2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Ben korkudan idrar testini tek yapamadım eşimi gece 4’te uyandırdım birlikte baktık🙈 Allah güzel haberler almanızı nasip etsin, bebeğiniz sizinledir inşallah🥰 Dileyen, bekleyen herkese de nasip etsin Allahım🤲
Çok şükür sizinki pozitif olmuş inşallah bizimkinde öyle olur…
Benim ilk denemem negatif sonuçlanınca bu defa çok korkuyorum , hayırlısı …

Valla ilk kez başka doktora muayene oldum kafamda soru işaretleriyle kaldım. Çift yumurta gibi görünüyor ama tek plesanta var gibi dedi. Zaten cihaz da bizim doktorunki gibi iyi değildi bence çünkü bebekleri bu haftalarda daha bebek formunda görmem gerekiyordu🙄 Neyseki yarın kendi doktor randevum var. 8 tüp de kan verdim tüm tahlillerim yapıldı. 13 mayıs raporumun bitişi zaten 14 haftam biticek o zamana🥰 İnşallah yarın her şeyin rast gitsin canım, güzel haberlerle gel🤲
Evet pazartesi ben de devlete gitmiştim yakınlaştoramıyordu ve bebekler iki hafta önceki halleri gibiydi özeldeki cihazlar gibi olmuyor. Kalbi bile ölçmedi haftalarını ve iki bebekte canlı diye not aldırdı sadece ve bana da çift yumurta gibi görünüyor dedi orda oysaki zaten baştan beri çift ama cihazdan kaynaklı sanırım. Yarın netleştirirsin her şeyi inşallah 😊 kalp dinlersen videoya almayı unutma 🤗

Kızlar doğum kontrol hapı kullanıyorum yalnız adet olmama daha var fakat bugün kahverengi akıntım ve ağrım olmaya başladı 🙄 normal mi acaba hap kullanırken

Çok şükür sizinki pozitif olmuş inşallah bizimkinde öyle olur…
Benim ilk denemem negatif sonuçlanınca bu defa çok korkuyorum , hayırlısı …
Benimde ilk denemem negatifti. İkincisi oldu hem de ikiz olarak, güzel düşünün güzel olsun🥰 Allahım nasip etmiştir inşallah
Evet pazartesi ben de devlete gitmiştim yakınlaştoramıyordu ve bebekler iki hafta önceki halleri gibiydi özeldeki cihazlar gibi olmuyor. Kalbi bile ölçmedi haftalarını ve iki bebekte canlı diye not aldırdı sadece ve bana da çift yumurta gibi görünüyor dedi orda oysaki zaten baştan beri çift ama cihazdan kaynaklı sanırım. Yarın netleştirirsin her şeyi inşallah 😊 kalp dinlersen videoya almayı unutma 🤗
Valla imkanı olmayanların allah yardımcısı olsun diye düşündüm. Değişik bir ortamdı🙈 İnşallah canım sonuna kadar her şey yolunda gitsin hepimiz için🤲 Geçen sefer unuttuk bakalım dinletirse aklımda bu sefer💜

Aaa neyle ilgili ki? Doğalgaz filan mı? Allah korusun. İyiyim çok şükür yarın kontrolüm var bugün içimi rahatlatmadılar yarını bekliyorum artık😕 Ama heyetimi aldım rahatladım kurumdaki en yoğun bir ay çünkü pert olurdum🙈
Evet malesef doğalgaz kokusu
Yarına ne kalmış sayılı saatler ❤️
1 ay evdesin oh ne güzel tadını çıkar 🌸

Benimde ilk denemem negatifti. İkincisi oldu hem de ikiz olarak, güzel düşünün güzel olsun🥰 Allahım nasip etmiştir inşallah
Valla imkanı olmayanların allah yardımcısı olsun diye düşündüm. Değişik bir ortamdı🙈 İnşallah canım sonuna kadar her şey yolunda gitsin hepimiz için🤲 Geçen sefer unuttuk bakalım dinletirse aklımda bu sefer💜
İnşallah sağlıkla kucağına almakta nasip olsun. Peki yerleşme kanaması dedikleri şey sizdede oldu mu ? Bende olmadı belirti yok acaba olmadımı diye düşünmekten alamıyorum kendimi …

İnşallah sağlıkla kucağına almakta nasip olsun. Peki yerleşme kanaması dedikleri şey sizdede oldu mu ? Bende olmadı belirti yok acaba olmadımı diye düşünmekten alamıyorum kendimi …
Amiiin inşallah🙏 Hayır bende yerleşme kanaması olmadı. 8. haftamda kahverengi lekelenmelerim başladı keseyi gördükten sonra o da.

Selamm Kizlarr 13 nisan da tansferim oldu 3. Gun emriosu 2 tane transfer edildi 😍 bugün 1. Gun mu sayılıyor acaba
Merhaba, transferiniz hayırlı olsun, bebişleriniz sımsıkı tutunsun inşallah. Transfer günü sayılmıyor bugünü ilk gün olarak saymaya başlayabilirsiniz. Güzel sonuçlar alırsınız umarım🙏🏻

5. Haftamın sonunda kanamam oldu 6. Haftamda rahimde kanama alanı devam ediyordu evde yatıyorum o zamandan beri acaba kanama alanından dolayı mı ağrıyor
Sanmıyorum kanamayla alakası yok kasık agrılarının ben doktoruma da sordum bunlar hafif daha şiddetlilerini yaşayacaksın zaten çok narinsin dedi bana 😂😂 rahim büyüdüğü İçin kadık agrılarımız oluyormuş hiç korkma 🌸

Merhaba, transferiniz hayırlı olsun, bebişleriniz sımsıkı tutunsun inşallah. Transfer günü sayılmıyor bugünü ilk gün olarak saymaya başlayabilirsiniz. Güzel sonuçlar alırsınız umarım🙏🏻
Bugun 1. Günmüş evet bekliycez bakalim daha önümüzde 10 gun var hayırlısıyla sağlıcakla alalım kucaklarimiza😊😊😍

X