2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kızlar şimdiden herkese hayırlı olsun, benim 3.tüp bebek denemem diğer ikisi düştü, şu an pozitifi gördüm 17 .günüm,akıntımda gelse kanamam başladı sanıyorum tuvalete koşuyorum,ikincisi iş yerinde düştüğü için sürekli tedirginim, işimi yapamaz oldum ,nasıl rahatlayacağım,bilmiyorum:KK43:(

Ben her gün negatiftim başından beri iğnelere başladığım günden beri zaten olmaz diye diye kendime kızıyordum ama sürekli bir negatiflik vardı,yani demem o ki olacağı varsa hislerle de alakalı değil bu durum tamamen bizim dışımızda gelişiyor 😇
Ne tatlisiniz,cok tesekkur ederim verdiginiz moral icin🌹
Derin bir nefes alip,duşa gireyim.
Havam degissin🙈
Umutla bir bebegim olduguna inancimi tam tutayim🥰

Bir şey olmaz bir iki saattenn hadi bakalım senden epey yüksek bir değer bekliyorum 🥰Geliyor gelmekte olan 😀
Ayyy merak ediyorum bakalım
Ya ben bu ilaçları duydukça şaşırıyorum benim hiç ilacım yok 😦 yani doktor vermiyorsa da veriyorsa bir bildiği vardır diye düşünüyorum 😇içiniz rahat olsun
Benim de dünya kadar ilacım var yaa☹️
Çok şahane.. Olması gerekenden bi tık yüksek çıkmalı.. İnş kafada soru işareti bırakmadan yükselmiştir..
Çok teşekkürler, ben de öyle umuyorum🤲

Günaydın kızlar bir süredir üyeliksiz okuyordum forumu artık dayanamadım ben de geldim ☺️ Beni de ekler misiniz? Yaş 33, 5,5 yıllık evliyim, 3 histeroskopim var. 21 şubatta 2. Transferimi oldum ve 12. Gün 635 hcg ile pozitifi gördüm 🙏🏻 Şimdi 18 martta kese randevusu bekliyorum. Çok hafif peçeteye gelen kahve lekelerim oluyor 1-2 gündür, normaldir umarım 🙏🏻

Kızlar bugün 1. Günüm dün gece yan yattım tam uykuya dalarken hani böyle ayak boşluğa gelir gibi olur ya insan irkilir öyle oldum korktum ya🥺 birşey olmaz değil mi

Arkadaşlar merhaba ben dünkü küçük kan gelmesinden dolayı korktuğum için ( bacaklarım ağrıyo adet olcakmısım gibi ) bugün 9. Günüm az önce tekrar kan verdim. Normalde yarın test vermem gerekiyordu doktorum yine de yarın ister mi? Sonucumu bekliyorum insallah değerler artıyordur sıkıntı yoktur 🤲 Allah isteyen herkese nasip etsin insallah 🤲🌹

Gunaydin,
Benim de 6.gunum bugun,sabah bi' negatif duygularla uyandim ben de😕
Adet oncesi bi' gerginlik olur ya,tam o hal😬
Hicbir belirti vs gostermiyorum.
Hakkimizda hayirlisi bakalim
Wala şaştım kaldım pazar kan verıcem varsa çıkar yoksa da nasıp ne dıyelım kı

Gunaydin,
Benim de 6.gunum bugun,sabah bi' negatif duygularla uyandim ben de😕
Adet oncesi bi' gerginlik olur ya,tam o hal😬
Hicbir belirti vs gostermiyorum.
Hakkimizda hayirlisi bakalim
Senın kaçıncı gun embriyosu tek mı cıft mı

Kızlar bugün 1. Günüm dün gece yan yattım tam uykuya dalarken hani böyle ayak boşluğa gelir gibi olur ya insan irkilir öyle oldum korktum ya🥺 birşey olmaz değil mi
Yok kuzum kendini kasma sen tabi topigin ilk zamanlarinda biiz gorecektin tuvalete gittiğimizde düştü mü acaba diye klozete falan bakıyorduk 🤣🤣 Öyle psikopatca düşünüyoruz sonuçta analık ama yapacak birşey yok.En güzel zamandasin şuan.Bol bol dinlen,hergun ananas yemeyi önermişti benim doktorum,bir avuç kabak cekirdegi tutunmaya yardımcı diye.vitaminlerini ilaçlarını kullanınca Allah'ın izniyle alırsın evladını kucağına.🙏

