2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Canım benim tebrik ederim çok çok sevindim ben de herkes kadar bekledim sonucunu sabrına hayran kaldım 😂😂 sağlıkla kucağına al insallah 🥰🥰🥰
Ya çok teşekkür ederim hepinize 🥰🤲 bana kızsanız da dövmek de isteseniz ben çok emin olamıyorum ama sizin duygularınızın samimiyetinden çok eminim çok sağ olun 🥲

Ya çok teşekkür ederim hepinize 🥰🤲 bana kızsanız da dövmek de isteseniz ben çok emin olamıyorum ama sizin duygularınızın samimiyetinden çok eminim çok sağ olun 🥲
Gerçekten yazdıklarınızı hep tüm içtenliğimle okuyorum çok dahil olamıyorum çünkü ben şimdiden umutsuzluğa kapıldım belirtim film yok şişkinliğim var sadece 🥲 ama sizlerin samimiyeti içtenliği öyle güzel ki çekenin halinden çeken anlar gerçekten♥️ Özellikle girdim sonucunuz çıkmış mı diye kendim kadar sevindim🧿🧿 Sağlıkla ilerlesin gebeliğiniz insallah🤲🤗

Sen benim kaygımı anlarsın Bayanstress Bayanstress sanki senin de mi düşük çıkmıştı yanlış mı kalmış aklımda sonra yükswlmişti
Böyle şeylere kafanı takma gerçi biliyorum demesi kolay ama. Bak benim 2 güne 3 katından fazla artmıştı değerim o gece kanamam başlamıştı. Yani alakası yok boşuna kuruntu yapıyorsun.

Kızlar dün kendi kendime kuruntu gibi olmasın diye bahsetmedim ama eğer hamileysem bende çok koku hassasiyeti oldu ama progestandan oladabilşr sonuçta o da hamile gibi etkiliyor ,dün eşimle yaotğımız yemeği zor yedim kokudan bugün hala ev kokuyor tüm kapı pencere açtık sabah her yere koku sıktık çok fenaydı okuldan geldim hala kokuyor 🤢 bir de sınıflarda aynısı oldu kokuya karşı ama adet öncesi de oluyor bende bu hassasiyet kokuya karşı

Gerçekten yazdıklarınızı hep tüm içtenliğimle okuyorum çok dahil olamıyorum çünkü ben şimdiden umutsuzluğa kapıldım belirtim film yok şişkinliğim var sadece 🥲 ama sizlerin samimiyeti içtenliği öyle güzel ki çekenin halinden çeken anlar gerçekten♥️ Özellikle girdim sonucunuz çıkmış mı diye kendim kadar sevindim🧿🧿 Sağlıkla ilerlesin gebeliğiniz insallah🤲🤗
Yaaa çok teşekkür ederim ben de takip ediyorum her pozitif sonuca çok mutlu oluyorum 🥰🥰 ama belirti olmuyor ki zaten işte belirtiye takılmayın lütfen bir de idrara da takılmayın bakın benim 10.günde çizgi gerçekten çok silik demek betadan dolayı öyleymiş düşük ya bayağı o yüzden hiç belli olmaz 🙅‍♀️

Böyle şeylere kafanı takma gerçi biliyorum demesi kolay ama. Bak benim 2 güne 3 katından fazla artmıştı değerim o gece kanamam başlamıştı. Yani alakası yok boşuna kuruntu yapıyorsun.
🥲🥲yani şimdi sonuçları görünce insan tedirgin oluyot hiç böyle düşük görmedim listede de o yüzden kimyasal vs olur diye eşime söylemedim daha sürpriz falan da hikaye sonra ters bir durumda daha çok üzülürüz

🥲🥲yani şimdi sonuçları görünce insan tedirgin oluyot hiç böyle düşük görmedim listede de o yüzden kimyasal vs olur diye eşime söylemedim daha sürpriz falan da hikaye sonra ters bir durumda daha çok üzülürüz
Kimyasal da yaşadım adetim 3 gün geçmesine rağmen değerim 30 çıkmıştı. Ertesi gün kanamam oldu ve değerim düştü. Senin değerin gayet iyi korkma

Kimyasal da yaşadım adetim 3 gün geçmesine rağmen değerim 30 çıkmıştı. Ertesi gün kanamam oldu ve değerim düştü. Senin değerin gayet iyi korkma
Benim bir kere üç gün gecikmem olmuştu onda da 5.95 çıkmıştı lekelenme olmuştu normalde yine buradaki değerleri görmesem evet gayet iyi sonuç ama tüp bebek hemşiresi de iyi dedi sonuçta onların işi demek ki böyle de olabiliyor sağ olun kızlar destekleriniz için inşallah hayırlısıyla devam eder 🤲

X