2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Amin inş 🤲🏻
İçimdeki his bu transferde pozitif oldu diyor ama bir öncekinde de diyordu😅
Bakalım bel ağrısını kendime gösterge yaptm 🥲
Ayyy hadi inşallah canım yaa🤗 bende belirti falan yok malesef. Zaten kalcam öyle bir ağrıyor ki kasik ağrısı varsa bile hissetmiyorum

Benimki 10. gün testini kaale alıp bana dönmedi bile. Hastaneyi aradım hemşireye söyledim. Değerimi filan not aldı, hoca döner dedi ama dönmedi🤣 Yarın orda kan vericem sonucu çıkınca arar
Ben transferden sonra hiç hocayla görüşmedim, bizde sonuçları hemşireye yolluyorsun, ilaçlarım bitti gittim onları da hemşire yazdı yarın görücem doktoru ilk 25 gün oldu 🙈😂

Benimde bugün kanamam oldu kese randevum için heycanlıyken korkuyla gittim doktora ve benim kırmızı oldu kanamam klozette bile damlalar gördüm çok korktum ama progesteron hormonundaki dalgalanmalar sebep oluyormuş doktor sakin olmam gerektiğini ve gidip makyajımı tazelememi söyledi :) bugün için bir tane proluton iğne vuruldum ve duphaston başladık ilave olarak sabah akşam
Sabah siz yazmıştınız di mi erken saatte, ben de nooldu diye düşünüyordum geçmiş olsun 💐

Siz kan sulandırıcı kullanıyor musunuz ? Lütfen kanama olmasın ya kan çok hassas noktam benim de kanama problemim olduğu için zaten asla kan sulandırıcı türevi ilaç kullanamıyorum zaten pıhtılaşma bozukluğu var 😥 progestanın böyle bi etkisi olduğunu bilmiyordum 😑
Kan sulandırıcı kullanıyorum evet ama bendeki durum şu ben en başta günde iki tane progestan iğne oluyordum ve kalçam fena haldeydi dayanamadım sabah iki akşam iki fitile söndük haliyle hormonlarda dalgalanma oldu fitil yetersiz kalabiliyor dedi doktor içim rahatladı . Ben bu sabah tamamen ümidimi yitirmiştim ağrımda vardı ama Allah büyük şükür sıkıntılı bir durum değilmiş 🤲🏻 Dilerim hiç yaşamazsınız böyle bir durum ama Allah göstermesin yaşarsanız kendinizi yıpratmayın ben çok pişmanım

Ben transferden sonra hiç hocayla görüşmedim, bizde sonuçları hemşireye yolluyorsun, ilaçlarım bitti gittim onları da hemşire yazdı yarın görücem doktoru ilk 25 gün oldu 🙈😂
Aynen bizde de hemşire ile görüşülüyor .Dün hoca birinin pozitif sonucunu paylaşmış instagramda diyorum benimkini dikkate bile almamış 😂

Kan sulandırıcı kullanıyorum evet ama bendeki durum şu ben en başta günde iki tane progestan iğne oluyordum ve kalçam fena haldeydi dayanamadım sabah iki akşam iki fitile söndük haliyle hormonlarda dalgalanma oldu fitil yetersiz kalabiliyor dedi doktor içim rahatladı . Ben bu sabah tamamen ümidimi yitirmiştim ağrımda vardı ama Allah büyük şükür sıkıntılı bir durum değilmiş 🤲🏻 Dilerim hiç yaşamazsınız böyle bir durum ama Allah göstermesin yaşarsanız kendinizi yıpratmayın ben çok pişmanım
Fitil yetersiz mi oluyormuş 😥 zaten fitillerin yarısı da geri geliyor

Ayyy hadi inşallah canım yaa🤗 bende belirti falan yok malesef. Zaten kalcam öyle bir ağrıyor ki kasik ağrısı varsa bile hissetmiyorum
Benimde 2.gün oldu.. İlk gün yoktu.. Ve ben öbüründe ne transfer sonrası ne de test gününe kadar uyuma saati dışında uzanmamıştım..
Bunda 1-2 saat uzandım..

Acaba kese muayenesiyle ilgili olabilir mi? Vajinal ultrason mu oldu belki zedelenme olmuştur rahimde, devam ediyor mu kanamanız?
Karından olmuştu muayenem 16.günde hemen görünmüştü keselerim cumartesiydi zaten geçti baya. Yarın yine gideceğim içim hiç rahat etmiyor. Kanamam kahverengiye döndü hem göbekten hem kalçadan progestan yaptırdım. Kahveye dönmesi iyi bişey sanırım değil mi

Karından olmuştu muayenem 16.günde hemen görünmüştü keselerim cumartesiydi zaten geçti baya. Yarın yine gideceğim içim hiç rahat etmiyor. Kanamam kahverengiye döndü hem göbekten hem kalçadan progestan yaptırdım. Kahveye dönmesi iyi bişey sanırım değil mi
Bir sorun yoktur bence tabi yine de gidin siz,kan sulandırıcıdan olmuş gibi görünüyor progestandan sonra kahverengiye dönmesi de güzel 😇

Benimde bugün kanamam oldu kese randevum için heycanlıyken korkuyla gittim doktora ve benim kırmızı oldu kanamam klozette bile damlalar gördüm çok korktum ama progesteron hormonundaki dalgalanmalar sebep oluyormuş doktor sakin olmam gerektiğini ve gidip makyajımı tazelememi söyledi :) bugün için bir tane proluton iğne vuruldum ve duphaston başladık ilave olarak sabah akşam
Geçmiş olsun ne durumda kanamanız? İnşallah durmuştur. Ben de hastaneye gidince başladım ağlamaya ya emeklerim boşa gitti sandım daha 5.haftadayız nasıl geçer günler böyle hiç bilmiyorum. Bebeklerimizi sağlıkla kucağımıza alalım inşallah 🤍

M mabel63 Nasıl oldun kanaman falan ne durumda?
Kahverengiye döndü canım ama var hala yarın ultrasona git mutlaka dedi doktorum. Gitcem inşallah herkesin dediği gibi normaldir. Doktor bu haftalarda beklediğimiz bişey ama çok da korktuğumuz bişey dedi. Kalçadan olan progestan daha etkili oldu bence.

X