Son düzenleme:
O batma çok güzel birşey annesi 😍 İlk tutunma.belirtilerinden birisi batma hepimizde oldu o Allah'ın izniyle seninde evladın seninle kalacak 🙏
Ama testlerde çıkmıyor işte 8.günüm bugün yokmu acaba 😔ınsallah benledır beklemek çok zormuş cokkk

Kızlar şimdiden herkese hayırlı olsun, benim 3.tüp bebek denemem diğer ikisi düştü, şu an pozitifi gördüm 17 .günüm,akıntımda gelse kanamam başladı sanıyorum tuvalete koşuyorum,ikincisi iş yerinde düştüğü için sürekli tedirginim, işimi yapamaz oldum ,nasıl rahatlayacağım,bilmiyorum:KK43:(
Diğerleri neden düşmüştü bi sebep sunuldu mu ? Maalesef o akıntıyla tuvalete koşma bende de var benim de 16.günüm 😇

Ne tatlisiniz,cok tesekkur ederim verdiginiz moral icin🌹
Derin bir nefes alip,duşa gireyim.
Havam degissin🙈
Umutla bir bebegim olduguna inancimi tam tutayim🥰
Ne güzel 🥰🥰🥰 süper bir başlangıç olur içinizdeki olumsuzluk hep kendimizi koruma duygusu ya olmaz da umutlarımız kırılırsa diye inşallah hayırlısıyla olur 😇

Diğerleri neden düşmüştü bi sebep sunuldu mu ? Maalesef o akıntıyla tuvalete koşma bende de var benim de 16.günüm 😇
ilkinde kanamam alanı vardı canım ondan oldu,ikincisini bilmiyorum bir anda düştü,sanırım çölyak hastalığım çıktı sonradan oda düşük yapıyormuş ,ondan oldu diye düşünüyorum dr olabilir dedi.

Ama testlerde çıkmıyor işte 8.günüm bugün yokmu acaba 😔ınsallah benledır beklemek çok zormuş cokkk
Bu kaset testlerde herkesin çıkmayabilir biliyorsunuz 20 ile öğrenenler vardı burada kaset testte nasıl çıksın ? İki gün daha bekleyip akan vermeni tavsiye ederim.Bu şekilde kendinizi üzüp harap ediyorsunuz.8. gün çıksaydı zaten doktor sekizinci gün kaset test yap derdi.Herkesin süreci o kadar farklı ki belki geç tutunma oldu,belki başka birşey bunu asla bilemezsin.Ama su asamaya gelip kendinize bunu yapmanızı anlamıyorum ben.2 gün daha bekleyip 10. Gün kan vermeni tavsiye ederim öğrenmek istiyorsan

Yok kuzum kendini kasma sen tabi topigin ilk zamanlarinda biiz gorecektin tuvalete gittiğimizde düştü mü acaba diye klozete falan bakıyorduk 🤣🤣 Öyle psikopatca düşünüyoruz sonuçta analık ama yapacak birşey yok.En güzel zamandasin şuan.Bol bol dinlen,hergun ananas yemeyi önermişti benim doktorum,bir avuç kabak cekirdegi tutunmaya yardımcı diye.vitaminlerini ilaçlarını kullanınca Allah'ın izniyle alırsın evladını kucağına.🙏
Ya bende normalde sakinim cok düşünmüyorum ama o an korktum uyku sersemi nasıl oldu anlamadım 😂 ananas 1 dilim falan yeterli mi kabak cekirdeği yiyorumm

Ben her gece sağıma dönüp yatıyorum 😅 Bebek için bile olsa pozisyon değiştirince yatamam.. Gelecekse bunu bilerek gelmeli 😂

Günaydın kızlar bir süredir üyeliksiz okuyordum forumu artık dayanamadım ben de geldim ☺️ Beni de ekler misiniz? Yaş 33, 5,5 yıllık evliyim, 3 histeroskopim var. 21 şubatta 2. Transferimi oldum ve 12. Gün 635 hcg ile pozitifi gördüm 🙏🏻 Şimdi 18 martta kese randevusu bekliyorum. Çok hafif peçeteye gelen kahve lekelerim oluyor 1-2 gündür, normaldir umarım 🙏🏻
Aynı gün transfer olmuşuz ben de 32 yaş ve 5.5 senelik evliyim bence sizinki ikiz 🥰😇

X