2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Altın yumurtanı bulmuşsun sağlıkla kucağına almakta nasip olsun inşallah benimde öyle olur

Ben bugün adet olalı 1 hafta oldu 5mm kalınlaşmaya başlamış dedi doktor c tesi tekrar bakacak muhtemelen p tesi günü de bakarım transfer gününü kararlaştırırız dedi çok heyecanlıyım ben

Dayanamadım bugün ilaç yazdırmaya gittiğimde doktora da kontrole girdim, bu sefer keseyi ölçmedi yolk sac göründü ama bebek görünmedi kalp atışı yok henüz dedi birşeye bastı kırmızı mavi lekeler oldu ya doppler mi acaba o, huylandım çünkü istemiyordum kalp atışı dinlemek zararlı mı diye emin olamadım doktora dedim beslenme kesesi var yani sağlıklı mı diye henüz emin olamayız ama olumsuz birşey görünmüyor dedi. İçime kurt düştü ya 14 şubat transferim bugün normalde tam 7 haftalık olacaktı hem de vajinal ultrason yapılıyor nasıl olur görünmez hala offff içim sıkıldı çok yazdım

Öncelikle yanlış bi soruysa kusura bakmayın lütfen bilmediğimden soruyorum. 14 şubat olunca transfer nasıl 7 haftalık oluyo?

Öncelikle yanlış bi soruysa kusura bakmayın lütfen bilmediğimden soruyorum. 14 şubat olunca transfer nasıl 7 haftalık oluyo?
Gebelik haftası son adet tarihinize göre belirleniyor ya yani yumurta toplama gününden 2 hafta önce oluyor benim opu 9 marttaydı 14 şubatta da 5. Gün embriyosu transferi yapıldı, ama 6. Hafta kontrole gittiğimde kese ölçüsü 5+2 olarak göründü, zaten kan değerim de geç yükselmişti geç tutunma olabilir dediler, bugün de yeni zamanlamaya göre 6+3 oldu kontrole gittim yolk sac göründü sadece, embriyo görünmüyor endişe etmeye başladım

Ben bugün adet olalı 1 hafta oldu 5mm kalınlaşmaya başlamış dedi doktor c tesi tekrar bakacak muhtemelen p tesi günü de bakarım transfer gününü kararlaştırırız dedi çok heyecanlıyım ben
stres etme estroferm içiyorsan zaten o otomatik istenilen kıvama getirir rahmini:) önemli olan rahmin temiz olması

Bugün kırmızı mavi çizgiler göründü o mu doppler sanırım kalp atışını dinlemek istedi doktor, vajinal ultrasonla bakılıyor hep bana onda da aynı mı sistem acaba, herşey o kadar hızlı oluyor ki orda zar zor soru soruyorum

Endişe etme diyecem ama biliyorum elinde değil doktorun aksi bi şey olsa mutlaka söylerdi canım. Bak bi sonraki kontrolünde göreceksin senin kuzuyu

Aynı tarihlerimiz benimde 14 kalp atışı için daha erken annesi benim doktorum 23 üne verdi randevu yu benimkilerde tam 7 haftalık şuan Cumartesi başka bir doktora randevu aldım sanada haber veririm erken belli olursa :)

Aynı tarihlerimiz benimde 14 kalp atışı için daha erken annesi benim doktorum 23 üne verdi randevu yu benimkilerde tam 7 haftalık şuan Cumartesi başka bir doktora randevu aldım sanada haber veririm erken belli olursa :)
Evet 23 kalp atışı randevum benim de, ilk kese randevumda kese boştu yani yolk sac falan da görünmeyince endişe ettim, bu hafta da gittim kalp atışından ziyade bir kendini gösterir belki dedim ama o da yok, gerçi yolk sac göründü kese de baya büyümüş gibi geldi bana, hoca ölçmedi ama randevusuz gitmiştim hızlıca baktı offf zor işler, yazın bana da inş siz iyi haberler alırsınız içiniz rahatlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…