2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Benim pıhtılaşmam çıkmadı yine de verirler mi acaba ya
Benim de pıhtılaşma sorunum yok test yaptırmıştım çok şükür pıhtılaşma çıkmadı. Bazen opu sonrası pıhtılaşma olabiliyomuş kanda yani ihtimale karşı verdi doktorum. Tamamen işlemle alakalı bi durum.

Gonal f cetrotide çatlama iğnesi vs vuruldum ama hiç biri bu kan sulandırıcı kadar canımı yakmadı. Ya da bunları vurulmaktan artık hassaslaşmış da olabilirim ondan da canım yanıyor olabilir.

Gonal f cetrotide çatlama iğnesi vs vuruldum ama hiç biri bu kan sulandırıcı kadar canımı yakmadı. Ya da bunları vurulmaktan artık hassaslaşmış da olabilirim ondan da canım yanıyor olabilir.
Kan sulandırıcı biraz daha ağır galiba çünkü çevremde kim kullansa aynı şeyi söylüyor 🥺

Kızlar bu estrofem ve progestan kilo aldırır mı ? Hormon ilacı ya sonuçta . Kilo alan var mı hiç aranızda yoksa ben yemek yemeyi mi abarttım stresten 😂😂

Erik kayısı kurusu varsa çok iyi geliyor bilginiz olsun.
Hep yiyorum kayısı ,erik turna yemişi su sıcak su duphalac bi şekilde çıkıyorum tuvalete ama dikkat etmezsem hemen meyilli 😑 şişkinlik baki ama akşama doğru oluyo çoğunlukla sabah daha rahat kalkıyorum

Kızlar bu estrofem ve progestan kilo aldırır mı ? Hormon ilacı ya sonuçta . Kilo alan var mı hiç aranızda yoksa ben yemek yemeyi mi abarttım stresten 😂😂
Can sıkıntısından yiyoruz bence 😀 ben de daha almadım ama vermiştim biraz iğne olma sürecinde benim modum çok düşüktü o ara vermiştim onu geri tamamladım 😂

Benim de pıhtılaşma sorunum yok test yaptırmıştım çok şükür pıhtılaşma çıkmadı. Bazen opu sonrası pıhtılaşma olabiliyomuş kanda yani ihtimale karşı verdi doktorum. Tamamen işlemle alakalı bi durum.
Pıhtılaşma genetik sorun cnm bende de var islemden kaynaklanacak bir sorun değil siz hemotoloji dr ile görüşün genetik testinize göre tedavi uygular

Can sıkıntısından yiyoruz bence 😀 ben de daha almadım ama vermiştim biraz iğne olma sürecinde benim modum çok düşüktü o ara vermiştim onu geri tamamladım 😂
Evet ya olabilir evlendiğimde 45 kiloydum dicemi bigün hiç düşünmemiştim 😂😂 55 olmusum nasıl oldum anlamadım

X