2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Amin canım inşallah İşlerine geldiği gibi veriyorlar vermiyorlar yok zam olacak diye ne firma ne eczane tedarik ediyor insanların umutları şu iki ilaca bağlı ama olanlara bak. Rabbim hayırlısı ile bu tedavinin sonunda pozitif alabilmeyi nasip etsin herkese de kimse uğraşmasın

Yaaa yani çok normal diyorsalar normaldir de biz korkuyoruz işte yine de inşallah kesilir ve bir daha hiç gelmez

Yaaa yani çok normal diyorsalar normaldir de biz korkuyoruz işte yine de inşallah kesilir ve bir daha hiç gelmez
İnşallah canım yaa kesildi bakalım bugün. Ara ara yoklamaz inşallah ama bu sefer daha duruma alışmış vaziyetteydim Yarın işbaşı yapıcam 3 gün çalışıp sonrasına 1 ay heyet raporu alıyorum eşimin zoruyla. Senin servis çok stresli başka servise geçsen tamam gel dicem ama sizin orda iş bitmiyor bu sürede dinlen diyo

Amin kuzum inşallah

ozmut selam canım ben başladım tedaviye iğneleri vuruluyoruz bakalım inşallah bolca sağlıklı yumurtam toplanacak senin yarın kontrol vardı dimi?
Süper canım hayırlısı ile inşallah bol bol sağlıklı yumurtaların olur hepsi sağlıklı embriyolar olur sürecin su gibi akıp gider hayırlısı ile Evet yarın kontrolüm var bakalım büyük ihtimalle transfer günü belli olur inşallah bir sorun çıkmaz da

Kizlar 5. Gün embriyosu transferim olmustu. Bugün 9. Gün . 6. Gün pozitifi görmüştüm idrarda. Yarın doktor kontrolüm var. Az önce progestan fitille beraber kahverengimsi bı akinti oldu. Normal midir sizce . Adetmi oluyorum acaba.

Herşey çok güzel gidiyor , bebeklerine kavuşmana az kaldı böyle düşün hep
Hadi bakalım hayırlısıyla güzel haberleri alırsın inşallah, haber edersin transfer gününü

Yerleşme kanamasıdır. Hayırlı olsun. Allah tamamına erdirsin.

Benim düşüncem de eşin gibi canım hem ikiz gebelik seninki hem haftanın beş günü çalışma temposu ufak tefek leke olayları oluyor en güzeli en temizi rapor almak kasmaya gerek yok diye düşünüyorum evde belki biraz zor gelir başlarda ama rutin oluşturursun gerçekten çalışırken yürüyüş bilr yapılmıyor yorgunluktan

Kahverengi, açık pembe şeklinde olanları yerleşme kanaması olarak adlandırıldığını okumuştum. Rabbim hakkında hayırlısını nasip etsin inşallah sıkı sıkı tutunsunlar

Bugün transferimin 5. Günü ama benim psikolojim alt üst. Hiçbir belirti yok içimi yine olmadı duygusu kapladı. Annem saolsun etrafımda hep ne desem yapıyor …Belli etmemeye çalışıyorum ama herşey fazla geliyor sanırım deliriyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…