2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

ACiL YARDIM
Bugün transferin 10. Günü az önce çamaşırımda çok hafif bir sızıntı şeklinde kan gördüm
Regl olmama 4 gün var yerleşme kanaması için çok geç, ne oluyor olabilir?
Doktoruna sorsan o daha net bi cevap verebilir bence 10. Gün test yapsanda idrarda çıkar

Şimdiden totem yaptım ben iradem kuvvetlidir yapmıcam bu güzel haberi doktordan öğrenmek istiyorum 🤭😄😄 inşallah güzel günün hürmetine çift çizgi çıkar yarın 😊🤲🤲
Aynen bende 9.gün kadir gecesi için totem yaptım inşallah beklediğim güzel haberi alabilirimmm🤲🤲 sende benim gibisin bende bu zamana kadar yapmadım herkes yap yap diyor yok dedim 9.gün yapacağım😄😄ayy hadi inşallah sende daktırından öğrenirsin pozitifi ve telefonda havalara uçarsın inşallah🤲

merhaba bızede oyle yaptılar hemşıreler aklı bı karış havada hepsı yapmacık tapmacık tanıdık akrabamızın arkadaşı dıye gıttık tavsıye uzerıne tuplerımı aldı 4embrıomuz çope gıttı 5,5tsh ıle transfer yaptı tuttu ertesı düşük oldu allaha havale edıyorum hepsını allahından bulsunlar haram olsun aldıgı paraları labırent gıbı odalar sen masadayken obur hastaya gıden doktordan ne fayda zaten bekle bekle 2-3saat stres oluyor ınsan orada ☹️
Buna benzer kendimde dahil çok olaya şahit oldum inanın tek sorun tutup tutmaması değil bu tedavimde 11 tane 5. Gün çok iyi kalitede embriyom oluşmuşken orda gördüğüm tedavide 3 embriyo ikisi 3. Gün biri 6. Gün orta kaliteydi 23 gün iğne kullandım ayarsız dozla başladık sonra toparlayamadı ona rağmen yumurta topladı ve sonuç hüsran bu bu arada amh 6.40 yaşım 27 o zaman yani kaliteyi bozucak hiç bir durum yoktu ama dediğiniz gibi Allaha havale ediyorum

Korktuğum ilaçların hepsini salıdan sonra kullanmaya başlıcam kızlarr 😁😁😅😅
Screenshot_2022-04-26-17-35-19-670_com.whatsapp.jpg

Korktuğum ilaçların hepsini salıdan sonra kullanmaya başlıcam kızlarr 😁😁😅😅Eki Görüntüle 3056022
oooo ne kadar çok ilaaçç var hadi bakalım tüm önlemler alındı rabbim hayırlısı ile nasip etsin hepsine alışıyorsun bir süre sonra kan sulandırıcılarda dikkatli ol öncesinde ve sonrasında buz koy ben çözümü o şekilde buldum.. Hepsi sana da bebeklerine de şifa olsun inşallah

Son düzenleme:
oooo ne kadar çok ilaaçç var hadi bakalım tüm önlemler alındı rabbim hayırlısı ile nasip etsin hepsine alışıyorsun bir süre sonra kan sulandırıcılarda dikkatli ol öncesinde ve sonrasında buz koy ben çözümü o şekilde buldum.. Hepsi sana da bebeklerine de şifa olsun inşallah
Ya şu kalçadan olandan çok korkuyorum yaaa 😬😬😬 göbekten olan progestan acıyormuu pekii 😩😩😩

Transfer öncesi mi verdiler bu ilaclari
Aynen bayramın 2. Günü kan vericem ona göre işaret li olanların hepsini kullanmaya başlıcam şimdi coraspirin ve dekort kullanıyorum cuma cyclo-progynova ya başlıcam sonrada gelsin iğneler 😬😬

Buna benzer kendimde dahil çok olaya şahit oldum inanın tek sorun tutup tutmaması değil bu tedavimde 11 tane 5. Gün çok iyi kalitede embriyom oluşmuşken orda gördüğüm tedavide 3 embriyo ikisi 3. Gün biri 6. Gün orta kaliteydi 23 gün iğne kullandım ayarsız dozla başladık sonra toparlayamadı ona rağmen yumurta topladı ve sonuç hüsran bu bu arada amh 6.40 yaşım 27 o zaman yani kaliteyi bozucak hiç bir durum yoktu ama dediğiniz gibi Allaha havale ediyorum
sızı çok ıyı anlıyorum her aklıma geldıgınde allaha havale edıyorum allah oer perışan etsın onları bundan once süha sönmez dıye bırıne gıttık cahıldık anlamıyorduk yanındakı asıstanı sozde sevgılısıymış bı bagırıyordu azarlıyordu dıyordum ben heralde anlamıyorum neyse dıyordum bende salak gıbı 2defa opu oldum ıkızler tutdu dedı 4hafta duşuk oldu neden dedık ya saglıksız ıyıkıde düştü dedı sonra hemen başlayalım dedı parayı bı saymaları vardı eşım dıyordu sen uzulme dıye hepsı yoksa bunlar normal degıl dıyordu yıne 6yumurta 3gün kalıtelı 2yaptı tutmadı eşım dedı başka doktor bulalım sonra aretı hoca olan akrabamız soyledı gıttık hemen dedı amelıyat yapacam tup alcam yap dedık 2017de 5,5verdık sonra 2ay sonra transfer tutmadı sonra tekrar hemen yıne ıkı taneyı yaptık ustune o pıskolojıyke tsh 5,5ıken yaptı ben leyla kım ne dese tamam dıyorum aarı çıyan bırı bana dıyor senden test ıstedık dıyorum nerde watsapa yolladık dedım hanı dıyor senın suçun eşım dedı zaten olmıyacak bu stresle yapmayın dedıler yok bışey olmaz ve negatıf oldu zaten şmdı bezmıaleme gıdıyorum 2senedır 18kılo verdım şekerım varmış polıp rahımde bıde yapışıklık çıkdı kan pıhtılaşması çıkdı hepsını halletdı doktor parada gıdıyor ama hakedıyor ışını yapıyor doktor şu an 5+5hamıleyım ınşallah sonu guzel olur sızde daha gençsınız ınşallah rabbım hepımıze bebışlerımızı kucagımıza almayı nasıp etsın 🙏❤️

