2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

İnşallah hiçbir sorun yoktur sağlıkla ikisine de kavuşursunuz doktorla iletişime geçin de içimiz rahatlasın yorulmuş muydunuz ya da herhangi bir ters hareket fazla ayakta durma vs bir şey olmadı değil mi
Hayır normal iş günümdü akşamda eşim yemeğe çıkarmıştı orda başladı kalktık geldik neye uğradığımı şaşırdım. Doktorum dönüş yaptı bu arada kan sulandırıcıyı bıraktırdı ve göbekten progestana ek kalçadan progestan ekledi üç tane oldu yani. İnşallah işe yarar. Çok korktum. Başta olumsuz olmasından daha kötü bi durummuş bu. Hiç birimiz yaşamayalım inşallah

Benim de kanamam oldu bir günden biraz fazla sürdü doktorum çok normal dedi rengi kırmızı bile olsa korkmayın demişti şu an ne durumda kanama
Benim başlayalı 1saat oldu sanırım aynı gibi. Teşekkür ederim böyle okuyunca biraz rahatlıyor insan inşallah benim de kesilir.

Kızlar böbrek ağrısımıdır nedir böyle ağrısı olan oldu mu Benim dün birazdı bugün daha da çoğaldı.
Bu kadar su içmem böbreklerde şok etkisi yarattı herhalde
Bel ağrısı olarak mı? Bende 2 transferdir var.. Bunda hala devam ediyor.. Diğerinde aniden kesilmişti..

Belki kist vardı patladı.. Bence de daha regl olmadınız..

Benim başlayalı 1saat oldu sanırım aynı gibi. Teşekkür ederim böyle okuyunca biraz rahatlıyor insan inşallah benim de kesilir.
İnşallah hemen kesilir ama hiç stres yapmayın içiniz rahat edecekse gidip hastaneden keselere baktırın inşallah bir şey olmaz

Allahın izniyle hiçbir şey olmadan geçecek bu süreç de Kanamalar olabiliyor sanırım, olunca tabii insanı panik yapar çok haklısınız ama içinizi ferah tutun. Güzel düşünelim ki güzel olsun, dualarımız sizinle

Hiç korkma bana da aynısını yaptı aspirini kesti dex i ekledi devam edebilir biraz dinlen sadece geçecek inşallah

Yaa kan sulandırıcı mı kullanıyordun ondan olmuştur canınızı sıkmayın evet çok tedirgin edici bir durum gerçekten hepimiz için duam böyle zaten hadi olmaması neyse de oluyor gibi olup olmaması çok zor olmalı Sizin keseleriniz de göründü bir problem yoktur zaten de kan sulandırıcı kullanmak etkilemiştir sanki Büşra da kan sulandırıcı kullanıyordu

Kızlar 5. Gün embriyosu erken gebelik testinde erken kacıncı gün belli olur tahmini ? Var mı erken öğrenen

Aynen öyle cnm çok şükür diğer doktorun yapmadığı gebeliklerin devam etmemesine sebeb ilâçlardı transfer oncesi ve sonrası doğru düzgün ilaç kullandirmadi hıc progesteron düşük dediğim halde transfer sonrası gerek yok biseye zaten kendi yükselir dedi ve hep kaybettim onun yüzünden bu defa çok temkinli gidiyoruz bir çok yeni ilacım eklendi inş olumlu olacak rabbimin izniyle çok teşekkür ederim allah razi olsun

Acaba kese muayenesiyle ilgili olabilir mi? Vajinal ultrason mu oldu belki zedelenme olmuştur rahimde, devam ediyor mu kanamanız?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…