2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Yumurtlama ağrısıdır diye düşünüyorum büyük ihtimal çatlama olmuştur adetten tam 14 gün önce oluyor çünkü ovülasyonla takip edebilirsiniz bu günleri değerlendirmeye çalışın
Doğal yolla mı deniyosunuz? Ayrıca adetinize 13 gün varsa o kramp yumurtlamadan dolayı olabilir adete 13 gün kala daha hamilelik olmadığı gibi belirti de olmaz ki..
Doğal yolla deniyoruz 2 yıldır evliyim 4 5 ay önce artık o düşünceye girdik geçen ay ara kanama oldu ama doktor sorun yok dedi folikasit yazdı bu ay onu kullanıyorum aksatmadan

inşallah. İyi ki varsınız hepiniz Doktorlar ne söylerse söylesin burda aynı durumdaki insandan duymak daha bi rahatlatıcı oluyor. Hepimiz mutlu ayrılalım inşallah hayatın buluşturduğu bu ortak noktadan.
Sizde iyi ki varsınız hepimiz destek olmak için burdayız keşke böyle şeyler hiç yaşanmasa ama bize üstesinden gelmek düşüyor

Benimde progestan kalçadan fena gerçekten. Fitil istemeyi düşünüyordumm vazgeçtim sizin durumdan sonra. Rabbim korusun bebisinizi inşallah
Amin İnşallah hepimizin bebişlerini korusun sağlıkla kavuşalım :) yinede bir danışın isterseniz belki göbekten olan versiyonunu verir o da daha ağrısısız sanırım

Çok teşekkür ederim cevabınız için okudum şuan çatlama dediğiniz şey bebek oluşumu mu yoksa doğurganlık fazlalığı olan günler mi oluyor peki
Doğurganlığın olduğu günler oluyor ,önce yumurta gelişiyor adetin başlangıcından itibaren 14.gün civarina denk geliyor tabi düzenli ise benim yumurtlamam 12.gün oluyordu mesela onu da ovülasyon testiyle takip edebilirsiniz ,sonra yumurta çatlıyor yumurtlama günü ve çatlama günü birliktelik olursa hamilelik şansı artıyor

Ben istanbuldayım Anadolu yakasında. Özel eren hastanesi. Küçükbakkalköy’de. Yolun uzak mı sen Pendik te transfer olmuşsun. Bu arada bebek 8 hafta olana kadar devam edecek dedi. Senin kini söyledimi.
Bana doktor pozitif olursa 2 haftada bir olacak dedi.. ama ne kadar devam edecek söylemedi..
Pozitif görelim de seve seve taktırırz artık
İntralipid değilde sonrasında verilen serum beni mahvetti.. yarım saat yaktı geçti
Eren hastanesi evime baya uzakmış.. Başka hastane bakayım.. yeniyüz yıl da bana uzak ..

ağrı olması her zaman iyidir canım merak etme ,3 kere tecrübeye şahidim:)

Serum tedavisi isteyin bu sefer. Bana yapılıyor şuan. Benimde iki düştüğüm oldu. Biri kalp durması diğeri gelişim durması.
Evet şimdiki doktorumdan istedim ama sende şuan ona gerek yok herşeyin normal diyor bakalım ama sadece prograf başlattı serumdan daha etkili vücut bebeği atmasın diye dedi onu kullanacağım transferden sonra da inş faydası olur aslında bende serumu çok istemiştim ama onun testi vardır cd56 sanırim onun yapmadan serum vermenin bir anlamı olmaz dedi

Günaydın kızlarrr 8.günden merhaba elımde son bı test vardı yıne negatıf pazar kan verıcem bakalım ne olacak belırtım arada kasık agrısı başkada bısey yok sızde durumlar nasıl

Günaydın herkese, bugün asıl test günüm 12. gün Öğle arası gidip kan vericem çok heyecanlıyım. Ama ötekiyle aynı saatlerde değil diğerini sabah 6.30 gibi vermiştim. Gerçi zaten doktorum onu kaale bile almadı ilk test olarak bugünü sayıyor artış için de 4 gün sonrayı istedi

Günaydın kızlarrr 8.günden merhaba elımde son bı test vardı yıne negatıf pazar kan verıcem bakalım ne olacak belırtım arada kasık agrısı başkada bısey yok sızde durumlar nasıl
Gunaydin,
Benim de 6.gunum bugun,sabah bi' negatif duygularla uyandim ben de
Adet oncesi bi' gerginlik olur ya,tam o hal
Hicbir belirti vs gostermiyorum.
Hakkimizda hayirlisi bakalim

Bir şey olmaz bir iki saattenn hadi bakalım senden epey yüksek bir değer bekliyorum Geliyor gelmekte olan

Ya ben bu ilaçları duydukça şaşırıyorum benim hiç ilacım yok yani doktor vermiyorsa da veriyorsa bir bildiği vardır diye düşünüyorum içiniz rahat olsun

Gunaydin,
Benim de 6.gunum bugun,sabah bi' negatif duygularla uyandim ben de
Adet oncesi bi' gerginlik olur ya,tam o hal
Hicbir belirti vs gostermiyorum.
Hakkimizda hayirlisi bakalim
Ben her gün negatiftim başından beri iğnelere başladığım günden beri zaten olmaz diye diye kendime kızıyordum ama sürekli bir negatiflik vardı,yani demem o ki olacağı varsa hislerle de alakalı değil bu durum tamamen bizim dışımızda gelişiyor

Çok şahane.. Olması gerekenden bi tık yüksek çıkmalı.. İnş kafada soru işareti bırakmadan yükselmiştir..

Transferimden sonraki 16.gün imiş bugün böyle durup beklemek de çok saçma geliyor ya çok uzak bir tarih verdiler bana sanki böyle bakmayınca görmeyince yok gibi ya da bi şey olsa anlamayacağım gibi hissediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…