2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Benim doktorum hiç böyle sayılı bilgiler vermiyor maalesef, kalbi dinledi ölçtü çocikleri ölçtü, gayet sağlıklılar dedi ben üsteleyip sordum günleri ile uyumlular mı falan diye maşallahları var dedi. Fazla bilgi boşuna stres diyor tedavinin en başından beri , belki de haklı.
Benimki tüm bilgileri bana değil hemşireye söylüyor o bilgisayara not alıyor. Ben de o arada hafızaya alıyorum😁

eras0201 eras0201 canım 24haftalık izin dün kalkmış duydun mu. İzne çıkmış olanları bile geri çağırıyorlarmış. Bu seneki gebelere büyük şanssızlık oldu.

Arkadaşlar elinde estrofem ilacı kalan var mı eczanelerde ve depolarda bulunmuyor. Elimdeki sabah 2 akşam 2 ictigimden kalmayacak destek olabilir misin bana

Merhaba,

Evet benim de amh 0,34 , 39 yaşındayım. Ercan hoca ameliyatımı da yaptı kendisini çok severim şefkatli anlayışlı nazik ve sorulara cevap veren aradığımda yazdığımda kısa sürede dönen insanlığını unutmayan bir doktor. 3 ay yumurta kalitemi artırıcı takviyeler verdi. Bu süreçte kendimde deniycem sonra tekrar görüşceZ kendisiyle.
Eylul ayindan beri,bu surec icerisindeyim ben.
Ilk 2 denemem sisli memorialda oldu.
Hiiic yumurta kalite artirici bir sey soylemediler,onermediler.
Sadece Gonal f yazip,gonderdiler.
3.yu de orada yaptiracaktim,ilk muayenede baktim yine ayni,tedavi de hicbir degisim yok,Ercan bey ile basladim.
Hemen impryl,omapa,testojel takviyeleri verdi,gectigimiz ay tutan embriyom bence bunlarin etkisi ileydi.
Umarim bu ay tam karsiligini alabiliriz.
Size de bu surecte kolayliklar diliyorum🌿

3.yu de orada yaptiracaktim,ilk muayenede baktim yine ayni,tedavi de hicbir degisim yok,Ercan bey ile basladim.
Hemen impryl,omapa,testojel takviyeleri verdi,gectigimiz ay tutan embriyom bence bunlarin etkisi ileydi.
Canım bu takviyelere yumurta toplamadan kaç gün önce başladınız?Ne kadar süre kullanmak gerekiyor yumurta kalitesi için?

eras0201 eras0201 canım 24haftalık izin dün kalkmış duydun mu. İzne çıkmış olanları bile geri çağırıyorlarmış. Bu seneki gebelere büyük şanssızlık oldu.
Aaaa ciddi misin? Duymamıştım canım hatta az önce eşimle konuşuyorduk bu konuyu. Gerçekten büyük şanssızlık ☹️ Sağlık olsun napalım kalan izin ve rapor haklarımı daha kontrollü kullanmam gerekiyor bu durumda

Evet transfer sonrası da kullanmaya devam ediliyor.
Ben transfer öncesi kullanmaya başlamıştım, sonrasında da gebelik testine kadar devam etmiştim. Negatif çıkınca bütün ilaçları bırakmıştım.
Zor bulunuyor, inşallah siz kolayca bulursunuz
Aynen canım bulmak baya zor. İnşallah en kısa sürede pozitifi görürsün sende burda ki arkadaşlar gibi 🤲🏻🙏🥰

Bugün 5 6 tane eczane gezdim 1 kutu estrofem anca bulabildim 🙄 ve yine benim transfer bi sonraki aya kaldı şimdi de kist oluşmuş doğum kontrol hapı verdi doktor. Bu nasıl bi şans🥺

Aralık 2022’de kalkacak diye duymuştum bizim okulda da çıkacak olan var ama gerçi bizi etkilemiyor zaten Temmuz 1’de daha ben 16 haftalık falan olacağım

Bugün 5 6 tane eczane gezdim 1 kutu estrofem anca bulabildim 🙄 ve yine benim transfer bi sonraki aya kaldı şimdi de kist oluşmuş doğum kontrol hapı verdi doktor. Bu nasıl bi şans🥺
Yaa demek ki doğru zaman değildi şimdi en temiz en güzel olacak zamanda olsun 😇 geç olsun güç olmasın o ara estroferm biriktirin siz biz de daha bulamadık

Çok sevindim dilerim kucağınıza da alırsınız

Aralık 2022’de kalkacak diye duymuştum bizim okulda da çıkacak olan var ama gerçi bizi etkilemiyor zaten Temmuz 1’de daha ben 16 haftalık falan olacağım
Yaa inşallah öyledir. En azından ikiz gebe olarak 24. haftadan sonrasını evde geçirirdim. Temmuz sonuna doğru izne çıkardım ama bakalım. Allahtan kamuda çalışıyorum yine çok şükür özel sektöre göre şanslıyız

Dün sabah yine benim kahve lekelenmelerim başladı☹️ Bu kez leke şeklinde de değil direkt akıntı gibi. Yine hemşire çok normal hele ki ikiz gebelerde. 12 hatta 15. haftaya dek bile olabilir dedi. Her zamanki gibi endişe etme dedi bi de bana sorsun🥺 Neyseki bugün daha iyi azalıyor bitecek gibi inşallah.

Canım bu takviyelere yumurta toplamadan kaç gün önce başladınız?Ne kadar süre kullanmak gerekiyor yumurta kalitesi için?
Soyle soyleyeyim;kullanmaya basladiktan 2 ay sonraki transferimde kimyasal gebelik olustu.
Gunluk kullandigim vitaminler;Omega 3,Qoenzim Q10,Impryl,Biosteron DHEA,D3 vitamin ve C vitamini.
Bunlarin disinda her sabah aksam 1 kasik bal,propolis,ari sutu,polen karisimi yiyorum.
Bu ay da Kuru Yesil'den Maca tozu,Pancar tozu ve Arpa cimi tozu aldim.
Badem sutune,taze meyve sularina karistirip iciyorum.
Elinizden geldiginde bu tarz takviyeler almaya calisin.
Dusuk amhlarda cikan yumurta da cok kaliteli olmuyor cogunlukla.Bu tarz takviyeler almak iyi olacaktir.
Allah bu yolda olan herkesin gonlunden geceni hakkinda hayirli eylesin💓

Soyle soyleyeyim;kullanmaya basladiktan 2 ay sonraki transferimde kimyasal gebelik olustu.
Gunluk kullandigim vitaminler;Omega 3,Qoenzim Q10,Impryl,Biosteron DHEA,D3 vitamin ve C vitamini.
Bunlarin disinda her sabah aksam 1 kasik bal,propolis,ari sutu,polen karisimi yiyorum.
Bu ay da Kuru Yesil'den Maca tozu,Pancar tozu ve Arpa cimi tozu aldim.
Badem sutune,taze meyve sularina karistirip iciyorum.
Elinizden geldiginde bu tarz takviyeler almaya calisin.
Dusuk amhlarda cikan yumurta da cok kaliteli olmuyor cogunlukla.Bu tarz takviyeler almak iyi olacaktir.
Allah bu yolda olan herkesin gonlunden geceni hakkinda hayirli eylesin💓
Peki Tüm bu takviyelerden sonra kalite arttı mı ?

X