2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kızlar benim kasık ağrımla birlikte kanamam başladı, doktoru aradım coraspini kesti ve iğnelere devam dedi, cuma yerine pzt çağırdı. Ama çok moralim bozuldu düşüyor sanırım
Lütfen sakin ol kanama mı lekelenme şeklinde mi iç çanaşırına veya pede geçiyor mu

Sen test yapmamıştın hani idrar testinde silik çıkmıştı sen niye hemen negatif diyorsun ki

Lütfen sakin ol kanama mı lekelenme şeklinde mi iç çanaşırına veya pede geçiyor mu
Yok baya kanama hem iç çamaşırıma hem pede geçti. Birden neden böyle oldu anlamıyorum, sakin olmaya çalışıyorum ama elimde değil tam her şey yolunda ilk kez güzel pozitif değer aldık artışı iyi derken yıkıldım böyle olunca. Nolur düşük kanaması olmasın

Allahım inşallah öyle olur benim de

Sakin ol canım doktoruna ulasabıldın mı ne dıyor panık yapmamaya çalış ınsallah dusuk degıldır

Her şey yolundadır Allah’ın izni ile Moralini yüksek tutmaya çalış

Henüz 8..gün sonuç değişebilir belki Allah büyüktür ilaçlarını kesme bence burda kanaması olup negatif gördüğü hâlde ilaca devam edenler vardı herşey için henüz erken üzme kendini olmadı ise de bir dahaki sefere artık

Elika hamile ve happy mom çok güzel bugün yine bana mesaj atmış yaşıtlarının çok ilerisinde çocummm akıllı maşallah
Elikanın böyle şeyleri mi varmış ben sadece foruma girip çıkıyordum hamile olarak daha kullanmak nasip olmadığı için

Doktorumu aradım, kan sulandırıcıyı kesti pzartesi gel sakin ol dedi. 5 haftalık olduğu için de çok küçük şuan her şey olabilir dedi. Umarım en kötü ihtimal değildir
Aynen canım önce bı sakin ol yatmaya çalış ayaklarının altına yastık koy umarım hersey yoluna gırer sen yınede sakin olmaya bak doktorun dedıklerını yapmaya çalış bız ne söylesek boş tecrubelı arkadaşlar daha ıyı cevap verır sana allahım evladını sana bağışlar Allah’ın ıznıyle gönlünü ferah tut sen yınede en kötüsünü düşünmemeye çalış

Negatif olanlar için çok üzgünüm sonunu bilmediğimiz bir yol işte sonunda hepimizin yüzü gülmeye biliyor Allah yardımcınız olsun 4-5 tane negatif var bi kaç gündür inşallah kalanların pozitif olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…