2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Ben de senin gibi düşünüyorum ozmut ozmut yani gerçekten sadece kanaman olsa evet bekle derdim ama sen test verdin ve bir değer yok ,doktor niye ilaçlara devam et diyor onu da anlamadım zaten yeterince hormon aldık ama olmuş olsa 8.gün 5-10 bir şey çıkardı ve kanama var ağrı var bilemiyorum bu defa olmamış ama dondurulmuşlarınla olacak inşallah
tabi tabi aynen öyle kesinlikle hani tutmuş olsa biri derim ki bi değer çıkar kayda değer olur ama 0.4 yani 5 bile değil düşünsene.. işte doktor devam et dedi edelim bakalım 8. gün için çok erken dedi çıkmaması normal dedi asistanı da ama imksansız ya ay ne bilim valla arkadaşım anlamadım. zaten benim hep saçma sapan oluyor bu gebelik zamanları hep bir beta verme durumunda kalıyorum. biri dış gebelik biri kimyasal hepsinde takip gerekti şimdi de bu böyle yine kan verme başladı bende..bi kere de gidip net olamadım 😁😁 ay inşallah kuzum hayırlısı ile inşallah 🥰

Memnun musunuz kurum ve Cem Bey’den
Ben aşırı memnun kaldım ilgisiz diyorlar Cem beye ama onlar ne beklıyo çözemedim adam işini yapıyo gereksiz konuşmuyor boş laf etmıyor bide cok güleryüzlü daha önce ablamın 4 olumsuz oldu başka merkezde Cem beyde 5.de olumlu oldu o yüzden gıdıyorum tavsiye ederim ☺️

Ben aşırı memnun kaldım ilgisiz diyorlar Cem beye ama onlar ne beklıyo çözemedim adam işini yapıyo gereksiz konuşmuyor boş laf etmıyor bide cok güleryüzlü daha önce ablamın 4 olumsuz oldu başka merkezde Cem beyde 5.de olumlu oldu o yüzden gıdıyorum tavsiye ederim ☺️
valla bende kendi merkezimde olmazsa denemeler onu düşünüyorum hayırlısı inşallah sizde ilk denemede pozitifi görürsünüz bize de umut olur

tabi tabi aynen öyle kesinlikle hani tutmuş olsa biri derim ki bi değer çıkar kayda değer olur ama 0.4 yani 5 bile değil düşünsene.. işte doktor devam et dedi edelim bakalım 8. gün için çok erken dedi çıkmaması normal dedi asistanı da ama imksansız ya ay ne bilim valla arkadaşım anlamadım. zaten benim hep saçma sapan oluyor bu gebelik zamanları hep bir beta verme durumunda kalıyorum. biri dış gebelik biri kimyasal hepsinde takip gerekti şimdi de bu böyle yine kan verme başladı bende..bi kere de gidip net olamadım 😁😁 ay inşallah kuzum hayırlısı ile inşallah 🥰
😑😑 belirsizlik en kötüsü ben de hep öyle dua ediyorum ,oluyormuş gibi olmasın olmamasına yine alışırız da ,oluyormuş gibi olup sonra olmazsa üzücü zaten kendimi ondan koruyorum biraz da testte falan çizgi çıkar umutlanırım sonra olmaz falan diye ya da tam tersi çıkmaz o ilaçları kullanmak bana çok zor gelir yani ne diyeyim modumuzu düşürmeyelim inşallah gönlümüzdeki hakkımızda hayırlısı olur 🤲

Ben geçen yıl yüzde yüz kararımı Bahçeciden yana vermiştim ama Sabri beydi doktorum her şeyi görüşüp planlamıştık böyle oldu bakalım hala olmazsa aklımda orası doktordan da çok memnun kalmıştım ki doktordan çok embriyolog ve laboratuvar önemli zaten Cem beyle aynıdır bunlar da genelde hep beraberler onu da düşünebilirsiniz çok ilgiliydi o da çok da başarılı

