2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Aynen öyle cnm çok şükür diğer doktorun yapmadığı gebeliklerin devam etmemesine sebeb ilâçlardı transfer oncesi ve sonrası doğru düzgün ilaç kullandirmadi hıc progesteron düşük dediğim halde transfer sonrası gerek yok biseye zaten kendi yükselir dedi ve hep kaybettim onun yüzünden bu defa çok temkinli gidiyoruz bir çok yeni ilacım eklendi inş olumlu olacak rabbimin izniyle çok teşekkür ederim allah razi olsun🥰🥰🥰
O neymiş ya bazı aşılamalarda bile veriyorlar progestan hatta normal gebeliklerde de kullanan çok var işk 3 ayda, tabi doktordan iyi bilemeyiz sma bazı doktorlar da sorgulatıyor yani 🤨, inş bu sefer sorunsuz sonuna kadar gider 🙏

Ben dün transfer oldum test tarihini 16 Mart dediler bana biraz erken geldi yaa. Seninde 16 martti galiba değil mi canım. 9. Gün oluyor erken sanki🙄
5. Gün embriyosuysa 9. Güne veriyorlar sanırım benim de öyleydi, ama doktora göre de değişiyor, şimdi erken diyorsunuz ama 5 gün sonra bekleyemem test yapıcam diye başlamayın 🙈😂

5. Gün embriyosuysa 9. Güne veriyorlar sanırım benim de öyleydi, ama doktora göre de değişiyor, şimdi erken diyorsunuz ama 5 gün sonra bekleyemem test yapıcam diye başlamayın 🙈😂
5.gün embriyosuydu ve 12.gündü test günüm 11.günde yaptırdım bir gün erken yapmışsınız demişti 😂

Ben dün transfer oldum test tarihini 16 Mart dediler bana biraz erken geldi yaa. Seninde 16 martti galiba değil mi canım. 9. Gün oluyor erken sanki🙄
Yok kuzum aslında 5.gün embriyosu için 9.gün net sonuç çıkıyor.. 100-160 civarı çıkıyor.. Öyle olunca acaba düşük mü tutmadı mı korkusu oluyor.. doktor kesin olsun diye 12.gün dedi bana 300 civarı bırşey görüp net gebelik desin diye..
Bende 8-9.gün tahlil yaptırmayı planlıyorum 😄

5.gün embriyosuydu ve 12.gündü test günüm 11.günde yaptırdım bir gün erken yapmışsınız demişti 😂
Bu kadar beklediğime şükredin desydiniz 😂, bana 9. Gün verdiler ben de duyuyordum tüp bebeğin test günü 12 diye hep, 9 verilince 5. Gün olduğu için diye düşünmüştüm, ama herkese farklı gün veriyorlar neye göre bilmiyorum 🤷‍♀️ Zaten kimse de beklemiyor 🙈😂

Genelde 12. Gün test istiyorlar canım zaten benim ki erken geldi bana bilmiyorum. Gerçi şuan test yapma fikri yok hiç aklımda . Bilmiyorum neden nötr hissediyorum ben yaa 🥺🥺
En iyisini demiş doktor.. 9.güne kadar insan sabrediyor ama 12.gün çok uzun ya😄

O neymiş ya bazı aşılamalarda bile veriyorlar progestan hatta normal gebeliklerde de kullanan çok var işk 3 ayda, tabi doktordan iyi bilemeyiz sma bazı doktorlar da sorgulatıyor yani 🤨, inş bu sefer sorunsuz sonuna kadar gider 🙏
Evet öncesinde başka yerde aşılama yapmıştık orda vermişlerdi ama bu hıc dikkat etmedi malesef progesteron düşük olması senle alakali onu ilaçla yukseltemeyiz deyip durdu hep bide profesör doktor olacak inş şimdiki doktorum vücut embriyoyu yabancı görmesin diye bir çok ilaç ekledi ek olarak 3 cesit de progesteron kullanacağım transfer sonrası inş her sey güzel olur sağlıkla kavuşurum bnde çok tesekkurler

Yok kuzum aslında 5.gün embriyosu için 9.gün net sonuç çıkıyor.. 100-160 civarı çıkıyor.. Öyle olunca acaba düşük mü tutmadı mı korkusu oluyor.. doktor kesin olsun diye 12.gün dedi bana 300 civarı bırşey görüp net gebelik desin diye..
Bende 8-9.gün tahlil yaptırmayı planlıyorum 😄
Hayırlısı artık canım hakkimizda🍀🍀 hepimiz emeklerimizin karşılığını alalım inşallah 🙏🙏

Canım senin kanaman mı olmuştu yanlış mı hatırlıyorum bilmiyorum bi başkası da olabilir. Şuanda ilk defa kanamam oldu ne yapacağımı bilemedim progestan vurulacağım zaten onu vurulup dinleneyim mi hastaneye mi gitmem gerek. Of çok korktum
Benimde bugün kanamam oldu kese randevum için heycanlıyken korkuyla gittim doktora ve benim kırmızı oldu kanamam klozette bile damlalar gördüm çok korktum ama progesteron hormonundaki dalgalanmalar sebep oluyormuş doktor sakin olmam gerektiğini ve gidip makyajımı tazelememi söyledi :) bugün için bir tane proluton iğne vuruldum ve duphaston başladık ilave olarak sabah akşam

Benimde bugün kanamam oldu kese randevum için heycanlıyken korkuyla gittim doktora ve benim kırmızı oldu kanamam klozette bile damlalar gördüm çok korktum ama progesteron hormonundaki dalgalanmalar sebep oluyormuş doktor sakin olmam gerektiğini ve gidip makyajımı tazelememi söyledi :) bugün için bir tane proluton iğne vuruldum ve duphaston başladık ilave olarak sabah akşam
Siz kan sulandırıcı kullanıyor musunuz ? Lütfen kanama olmasın ya kan çok hassas noktam benim de kanama problemim olduğu için zaten asla kan sulandırıcı türevi ilaç kullanamıyorum zaten pıhtılaşma bozukluğu var 😥 progestanın böyle bi etkisi olduğunu bilmiyordum 😑

Siz kan sulandırıcı kullanıyor musunuz ? Lütfen kanama olmasın ya kan çok hassas noktam benim de kanama problemim olduğu için zaten asla kan sulandırıcı türevi ilaç kullanamıyorum zaten pıhtılaşma bozukluğu var 😥 progestanın böyle bi etkisi olduğunu bilmiyordum 😑
Sanırım senin gibi kanama sorunu olanlar dışında herkes kan sulandırıcı kullanıyor. Hatta doğuma kadar kullandırılıyor sanıyorum

X