2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Rahım dınlendırmedesın kısıden kısıye degısıyor benım taze transfer yapıldı progestoron değerine baktı sonuç ıstedıgı gıbı çıkınca dırek transferım oldu kaç yumurtan çıktı kaçı dollendı pekı
Canım bende salı günü oldum 3. Gün embriyosu tabi transfer test günüm 12 Mart senin kaç 🥰

Benim p. Tesi opu oldu. O günden beri adet söktürücü ve kan sulandırıcı iğne kullanıyorum. 21 tane yumurta toplandı belki ağrılar onun da etkisinden olabilir bilemiyorum🙄
Benim opuden 4-5 gün sonra hemen adetim olmuştu 🧐

Hayırlı olsun ben de yarın görmeye gideceğim inşallah. 🥰 Her hangi bir ayrıntı veriyorlar mı yoksa sadece kese var ya da yok mu diye mi bakılıyor?
Teşekkür ederim sadece baktı sağlıklı bir kese görünüyor dedi bebek henüz görünmez erken dedi sizin de hayırlı olsun sağlıkla devamı gelsin inşallah 🌺

Hala çıkmamış acilde yaptırdım geçen özelde hgb baktırmıştım tam 5 dakikada çıkmıştı 😑orda yaptırsam hemen çıkarmış demek ki neyse
Ben bugün özelde yaptırdım sisteme 3 saatte fln geçti. Hemen çalışılıyordur da işte sisteme girişi yapan önemli

Diyorum ki acildeki dr ya da hemşire bilemiyorum 11.gün kaç çıksa normal sizce ? Biri diyor ki düşük çıkar 15-20 diğer erkek olanı diyor hayır ya daha çok çıkar 😂dedim tamam bunlar bilmiyor boşver
Sanırım değer 5-426 arasında değişiyor ortlama

X