2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Şimdi doktordan çıktık, bu sefer sadece izlemedik, dinledik te kalplerini 🧿🧿 çok çılgınca bir şey ya idrak edemiyorum hala tam olarak videoyu izleyip duruyorum. Allah'ım isteyen herkese nasip etsin en hayırlı zamanda en hayırlı şekilde🤲
Maşallah canım yaa çok sevindim🧿🧿🧿 Gerçekten mükemmel bir an biz eşimle çok ağladık tabii o gün ikinci bebeği de ilk kez görmüştük. Mucize bir süreç gerçekten😍 Allahım bekleyen, dileyen herkese nasip etsin inşallah, bize de sağlıkla kavuşmayı nasip etsin🤲

Şimdi doktordan çıktık, bu sefer sadece izlemedik, dinledik te kalplerini 🧿 çok çılgınca bir şey ya idrak edemiyorum hala tam olarak videoyu izleyip duruyorum. Allah'ım isteyen herkese nasip etsin en hayırlı zamanda en hayırlı şekilde
ayyyyy yesin onun minnak kalplerini teyzesi maşallah maşallah ikisine de 🧿bana da bana da nasip olsun inşallah hayırlısı ile senin bantlar bana da uğurlu şifalı gelsin inşallah🤲

Maşallah canım yaa çok sevindim🧿🧿🧿 Gerçekten mükemmel bir an biz eşimle çok ağladık tabii o gün ikinci bebeği de ilk kez görmüştük. Mucize bir süreç gerçekten😍 Allahım bekleyen, dileyen herkese nasip etsin inşallah, bize de sağlıkla kavuşmayı nasip etsin🤲
Amin🤲🤲🤲, 15 gün sonra dedi 10 haftalık olacağız o zaman inşallah. Aynı çağırıyorlar demek sen haftaya gittiğinde siz de 10 haftalık olacaksınız❤️❤️ vajinal bakıyormuş 12. Haftaya kadar benim doktorum bu haberden hiç hoşlanmadım😶

Amin🤲🤲🤲, 15 gün sonra dedi 10 haftalık olacağız o zaman inşallah. Aynı çağırıyorlar demek sen haftaya gittiğinde siz de 10 haftalık olacaksınız❤️❤️ vajinal bakıyormuş 12. Haftaya kadar benim doktorum bu haberden hiç hoşlanmadım😶
Günüyle uyumlu mu peki benim bi kaç gün daha küçükler? Bu farklar normal dedi ikizler için🥰 Off benimki de öyle hemşire 10 hafta vajinal bakıyor demişti doktor 12 ye kadar dedi ☹️ Hiç sevmiyorum ama görüntü daha net ve her şey daha iyi görünebiliyor diye tercih ediyorlar galiba

ben kendisinden çok memnunum hastanede hemşire ler de gayet ilgili güler yüzlü herşeyi didikliyor testini yapıyor Şeyma hanım 😊
Canım benim gittiğim merkezde folikül sayısına ve boyutuna göre tedavi veriliyor Malasef onların istediği basit bir folikül ölçümünü yapmadığı için benim o ayki tedavim iptal oldu Üstelik sorarak randevu almıştım ölçüm için Kendi doktorlarım çok şaşırdı nasıl böyle yapar Biz neye göre doz ayarlayacağız diye Bir sonraki ayda aynı şey oldu Kendi hastalarına nasıl bakıyorsa öyle bakarmış Çok ağlayıp üzüldüm ben Boşuna muayene ücreti ödemeyeyim diye son anda iptal ettim Siz memnunsanız herşeyin yolunda gitmesini diliyorum

Canım benim gittiğim merkezde folikül sayısına ve boyutuna göre tedavi veriliyor Malasef onların istediği basit bir folikül ölçümünü yapmadığı için benim o ayki tedavim iptal oldu Üstelik sorarak randevu almıştım ölçüm için Kendi doktorlarım çok şaşırdı nasıl böyle yapar Biz neye göre doz ayarlayacağız diye Bir sonraki ayda aynı şey oldu Kendi hastalarına nasıl bakıyorsa öyle bakarmış Çok ağlayıp üzüldüm ben Boşuna muayene ücreti ödemeyeyim diye son anda iptal ettim Siz memnunsanız herşeyin yolunda gitmesini diliyorum
Yumurta karın sayısını mm ini her muayenesi de söyledi bana 12 mm oldu veya 18 mm oldu gibi şaşırdım açıkçası ama tabiki daha memnun olduğunuz bir yerde yaptırmanıza sevindim inşallah herşey yolunda gider 😊😇♥️

Merhaba,
Ben de Ercan hocada oldum, test sonunuz ne geldi, amh kaç?
Merhaba,
Mayis ayinda baktirmistim.
0,27 idi,su an ne durumda bilmiyorum.
Her ay 2 yumurtadan 1 olgun cikiyor.
Son denemem kimyasal oldu benim.
Bu ay da Ercan bey ile devam edecegim.
En azinda Memorial gibi her tedavide ayni ilaci verip gondermiyor.
Her ay farkli bir tedavi deneyip,en iyi cevap vereni bulmaya calisiyoruz ki ilk defa kimyasal da olsa gebelik neymis ucundan gorebildim😊
Sizin de mi dusuk rezerv sorununuz?

