2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Ne yaptın kız gittin mi doktora
Öğleden sonra gittim geldim canım, 2 ay kullanmam için 2 vitamin verdi bin lira verdim ikisine ve sonraki ayda almam lazım 32 bin raporsuz 17 binde raporlu fiyatı şimdi Umuttepeden rapor almak için randevularımı aldım, iğneli yapmayacak tedavimi klomenle denicez dedi bakalım biraz moralim de bozuldu sebebi yok görünürde ama kendiliğinden hamile kalma şansın %0 dedi bir sebebi yoksa ne alaka anlamadım ama 4 yıldır olmuyor diye öyle dedi heralde bilmiyorum Mayıs'ta döllenme işlemlerin de yumurtamla ilgili notlar eklemişler yumurta zarın kalın dedi bide odacıklar mı ne varmış dedi kafam da kalmadı hiçbir şey vallahi ne olacak bilmiyorum ama tüp Bebek diyor illaki ya buda olmazsa o zaman ne yaparım hiçbir fikrim yok

Oy oy ne kadar zam gelmiş vala raporsuz dünya para olmuş bu insanlar nasıl çocuk sahibi olacak böyle ben anlamıyorum neye göre normal yolla çocuk sahıbı olamayormuşsun sen zaten aşılama yaptırdın aynı seyı tekrar neden yapar ki çok ilginç zar kalınmış madem döllenme nasıl olmuş şaşılacak iş cidden yok cidden maddi yönden çok çok zor Allah yardımcımız olsun

Tedaviye de Mart'ta başlıca martın 21 i adetim Şubat'ın 23 ünse adetimin 3. Günü muayene gidicem Mart'ta ki adetimle de tedavi ye başlıcaz bakalım
Hadi bakalım keşke kendiliğinden olsa böyle şeylere gerek kalmasa keşke ama işte olmuyor hersey yolunda gitsin de boşver gerisi gelir

Sorma gerçekten dondurma ücreti de tek saat 2500 bir tane daha dondurursa 3500 diye sayıya göre alıyorlar, bilmiyorum vallahi %0 dedi insan ne yapacağını şaşırıyor gerçekten tüm rapor haklarımı kullanana kadar denicem sonra bırakıcam ne gelir ki elimden ki aile geçmişinde hiç böyle biri Yok ne anananem ne babaanndm ne onların kardeşleri kuzenlerim annem ablam hiç birinde böyle bir durum Yok Ken ben de niye böyle birşey çıkıyor anlamıyorum, çok yumurta olup kalitesiz olacağına diyor klomenle az yumurta elde edelim onları dölleyip koyalım hani 1 tane olsun o tutsun kalitesi iyi olsun ama eğer yumurta elde edemezsek iğneye geçeriz dedi sor bakim bende para kalıyor mu o zaman 20 bin birikimim var sadece ama belki hayırlı olan böyledir ben iğneden korkuyorum ya zaten belki klomenle olur bilemyiz

Eskiden dıyorum ya catır cutur doğuruyorlardı şimdi nerede bi tane doguramadık bende şaşıyorum bizde hiçbir sorun yok görünürde vala bi kere bu yola girince işte.gidiyorsun bende ailemden aldım 20 bin 19 u transfere vericem dün aldım işte 500 ilaç kaldı 500 neye yetecekki tek maaş zaten eksiden gıdıyoruz vala ne olcak bende bilmiyorum sen güveniyorsan doktoruna devam et ama %0 dıyıp klomenle yumurta gelıstırmesi değişik ben donduramıcam 2 tane çöp olacak 7.500 istiyor Wala bu son canım elimden bu kadar geliyor umarım hayırlı sonuçlar alırız

Olmaz kendiliğinden dedi işte kii gerçekten te olan birşey de yok
Seni çok iyi anlıyorum o hissi üzme tatlı canını kaderimizde varsa evlat sahıbı olmak onun 0 dedıgını Allah mucize yaratıyor burda çok şahit olduk biliyorsun

Biz bunları yaşıyor sak bizden sonrakiler ne yapacak merak ediyorum bu kadar zor olmamalı ihtimaller bu kadar düşmemeli yada bu tedavi yöntemleri bu uçuk düzeyler de olmamalı, kendiliğinden kalmazsın ama tüp bebekle şansın var demeye getiriyor dondurma ücretini çok alıyorlar ya başka yerlerde konak Hastanesi o kadar pahalı değil bu konuda ve sayısına göre fiyat vermesi de güzel mesela senin kalan o 2 emriyo yu tek swatta dondurup 2500 TL alıyor senden , inşallah bakalım ne olacak ama öğleden beri başım ağrıyor odaklanan yorum hiçbir şeye stres oldum biraz bu 2 ay böyle muallakta geçicek benim

Vala çok zorlaştı insanlar ne yapacak böyle bilmiyorum taşıma muhabbeti oluyorsa tasıyım bende 7.500 nerde 2.500 nerde baktığında vala evet normal yolla olmuyor ama tüp bebekle şansın çoğalıyor farkı ne bizde olmayan ne cidden anlamıyorum sıkma canını takviyelere devam 2 ay sonra inşallah süreç güzel ilerler ama işte sil baştan başlamak insanı çok yoruyor o iğneler haplar o psikoloji Allahım yardımcımız olsun cidden

