2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Arkadaşlar acaba keseyi ve kalp atışını görmeye kaçıncı haftalarda gittiniz. Doktor vajinal ultrasonla mi yoksa gobekten mi baktı acaba. Birde 5. Gün embriyosu 6. Günde erken gebelik testinde çıkıp yanilan varmı acaba

Bende bazen biraz daha fazla itiyorum ama çokta zorlamıyorum zamanla alışırsınız ilk seferlerde bende biraz zorlanmıştım
Ben işaret parmağımla az ileriye itiyorum parmak boyu kadar . Yeterli degilmi acaba.daha ileri itmek için aparat kullanmak lazım.oyle biseyde demediler hiç.

Haftada en az 2 kere tüket mümkün oldukça organik dedi bana
Annemde bütün tavukları vurdu sıraya kesiyor ama artık yiyemiyorum
Bende tüketmek istiyorum protein açısından ama organik bulamam ben. Diğerleri de malum civcivken birden yoğun hormon yuklemesiyle tavuk oluveriyorlar. Çocuklar erken yaşta ergenliğe girmeye başladı çok şaşırıyorum minicikler ama regl oluyorlar memeleri çıkıyor kıllanıyorlar falan oyuzden tüketmeye korkuyorum. Ben doktoruma sorayım birde.

Keseyi 6. Haftada gördüm kalp atışı 7+3 te dinledim kendi doktorum 8. Haftada çağırmıştı :) yanılma olacağını sanmıyorum çok kızıyolar genelde ama bende 5. Gün embriyosu transfer dahil 5. Gün erken gebelik testi yaptım orda çıktı sonra hemen kan verdim içim rahatladı :)

Ben işaret parmağımla az ileriye itiyorum parmak boyu kadar . Yeterli degilmi acaba.daha ileri itmek için aparat kullanmak lazım.oyle biseyde demediler hiç
Tabi yeterli bende bu haftaya kadar o şekilde yapıyodum ama zaman geçtikçe zorlaşıyor maalesef o yüzden kendimce böyle bir çözüm buldum

Teşekkürler. Kaç çıkmıştı 5. Gün değeriniz. Allah sağlıkla kucağınıza almak nasip eder inşallah. Bende çok heyecanlıyım.kan icin test günümü bekleyim diyorum. Ama tabi her sabah kaset test yapmaktan kendimi alamıyorum gelişme varmı diye. Daha kırmızı olduğunu görmek insanı rahatlatiyor.

ozmut selamlar nasılsın? Mide bulantın falan vardı enson
Okuyorum da yazamıyorum aşırı yoğun çalışıyorum bu aralar Ben sonunda dün akşam regli oldum , hiç bu kadar yolunu gözlememiştim kendisinin muhtemelen cumartesi gideceğim doktora.

Selamlar :) valla bir iyiyim bir kötü ne olduğunu bende anlamıyorum dün bantın değişim günüydü yenisini taktım 1 saat sonra pert oldum baş ağrısı çok ama çok yapıyor halsizlik uyku ama alıştı heralde 2-3 saat sonra geçti mide bulantısı hala var karışıp duruyor ona da alıştım sallamıyorum:)) ay hadi gözün aydın canım aynen insan bekler mi bu kadar ama bekliyor işte neyse bundan sonra da gelmesin diye bekleriz bakalım ne ilaç verecek sana şu an ortalık çok karışık herkes değişik şeyler kullanıyor:) benimde kasıklarımda ağrı var acaba bu bant yapar mı adet olacak gibi bel kasık ağrısı geliyor

Ben şubatta gonal f ve merional kullanmıştım ama bu kadar çabuk mu değişti ilaçlar ya neyse artık ne verirse kabulümüz , başarıya giden yolda
Bant yapıyordur muhtemelen , ben onu hiç kullanmadım ama prospektüsünü okudun mu içindeki? Ben geçen sefer basit bir progestan iğnesinde , yaşanabileceği yazan tüm yan etkileri yaşamıştım

45 çıkmıştı ama benimki ikiz o yüzden bu değerler oldu muhtemelen 3 gün sonra 230 2 günde bir iki katı arttı hep sonrasında . Tabi kaset testler bana çok bozuk denk gelmişti en başta evhamdan kan vermiştim :)

onları yumurta için bende kullandım hiç etki yaşamadım şimdi dondurulmuş olduğu için rahim kalınlaşması için ilaçlar veriyorlar bunlarda gerçekten çok yan etkili yani bilmiyorum bende öyle oldu hatta beninle aynı gün giden tanıdığıma da vermiş o sabahları kusuyormuş bu banttan dolayı. eevet okudum okudum baş ağrısı mide bulantıs baş dönmesi halsizlik vs vs bir sürü var ben bunları yaşıyorum daha fazlasını yaşatmaın rabbim:)) progestan iğnesinde sadece kabızlık yaşadım ben

Bende transfer sürecine girdim ama bana sadece estoferm yazdı. Rahim kalınlaşma ile ilgili ilacı ne zaman veriyorlar acaba

Bende transfer sürecine girdim ama bana sadece estoferm yazdı. Rahim kalınlaşma ile ilgili ilacı ne zaman veriyorlar acaba
Tamam ya estoferm yada climara ford bant veriyorlar zaten bana bant verdiler size hap vermişler aynı işlevi görüyor benim doktorum bana bat verdi arkadaşıma estoferm vermişti mesela. sizi bir daha ne zaman çağırdı kontrole

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…