrum diye üzüldü yani kendine mi üzülsen anne babana mı ay çok zor süreçler rabbim hepimize güç kuvvet versin. İyi yapıyorsun canım yani mantıklı 😁

Valla dediğin gibi biz her şeyi yaptık gerisi takdiri ilahi🤲🏻karnım mosmor oldu daha yeni geçiyor annem gördü ah yavrum diye üzüldü yani kendine mi üzülsen anne babana mı ay çok zor süreçler rabbim hepimize güç kuvvet versin. İyi yapıyorsun canım yani mantıklı 😁
Anneler hep böyle insan onlara daha çok üzülüyor gerçekten o yüzden opu yada histeroskopi yede götürmedim yanımda 🤭🤭😄😄

Anneler hep böyle insan onlara daha çok üzülüyor gerçekten o yüzden opu yada histeroskopi yede götürmedim yanımda 🤭🤭😄😄
Aynen gerçekten öyle bende bu sefer götürmedim geçen oradayken iğne yapmamız gerekti gördü kıyamam ben ona🥲

X