2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kızlar benim transferim 16 şubatta 2 adet 5. Gün embriyosu transfer olmuştu bugün keseyi gördük çok şükür inşallah hepimiz bu süreçleri pozitif ve sağlıklı bir şekilde atlatırız
Hayırlı olsun ben de yarın görmeye gideceğim inşallah. 🥰 Her hangi bir ayrıntı veriyorlar mı yoksa sadece kese var ya da yok mu diye mi bakılıyor?

Ne kadar heyecan dolu bir ay geçiriyoruz ,önce tüm o iğneler embriyo oluşacak mı oluşunca yaşayacak mı sonra transfer sonrası bekle Allah bekle o da bitiyor bu defa kese sonra kalp atışı … sonra kritik 12 haftalık süreç vay be bitmiyordu tabi razıyız da süreçlere sonu güzel olsun

3 saatten fazla sürdü dur kalk vs yok ben tatil için gitmiştim. ama hiçbir sorun olmadı sende dert etme bir şey olmaz allahın izniyle.
Inş çok teşekkür ederim bizde trafik olmadığı saatte çıkıp 4 saate gitmeyi planlıyoruz inş bizde bir sıkıntı yaşamadan halletmiş oluruz

Ne kadar heyecan dolu bir ay geçiriyoruz ,önce tüm o iğneler embriyo oluşacak mı oluşunca yaşayacak mı sonra transfer sonrası bekle Allah bekle o da bitiyor bu defa kese sonra kalp atışı … sonra kritik 12 haftalık süreç vay be bitmiyordu tabi razıyız da süreçlere sonu güzel olsun
Ee sonrası da var sağlıklı olacak mı eli kolu tam doğacak mı.. Doğacak.. Yürüyecek mi konuşacak mı duyuyor mu.. Biz anneliği bu kadar isteyen kadınların heyecanı korkusu paniği hiç bitmeyecek galiba..

Benim de belim ve kasıklarım ağrıyo aynı adet olacak gibi. Ama adet söktürücümün bitmesine daha 5 gün var. Bittikten 1 hafta içinde olursun dedi doktorum. Böyle söktürücü içerken adet olan var mı?

Benim de belim ve kasıklarım ağrıyo aynı adet olacak gibi. Ama adet söktürücümün bitmesine daha 5 gün var. Bittikten 1 hafta içinde olursun dedi doktorum. Böyle söktürücü içerken adet olan var mı?
Banada doktor söktürcü vermişti ama uzun sürede söktüğü için maydanoz suyu denedim o iki günde söktürmüştü adeti

Benim de belim falan ağrımaya başladı adet belirtileri gibi ay ne bileyim heyecandan mı nedir 😑

Banada doktor söktürcü vermişti ama uzun sürede söktüğü için maydanoz suyu denedim o iki günde söktürmüştü adeti
Benim p. Tesi opu oldu. O günden beri adet söktürücü ve kan sulandırıcı iğne kullanıyorum. 21 tane yumurta toplandı belki ağrılar onun da etkisinden olabilir bilemiyorum🙄

X