2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Evet ilk tüp bebegimde tutmuştu 12 haftalık kürtaj oldum 2. Ve 3. De tuttu onlarda daha erken düştü 4. Hiç olMadi şuan yasayan çocuk yok malesef ilk tüp bebek tutunca girmiştim gebe diye ama silmedim onu çünkü hala unutamadım büyük bir travma geçirdim o zamanlar şuan o yaşasaydı 4yasi bitmiş olacaktı yavrumun nasip olmadı 😔😔amin inş allah razı olsun rabbim cümlemize nasip etsin sağlıkla sıhhate uzun ömürlü çocuklar amin🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Serum tedavisi isteyin bu sefer. Bana yapılıyor şuan. Benimde iki düştüğüm oldu. Biri kalp durması diğeri gelişim durması.

Geçmiş olsun ne durumda kanamanız? İnşallah durmuştur. Ben de hastaneye gidince başladım ağlamaya ya emeklerim boşa gitti sandım daha 5.haftadayız nasıl geçer günler böyle hiç bilmiyorum. Bebeklerimizi sağlıkla kucağımıza alalım inşallah 🤍
Benim iğneden sonra durdu kanamam çok şükür sizde güçlü olmaya çalışın bende sekreter çisem hanım bişey olmıycak korkmayın dediği gibi ağlamaya başladım ama kötü düşünmeyelim hayırlısıyla sağlıkla bizimleler 🤍👶🎈

Kahverengiye döndü canım ama var hala yarın ultrasona git mutlaka dedi doktorum. Gitcem inşallah herkesin dediği gibi normaldir. Doktor bu haftalarda beklediğimiz bişey ama çok da korktuğumuz bişey dedi. Kalçadan olan progestan daha etkili oldu bence.
Hastanede ne dediler peki size siz ne durumdasınız

Kahverengiye döndü canım ama var hala yarın ultrasona git mutlaka dedi doktorum. Gitcem inşallah herkesin dediği gibi normaldir. Doktor bu haftalarda beklediğimiz bişey ama çok da korktuğumuz bişey dedi. Kalçadan olan progestan daha etkili oldu bence.
Kalçadan iğne en etkilisi ama ben dayanamamıştım bugün yaşayınca o korkuyu onada razıyım Allahın izniyle hiç bişey olmaz İnşallah 🤲🏻

Benim iğneden sonra durdu kanamam çok şükür sizde güçlü olmaya çalışın bende sekreter çisem hanım bişey olmıycak korkmayın dediği gibi ağlamaya başladım ama kötü düşünmeyelim hayırlısıyla sağlıkla bizimleler 🤍👶🎈
🙏🏻 inşallah. İyi ki varsınız hepiniz ❤️ Doktorlar ne söylerse söylesin burda aynı durumdaki insandan duymak daha bi rahatlatıcı oluyor. Hepimiz mutlu ayrılalım inşallah hayatın buluşturduğu bu ortak noktadan. 🌺

Karından olmuştu muayenem 16.günde hemen görünmüştü keselerim cumartesiydi zaten geçti baya. Yarın yine gideceğim içim hiç rahat etmiyor. Kanamam kahverengiye döndü hem göbekten hem kalçadan progestan yaptırdım. Kahveye dönmesi iyi bişey sanırım değil mi
Evet kahve akıntı şeklinde olabiliyormuş, inş o da kesilir bir an önce de rahatlarsınız, bence de gidin kontrole içiniz rahst etsin, ikizlerde ilk 3 aya kadar birinin düşme durumu olabiliyor sanırım, inş ikisi de sizinledir bebişlerin umarın bu son korkunuz olur 🙏 artık bir oh çekip sevinmelere hasretiz hepimiz

Karından olmuştu muayenem 16.günde hemen görünmüştü keselerim cumartesiydi zaten geçti baya. Yarın yine gideceğim içim hiç rahat etmiyor. Kanamam kahverengiye döndü hem göbekten hem kalçadan progestan yaptırdım. Kahveye dönmesi iyi bişey sanırım değil mi
Ağrın var mı. Ağrısı olanın düşük tehlikesi oluyor. Yani bende öyle olmuştu.

Ay demeyin Allah korusun evet var 🥲
Ayaklarının altına yastık koy yüksek tut. İşe gidiyorsan yarın gitme derim dinlen. Progestan ı vurulmanda çok iyi olmuş. Ağrı hiç kesilmeyen farklı arada gidip gelen farklı. Yarın sabahtan kese için muhakkak git canım. Bozulup bozulmasının kadar görüyorlar. Kalbini ferah tut canım. Kan sulandırıcılarında küçük bir oyunu olabiliyor.

iyi akşamlar kızlar
google da tüp bebek gebelik hesaplamaya girdim embriyo transferine girdim
26 subatı seçtim bana 3 haftalık hamilesiniz diyor nasıl oluyor bu

Kan sulandırıcı kullanıyorum evet ama bendeki durum şu ben en başta günde iki tane progestan iğne oluyordum ve kalçam fena haldeydi dayanamadım sabah iki akşam iki fitile söndük haliyle hormonlarda dalgalanma oldu fitil yetersiz kalabiliyor dedi doktor içim rahatladı . Ben bu sabah tamamen ümidimi yitirmiştim ağrımda vardı ama Allah büyük şükür sıkıntılı bir durum değilmiş 🤲🏻 Dilerim hiç yaşamazsınız böyle bir durum ama Allah göstermesin yaşarsanız kendinizi yıpratmayın ben çok pişmanım
Benimde progestan kalçadan fena gerçekten. Fitil istemeyi düşünüyordumm vazgeçtim sizin durumdan sonra. Rabbim korusun bebisinizi inşallah 🙏

🙏🏻 inşallah. İyi ki varsınız hepiniz ❤️ Doktorlar ne söylerse söylesin burda aynı durumdaki insandan duymak daha bi rahatlatıcı oluyor. Hepimiz mutlu ayrılalım inşallah hayatın buluşturduğu bu ortak noktadan. 🌺
Kesinlikle en iyi profesörler de olsa damdan düşenin halini damdan düşen anlıyor ☺️

X