2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kızlar yaa ben cuma gidip pazar dönecek şekilde 3 saatlik şehirdışı yola çıksam sorun olur mu acaba? Eşimin ailesinin yanına gidicez bayadır bekliyolardı, pozitifi de henüz söyleyemeyeceğiz. Doktor yarın test sonucu için aradığında sorcam zaten ama riskli bi durum olmaz dimi yaa
Kız transfer olup yola çıkıyorlar.. Olmaz artık endişelenme☺️

Çok teşekkür ederim allah razi olsun gittik geldik hamdolsun rabbime dün kontrolüm vardı yumoslarim büyümüş cetrotide başladık bir sıkıntı yok şimdilik cnm sen cetrotide kullanırken ilacı suyla karıştırınca pürtüklü kaliyormuydu tozu acaba ilaç bozuk falan mi diye endişelendim birde vurduğun yerde aşırı kaşıntı ve kızarıklık oluyor sende de olmusmuydu inş onda da bir sıkıntı yoktur
Çok şükür çok sevindim inşallah bu şekilde güzelce ilerler canım.. Evet bozuk değil hafif hafif iğneyle birlikte sağa sola döndür o pütürtüler gider sakın çalkalama yavaş hareketler ile yap ben o şekilde çözdürüyordum tozu çünkü bi anda çözülmüyor. evet hafif kaşıntı kızarıklık oluyordu ama geçiyordu sonrasında kalıcı bir kızarıklık yada kaşıntı olmadı. ekstra bir duurm olursa acile git burda Ryamm Ryamm arkadaşımızın öyle çok fazla oldu alerjisi hatta şu an da alerji ilacı ile kullandı yanlış hatırlamıyorsam.

Canm benim de olumsuz sonuçlandı maalesef. Kaç gün oldu senin ne zaman adet oluruz acaba
yaaa çok üzüldüm seninde mi çift ve tazeydi kaçıncı gündü? canım benim 8. gün zaten kanamam başlamıştı ve normal regl gibi oldum 5-6 gün sürdü bitti ilaçları bıraktım ama hala gelmedi sanırım benim için o regl kanaması oldu. sen testte mi öğrendin negatif olduğunu yoksa kanama falan oldu mu? bugün kaçıncı günün

Bende az önce çıktım ultrasondan. Vajinal ultrason kese gözüktü şükür haftaya bi daha çağırdı fetal falan bişeler dedi bakcaz falan haftasında ilerliyor dedi heyecandan ne demek istediğini anlamadım😀 Umarım güzel bişey demiştir😬
Testlerden bahsetmiş fetal DNA 🥰 önce kalp atışı herşey sırayla canım kafanı niye karıştırıyor. Sen zaten olmuşsun kelebek 🦋
Sağlık ocağından çıkartacağın kan testlerini isteyecek, sonra bebek için testler başlayacak.

Ben hiç yaşamadım çok korktum bide ben çorludayım hastane istanbulda 1 saat yol trafiksiz nasıl gittim belli değil ben en başta progestan iğne vuruluyodum sonra fitile geçtim ama 15 gün oluyor yinede kan değerlerinde dalgalanma olabiliyormuş ondan olmuş bide müjdemi isterim ikizmiş 👶🏼👶🏼 Gayet sağlıklılar çok şükür 🤲🏻
Oyyy maşallah 🧿 🧿
Testlerin değeri kaçtı anlamadık mı biz 🙈

Testlerden bahsetmiş fetal DNA 🥰 önce kalp atışı herşey sırayla canım kafanı niye karıştırıyor. Sen zaten olmuşsun kelebek 🦋
Sağlık ocağından çıkartacağın kan testlerini isteyecek, sonra bebek için testler başlayacak.
Ay bilmiyorum o an dediğiniz gibi olmuşum kelebek☺️onlara kolay böyle şeyler de bizim halimizi yine biz biliyoruz🥲🥰

Yok tek koydular .. ay aşırı içtim galiba işlem dısarında bişey takıp boşalttılar baya 😂😂
Kız o hataya bende düştüm fazla sıkışıklık mahvettı benı bıde karnında da ultorson var bakıyordu o bastırınca daha beterdi 😂😂😂ne boşattılar kız mesaneyi fazla mı sısırdın

yaaa çok üzüldüm seninde mi çift ve tazeydi kaçıncı gündü? canım benim 8. gün zaten kanamam başlamıştı ve normal regl gibi oldum 5-6 gün sürdü bitti ilaçları bıraktım ama hala gelmedi sanırım benim için o regl kanaması oldu. sen testte mi öğrendin negatif olduğunu yoksa kanama falan oldu mu? bugün kaçıncı gün
Evet ilk ve tazeydi. önce idrar testi yaptm bembeyaz çıkınca ve regl ağrılarım başlayınca dün akşam kan verdim ve 0.1 beklediğim gibi.. hiç kanama veya leke gelmedi ilaçları bıraktm inşallah gecikmeden gelir

Kızlar yaa ben cuma gidip pazar dönecek şekilde 3 saatlik şehirdışı yola çıksam sorun olur mu acaba? Eşimin ailesinin yanına gidicez bayadır bekliyolardı, pozitifi de henüz söyleyemeyeceğiz. Doktor yarın test sonucu için aradığında sorcam zaten ama riskli bi durum olmaz dimi yaa
Uzanırsın çoğunlukla.altına sağına soluna yastıklar koy birşeycik olmaz canım.

Kız o hataya bende düştüm fazla sıkışıklık mahvettı benı bıde karnında da ultorson var bakıyordu o bastırınca daha beterdi 😂😂😂ne boşattılar kız mesaneyi fazla mı sısırdın
Transfer oldu tamammı benim o an sıkışıklığım geçti bende dedim nasıl oldu hemşire dediki ben idrarını boşaltıyorum alttan dedi sonda tarzı bişey takmış olabilir ben yaptıgımı hissetmedim 😂😂

Sıkışıklığı ayarlayabildin mi. Senin çift mi tek miydi canım.
Tekti . Malesef fazla içmişim yolda bir kere cıktım tuvalete hastanede artık dayanamadım tam o sırada işleme aldılar . İşlemden sonra galiba masadayken bişey takıp idrarımı boşalttılar

X