Tamam ya estoferm yada climara ford bant veriyorlar zaten bana bant verdiler size hap vermişler aynı işlevi görüyor benim doktorum bana bat verdi arkadaşıma estoferm vermişti mesela. sizi bir daha ne zaman çağırdı kontrole
Haftaya Çarşamba çağırdi . Ben rahimi kalinlastirmak için bir ilaç verecekler sanmıştım o nedenle biraz tuhaf gelmişti 😅 peki bişey daha sorucam musadenizle 😁 bu estrofem transferden sonrada kullanılıyor değil mi ? Çok zor bulduk. Eğer kullanılıyorsa eşime şimdiden aratmaya başlayayım. Çünkü 1 kutu 8 gün dayanıyor sadece 😒

Haftaya Çarşamba çağırdi . Ben rahimi kalinlastirmak için bir ilaç verecekler sanmıştım o nedenle biraz tuhaf gelmişti 😅 peki bişey daha sorucam musadenizle 😁 bu estrofem transferden sonrada kullanılıyor değil mi ? Çok zor bulduk. Eğer kullanılıyorsa eşime şimdiden aratmaya başlayayım. Çünkü 1 kutu 8 gün dayanıyor sadece 😒
Evet transfer sonrası da kullanmaya devam ediliyor.
Ben transfer öncesi kullanmaya başlamıştım, sonrasında da gebelik testine kadar devam etmiştim. Negatif çıkınca bütün ilaçları bırakmıştım.
Zor bulunuyor, inşallah siz kolayca bulursunuz

Kizlar selamlar,
Haftanin ilk guzel haberini ben vereyim🥰
Cok sukur testim sonuclandi;25.3 degerim.
Carsamba gunu artisi takip edecegiz,insallah sorunsuz devam eder.
Bu 3.transferimdi ve hic pozitif gormemistim.
O yuzden duygular karmakarisik.
@ayguldiyebiri senin de test gunun bugundu.
Insallah guzel haberlerini duyacagiz🌹
Biraz kafami toparlayinca,sureci yazarim size.
Ama doktorumu herkese oneriyorum;
Ercan Bastu,Nesta Clinic.
Surece yeni adim atacaklar ya da 2.yu deneyecekler icin en azindan gidip kendisi ile tanismalarini oneririm
Merhaba,
Merhaba,
Mayis ayinda baktirmistim.
0,27 idi,su an ne durumda bilmiyorum.
Her ay 2 yumurtadan 1 olgun cikiyor.
Son denemem kimyasal oldu benim.
Bu ay da Ercan bey ile devam edecegim.
En azinda Memorial gibi her tedavide ayni ilaci verip gondermiyor.
Her ay farkli bir tedavi deneyip,en iyi cevap vereni bulmaya calisiyoruz ki ilk defa kimyasal da olsa gebelik neymis ucundan gorebildim😊
Sizin de mi dusuk rezerv sorununuz?
Evet benim de amh 0,34 , 39 yaşındayım. Ercan hoca ameliyatımı da yaptı kendisini çok severim şefkatli anlayışlı nazik ve sorulara cevap veren aradığımda yazdığımda kısa sürede dönen insanlığını unutmayan bir doktor. 3 ay yumurta kalitemi artırıcı takviyeler verdi. Bu süreçte kendimde deniycem sonra tekrar görüşceZ kendisiyle.

Merhaba doktor bana transferden sonra da verdi. Pozitif sonuçtan sonra da kullanmaya devam ediyorum. Ne zamana kadar kullanacağımız kontrollerde belli olacak sanırım. Ben de geçen 6 kutu falan stok yaptım🙈

12.haftaya kadar kullanılıyor o yüzden bulursanız alın biz de aynı arayışlardayız sürekli bulduğumuz an alıyoruz günde 2 tane kullanıyorum ben

Günüyle uyumlu mu peki benim bi kaç gün daha küçükler? Bu farklar normal dedi ikizler için🥰 Off benimki de öyle hemşire 10 hafta vajinal bakıyor demişti doktor 12 ye kadar dedi ☹️ Hiç sevmiyorum ama görüntü daha net ve her şey daha iyi görünebiliyor diye tercih ediyorlar galiba
Benim doktorum hiç böyle sayılı bilgiler vermiyor maalesef, kalbi dinledi ölçtü çocikleri ölçtü, gayet sağlıklılar dedi ben üsteleyip sordum günleri ile uyumlular mı falan diye maşallahları var dedi. Fazla bilgi boşuna stres diyor tedavinin en başından beri , belki de haklı.

X