2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Yaparken sorun olmadı sadece gelmemişti 😄😄😄 sonda korkusuna geldi 🤣🤣 dedim eşime çabuk beni kaldır tuvalet e götür illa gelir 😅😅😅🤦
Ben idrar yaparken zorlanmıştım sadece tam tersi hemen gelmişti korkudan yapamıyordum 😂😂ayy ne günlerdi ya
Ne güzel 😁😁😁

Evet biraz öyle ama her gittiğimde bir hafta atıyor muayeneyi bu durum kötü 😅😅😅 büyü ihtimal 3 hafta sonra da 1 ay sonra gel diyecek devletten randevu bulmak şart oldu 😂
Ben napayım 4 hafta sonra gel dedi 🤣 devletteki de ayda bir demişti ve aynı zaman gitmiştim ona da zaten burada devlet randevusu imkansız

Benimde bugün transferimin 17.gunu cumartesi kese görmek için çağırdı doktor dayanamadım bugün tekrar test verdim 3432 çıktı ins keseyi görebiliriz gittiğimizde daha 2 gün var biraz daha artar heralde çok heyecanlı sureclermis gerçekten bunlar☺️ Allah'ım isteyen herkese hepimize bebeklerimizi kavuştursun inş ☺️

Ben napayım 4 hafta sonra gel dedi 🤣 devletteki de ayda bir demişti ve aynı zaman gitmiştim ona da zaten burada devlet randevusu imkansız
12. Haftada yapılacak testler olduğu için kesin 3 hafta sonda gel dedi bana
Bende devlette istediğim doktora randevu bulamıyorum hala

Ben kendi işimi yapıyorum, pilates eğitmeniyim. Dersleri Ocak sonu itibariyle bitirdim. İnşallah 3. Ayı bitirelim online derslere başlayacağım🤲
A ne güzel benim şu riskli süreç bitsin platese başlamak istiyorum evdr en azından kendi yapabildiğim kadar doğuma da faydası olur

Bişey sorucam histeroskopi sonrası ne zaman adet oldunuz 10 gün kanlı sulu akıntın olabilir dedi bana adetin de az gelebilir dedi adet olduğumu nasıl anlıcam 🤭
Benim işlem günü dışında hiç akıntım kanamam vs olmadı söktürücü kullandım gününde de adetimi oldum ama evet normale göre biraz az oldum. Adet olduğunu anlarsın mutlaka daha farklı olur.

Geçmiş olsun canım 🥰 son aşaman kaldı 😇
Aynen öyle inşallah son aşamadan da yüzüm gülerek çıkarım 🥰🥰 kamera ile bakıldığı için rahminin yapısı genişliği iyi dedi ter temiz oldu dedi rahmin aslında belki tüp bebek sürecine girmeden histeroskopi yapılsaydı kendime bi kaç ay şans verebilirdim 🤭🤭🤭🤭 amaaa olsun bebeklerim hazır beni bekliyor lar bende hazırım artık onları bekliyorum 😍

Benim işlem günü dışında hiç akıntım kanamam vs olmadı söktürücü kullandım gününde de adetimi oldum ama evet normale göre biraz az oldum. Adet olduğunu anlarsın mutlaka daha farklı olur.
Şuan biraz lekenmem var açık kırmızı renkte 1 hafta sürebilir dedi doktor normal dedi adetime daha 2 hafta var yine beklemek kaldı bize 😄🤭🙈🙈

Bişey sorucam histeroskopi sonrası ne zaman adet oldunuz 10 gün kanlı sulu akıntın olabilir dedi bana adetin de az gelebilir dedi adet olduğumu nasıl anlıcam 🤭
Benim operasyon günü ve ertesi çok eser miktarda akıntım olmuştu. Devam eden 2 ayda gününde fakat daha az ve daha kısa süren reglim olmuştu. Bundan sonrası hep güzellik olsun canım tekrar geçmiş olsun❤️

Tabi herkesin bünyesi farklı ama fikir olması açısından söyleyeyim. Ben 3 şubatta adet olmuştum, 8 şubatta histeroskopi ameliyatı oldum. Sonraki adetim tam gününde 28 şubatta gelmişti. Histeroskopi sonrası 1-2 gün lekelenmem olmuştu o kadar. Bu arada çok geçmiş olsun 🤗

Benim operasyon günü ve ertesi çok eser miktarda akıntım olmuştu. Devam eden 2 ayda gününde fakat daha az ve daha kısa süren reglim olmuştu. Bundan sonrası hep güzellik olsun canım tekrar geçmiş olsun❤️
İnşallah bu son reglim olsun ve bi daha 9 ay boyunca olmasın 😄

X