😑😑 belirsizlik en kötüsü ben de hep öyle dua ediyorum ,oluyormuş gibi olmasın olmamasına yine alışırız da ,oluyormuş gibi olup sonra olmazsa üzücü zaten kendimi ondan koruyorum biraz da testte falan çizgi çıkar umutlanırım sonra olmaz falan diye ya da tam tersi çıkmaz o ilaçları kullanmak bana çok zor gelir yani ne diyeyim modumuzu düşürmeyelim inşallah gönlümüzdeki hakkımızda hayırlısı olur
aynen canım kesinlikle ben 2 kere o durumu yaşadığım için hep diyorum ki allahım önce verip sonra alacaksan ne olur verme bir daha yaşayamam.. sağlıklı olacaksa hayırlı olacaksa ver yoksa ben bu şekilde yaşamaya alışmaya başlıcam..amin canım inşallah herkesin gönlünden geçen hayırlısı ile olsun🤲

Ben geçen yıl yüzde yüz kararımı Bahçeciden yana vermiştim ama Sabri beydi doktorum her şeyi görüşüp planlamıştık böyle oldu bakalım hala olmazsa aklımda orası doktordan da çok memnun kalmıştım ki doktordan çok embriyolog ve laboratuvar önemli zaten Cem beyle aynıdır bunlar da genelde hep beraberler onu da düşünebilirsiniz çok ilgiliydi o da çok da başa
Hoş geldiniz sıkı sıkı tutunsun inşallah 🤲🏼🤲🏼
Amin inşallah hosbulduk ☺️💚

Kızlar birde benim gibi bağışıklık serumu kullanan var mı acaba? Haftada bi omega Venn adı

Kızlar günaydın biraz önce embriyolog aradı 7 döllenen yumurta da bölünmüş fire vermeden , fakat fragmantasyon yani atık hücre oranları %10 yani tam sınırda dedi altına inmesi iyi dedi %10 üzerine çıkarsa 3 . Gün yani yarın içlerinden en temizinin transferini yapmak isterim dedi. Ama %10 un altına düşerse kirlilik oranı ikiden fazlasının, o zaman hepsini 5. Güne götürmek isterim yarın belli olacak dedi . Başına böyle bişey gelen var mı sizce atık hücreler azalır mı yarın orta kalite dedi şimdi 😢
Azalabiliyor demek ki, yumurta sayınız iyi hepsi de döllenmiş demek ki yumurtalar sağlıklıydı, taze transfer olacak mı? 5. Güne gidip seçim yapmak çoğu zaman daha faydalı, inş iyi olur, embriyoloğunuz sizi dikkatlice bilgilendirmiş bana güvenilir geldi 👍

Kızlar birde benim gibi bağışıklık serumu kullanan var mı acaba? Haftada bi omega Venn adı
Hiç bilmiyorum, bağışıklığı arttırmak için mi baskılamak için mi? Transfer sonrası bağışıklık baskılayıcı ilaç veriyorlar 3 gün kullandım ben, vücut embriyoyu atmasın diye sanırım.

Hiç bilmiyorum, bağışıklığı arttırmak için mi baskılamak için mi? Transfer sonrası bağışıklık baskılayıcı ilaç veriyorlar 3 gün kullandım ben, vücut embriyoyu atmasın diye sanırım.
İlaç kullanıyorum bunu ablamda kullanmıştı haftada bir serum 3saatlik süt gıbı bu serumu alan diğer 4arkadasımda gebe kaldılar Cem beyde kanıtlanmış bisey yok tam olarak belki ama umut iste 🥰

Arkadaşım sen 7 aylık mısın 😂 şaka bir yana anlıyorum sizi hepimiz aynı hataya düştük diye bu kadar söylüyorum zaten çok erken sabırlı olmaya çalış 8-9 gün sonrası daha garanti, bu arada silik çizgiye çok sevindim, tekrarlamak için araya bir gün koyun isterseniz çok silikse biraz netleşir ☺️
Ya eski msıjınızı görmüştüm sizin de 7. Günde çok silikti değil mi, böyle bakarken kör eden cinsten 😅

X