Merhaba tüp bebek tedavisi görüyorum acil estrofeme ihtiyacım var elinde kalan varsa yardımcı olabilirmi paraylada alabilirim çok acil
merhaba malesef hıçbıyerde yok bende mardınden buldum getırtdım varsa şehır dışında akrabalar soyleyın hepsıne arasınlar eczanelerı ınşallah bulursunuz çok kotu bı stres ya doktorlarda bulamıyoruz dememıze ragmen bunu alman lazm dıyor☹️

Ya şu kalçadan olandan çok korkuyorum yaaa 😬😬😬 göbekten olan progestan acıyormuu pekii 😩😩😩
Yok kuşum o en en en kolayı gerçekten hissetmiyorsun bile havasını al sadece iğnenin yeterli. Ama ben kan sulandırıcı enox kullanıyorum o yakıyor o yüzden yeni çözdüm öncesinde buz koyup uyuşturuyorum sonra iğne sonra yine buz ne ağrı ne acı ne morarma yok🤭

Yok kuşum o en en en kolayı gerçekten hissetmiyorsun bile havasını al sadece iğnenin yeterli. Ama ben kan sulandırıcı enox kullanıyorum o yakıyor o yüzden yeni çözdüm öncesinde buz koyup uyuşturuyorum sonra iğne sonra yine buz ne ağrı ne acı ne morarma yok🤭
Göbekten progestan vermemiş bana 🤭 kalçadan proluton ve bende enox kullanıcam progestan ı vajinal vermiş kalanı full hap, bende öyle yapayım en iyisi enox u ama kendim yapamam sağlık ocağında yaptırıcam ben 😁

merhaba malesef hıçbıyerde yok bende mardınden buldum getırtdım varsa şehır dışında akrabalar soyleyın hepsıne arasınlar eczanelerı ınşallah bulursunuz çok kotu bı stres ya doktorlarda bulamıyoruz dememıze ragmen bunu alman lazm dıyor☹️
Benim doktorum vermedi o yüzden yok hiçbir yerde diye bu doktor lar olmayan bişeyi Niye ısrarla istiyor anlamıyorum

Göbekten progestan vermemiş bana 🤭 kalçadan proluton ve bende enox kullanıcam progestan ı vajinal vermiş kalanı full hap, bende öyle yapayım en iyisi enox u ama kendim yapamam sağlık ocağında yaptırıcam ben 😁
Aaa sana fitil vermiş acaba fitil daha mı etkili ya bilemiyorum. O haplarda bağışıklık baskılayıcı falan doktor bütün önlemleri almış valla çok beğendim süper 🫶🏻 Yaaa bana işte arkadaşım evde kocam yapıyor ben kendim zaten yapamam heralde😅 bi kere denedim imkansız bastıramadım iğneyi 😂

Aaa sana fitil vermiş acaba fitil daha mı etkili ya bilemiyorum. O haplarda bağışıklık baskılayıcı falan doktor bütün önlemleri almış valla çok beğendim süper 🫶🏻 Yaaa bana işte arkadaşım evde kocam yapıyor ben kendim zaten yapamam heralde😅 bi kere denedim imkansız bastıramadım iğneyi 😂
Bilmiyorum ki vallahi hangisi etkili ama fitil olmasına sevindim iğne istemiyorum 🤣🤣 Aynen doktoruma bence de çok kalp🤭🧡🧡🧡🧡 hem çok tatlı hemde gerçekten herşeyi düşünüyor bakıyor önlem alıyor bugün E2 Me progestan ıma baktı 2 tane yumurta büyüyor Muş o yüzden bayramın 2. Günü de progestan ölçücek inceliyordu yapmasını seviyorum sayesinde poliplerim den kurtuldum 🥰 ki şans eseri girmiştim biliyorsunuz İstanbul a mı konağa mı gitsem diye çok kararsız kalmıştım ama nasip işte 🤭🤭🤭 psikolojik olarak bende yapamam transfer r kadar hastane yafa sağlık olacağı sonrasında komşuma yaptırırım 🤭🤭🤭 benim eşim yapmıyor ya keşke yapsa 😁

Kızlar doktor dan çıktım coraspirin dekort cyclo-progynova verdi yine estrofem i sordum vericekseniz şimdiden alayım diye bulunmadığı için vermiyoruz onu dedi kan verdim akşama arayıp sonucuna göre randevu tarihi vericem dedi başladık biz yaniii 🤭🤭🤭🤭
Ahhh sonunda🥳🥳🥳 Hadi bakalım hayırlı uğurlu olsuunn🤲❤️🧿🧿

X