Hastanenin numarasını yazayım istersen bi konuş sor taşıma şansım var mı diye, donmuş olanı transfer ücreti de 14 bin TL yazıyor du kâğıtta boşa gitmesin emriyo ların en azından çünkü yeni bir tedavi daha maliyetli oluyor, neyse ki iğne sürecini sadece transfer sonrasında yaşıcam sadece Allah'tan tüp Bebek te tek çatlatma iğnesi ama doğuma kadar kan sulandırıcı vurulucan dedi ve gebe kalırsan gebelik takibin hassas olmalı dedi tranbofoli panelinde 3 tanesi mutasyonlu gelmiş normalin bi altı şekilde ama bu da gebe kalmana engel değil dedi bunları duydukça daha da sinpr oluyorum buda engel değil oda engel değil şuda değil ama kendi kendine gebe kalmazsın doktoruma güveniyorum Allah tan ya o konuda sıkıntı yok inşallah bu sefer daha kaliteli bi şekilde daha güzel olur bakalım yarın ne diyecekler üniversitesi Hastanesi'nde

Olmaz kendiliğinden dedi işte kii gerçekten te olan birşey de yok
Deneme yanılmak yapmak için ne zaman var ne maddiyat var. Dr un o olmazsa bunu yaparız, normal yolla şansın yok vs diye baştan olumsuz konuşması iyi olmamış. Önceki dr unun da yumurta kalınlığı vs birşey söylememesi iyi değil. Adanada yaptırma şansın yok mu. Fiyat da çok uçuk değildi. Bir çok kişi 25 30 diye burda yazarken ben 15 e yaptırmıştım. Başkentte yaptırdım ben herşeyi açık açık konuştu. Benim bulunduğum şehirdeki dr um rahim filmi, klomenle denemeler, aşılama vs beni 2 yıl oyaladı. Tüp bebek de tutmaz histeroskopi ile miyom varsa önce temizleyelim dedi. Bu defa kabul etmedim.
Tavsiye üstüne Adana başkent hast gittim. Ekstra tekrar tedavi istemiyorum bana direk tüp bebek tedavisi uygulayın dedim. İlk gittiğimde anlaştık başladık şehir dışından olduğum için 5 kere gittim. (yumurta toplama ve transfer dahil) orta kaliteli ve tutmayabilir dedi, ilaçları 2 katına çıkartarak takviye yaptık şükür tuttu. Bebemi bu ay kucağıma aldım. Hala neden normal olmadığı belli değil. Rabbim size de hayırla sağlıkla nasip etsin. Çok zor bir süreç, Rabbim sabırlar versin.

Maalesef dediğin gibi ne para yetiyor ne zaman yaş ilerledikçe zorlaşıyor tedaviler, öule dedi sebebin Yok ama kendiliğinden olma olasılığında yok tedavi ile yürütücez süreci dedi buda tutmazsa yeni bir tedavi için para biriktirmeden zor tekrar başlamak zaman alıyor para biriktirmek kolay değil bebek sahibi oluvaz diye de dişimizden tırnağımızdan kısarak gençliğimizin harcıyoruz, bende 2019 dan beri sürünüyorum klomen famera lad aşılama kendine zaman tanıma tüp bebek derken 4 yıl oldu tam, doktorum da o yüzden klomenle yapalım bu sefer diyor tüp bebeği yumurta kalitesi iyi olsun diye umarım dediği gibi olur, ilk kez toplanmıştı yumurtalarım geçen Mart'ta aslında tedavim olumsuz olunca görüşmeye girmiştim kendime zaman tanımak istediğimi söylemiştim o zaman söylemedi yumurta zarı ile ilgili birşey veya %0 gibi bir ihtimal her ay salak gibi bu ay olur belki diye adet günü sayıyorum. Adana çok uzak kalıyor maalesef kimse de yok oralarda git gel çok masraflı kucağına almana çok sevindimmmm konu başlıklarından hatırlıyorum seni rabbim yaşatmasın bir daja bizlere de böyle güzel son nasip etsin inşallahhhh

Amin inşallah. Duamdasın. Rabbim olmayan herkesin yüzünü hayırla güldürsün

Ay Allahım bu işin içine gire gire işin uzmanı olmuşsun yeminle bissürü angarya iş varta Allahım şu hamile kalmak bu kadar zormu ya yok tramboli bunlar nedir hiç anlamam doktorum da benden böyle şeyler istemediği ıcın yabancıyım ee hani gebe kalman zordu şimdi kolay benim beyin eror verdi canım ver bakim numarasını taşıma yapılıyorsa oraya aktarırım gerçi Buda olmazsa onu yaptırabılır mıyım oda ayrı bu transferde 4unu versin öyle dıyım ben buna

4 yıl dile kolay mezun olmama 2 yıl kaldı doktor olcam yakında hamile kalmak zor değil biraz etrafına veya Esra erola bak bunun bileee var diyon benim olmuyor diyorsun Fatma vardı bi ara Esra Erol'da Allahın nasibi işte kime vereceğine karışamoyoruz o doğurduğunda çok üzülmüştüm kızın doğru düzgün aklı bile Yok ama hamile kaldı doğurdu benim niye olmuyor diye 444 95 95 arayınca dahili numarayı biliyorsanız tıklayın diyor 2500 ı tıklayınca direk tüp bebek sekreterliği açıyor taşıma şansım var mı taşırsam ne kadar tutar falan diye sor olmadı bi , 4 üz 4 üz takılırsın artık huniyle

Doktora yapacan az kaldı Esra Erol zaten alem hergun ay Fatma dimi Allah yardımcısı olsun cidden ahaha doktora söyleyim ben 4unu verin oda bölünsün içerde Allahım işin şakası da yarın ariyim bi hastaneyı ne dıcek bakayım ona da

Uygun gelirse bi gelir konuşursun doktorla en azından para da bu konuları etkileyen Büyük bir faktör maalesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…