2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Ben hiç gebe kalamadım evlendıgm günden itibaren o şeyleri yaşamadım yaşamak da istemezdim gerçekten yolun başındayken böyle olması çok zor aslında bende hıcbir sorun yok eşimde de öyle ama Allah nasıp etmedi daha 2.tedaviye başladım bugün işte arkadaşın ıcın cok üzüldüm ama Allah vakti zamanında tekrar verir inşallah
Her nasip vaktıne esırdır. Çok severım o sözü. Sizin gibi olan bir aile dostum var. 9 sene boyunca o kadar ugrastılar kı.. sımdı ıkızlerı var kucaklarında :)

Her nasip vaktıne esırdır. Çok severım o sözü. Sizin gibi olan bir aile dostum var. 9 sene boyunca o kadar ugrastılar kı.. sımdı ıkızlerı var kucaklarında :)
Güzel sözmüş cidden o kadar yorucu bir süreç ki zaten görmüşsünüz umarım bizde bu yolda evladımızı kucağımıza alırız

Merhaba arkadaşlar,
"Havuz yöntemi ile PGT yaptıranlar"
adlı konum var oradan yorum yazarak ve sorularıma cevap vererek bana yardımcı olur musunuz ? Lütfen süreçle ilgili bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim 🥰

Aman sağ sağlim doğsun da seseryan veya normal ne fark eder benim olsa direk kafadan sezeryan istiyorum bende zaten 😄 ayyy sonunda kavuşuyorsunnn yaaaa neler yaşandı neler burda şükür artık kavuşma vakti artık rabbim sağ sağlim kucağına almayı nasip etsin doğduktan sonra da öyle devam etsin inşallah canımmm🧿🧿🧿🧿🧿

Amiiin inşallah canım benimm hep dualarımdasınız, sen ne yapıyorsun deneyecek misin yeniden

Amiiin inşallah canım benimm hep dualarımdasınız, sen ne yapıyorsun deneyecek misin yeniden
Evet şuan raporumu çıkarmaya çalışıyorum yeniden Mart tın 20 si gibi adet oluyorum Allah'ın izleyle tekrardan başlamış oluyoruz Mart gibi geçen hafta görüştüm doktorumla vitaminlere başladım bakalım sonu güzel olur inşallah bu sefer 😊

Asıl sen naptın ben çarşamba kontrole gidicem işte işsizdim iş buldum perşembe de ona baslıcam 🥰
Bizde eşimin sonucu alcaz çarşamba cuma günü de smear testi sonucumu alcam bende üniversitesi den özel muayene randevusu kovalayıyorum bulamadım daja randevu 😄 normal randevu alıp gidince rapor için sıraya koyuyorlar mış öyle heyete sunuluyor Muş özel muayene randevusu alınca direk heyete sunuluyor Muş randevu bakıyorum daha 🤭

Hayırlı olsun canım amin inşallah bu son tüp bebek denemen olacak.
İnşallahhh bu sefer daha hassas şekilde ilerliyor doktor iğne değil klomen le büyütücez yumurtaları bakalım yine ayrı tarihlere gelicek hemen hemen transferim umarım bu sefer de pozitif ve sonu kucağıma almakla nasip olur 🤲

İnşallahhh bu sefer daha hassas şekilde ilerliyor doktor iğne değil klomen le büyütücez yumurtaları bakalım yine ayrı tarihlere gelicek hemen hemen transferim umarım bu sefer de pozitif ve sonu kucağıma almakla nasip olur 🤲
Kökenleri daha sağlıklı yumurta elde ediyorlar fazla ilaç vermeden. Transferden sonra prednol ve prograf ilacını sor istersen bağışıklığı baskilamak için. Ben kullanıyorum şimdi transferimi oldum geçen hafta 14 şubatta kan testi günüm 🥰🥰🥰

Kökenleri daha sağlıklı yumurta elde ediyorlar fazla ilaç vermeden. Transferden sonra prednol ve prograf ilacını sor istersen bağışıklığı baskilamak için. Ben kullanıyorum şimdi transferimi oldum geçen hafta 14 şubatta kan testi günüm 🥰🥰🥰
Aynen doktorum da öyle dedi 2 tane yumurtan olsun ama kaliteli olsun böyle deniyelim dedi bakalım umarım bu doğru olanıdır, prognaf ı ben geçen transfer de kullandım onun yanında kortizon falan da kullanmıştım transfer zamanı benimki ne varsa veriyor 😄 diğer konuda okuyorum mesajlarını ara ara 🤭 ayyy hadi aşıkların gününde aşkla dolsun kalbin inşallahhhh 😍😍😍😍 sevinçle bekliyorum haberini 🧿

Aynen doktorum da öyle dedi 2 tane yumurtan olsun ama kaliteli olsun böyle deniyelim dedi bakalım umarım bu doğru olanıdır, prognaf ı ben geçen transfer de kullandım onun yanında kortizon falan da kullanmıştım transfer zamanı benimki ne varsa veriyor 😄 diğer konuda okuyorum mesajlarını ara ara 🤭 ayyy hadi aşıkların gününde aşkla dolsun kalbin inşallahhhh 😍😍😍😍 sevinçle bekliyorum haberini 🧿
Evet hatırladım kullanmistin canım. Amin vallahi aşkla evlat aşkıyla dolsun kalbim 🥰🥰🥰 güzel haberi vereceğim 😍😍😍 sonrada senden güzel haberleri alacagim🤲🥰😍

Bizde eşimin sonucu alcaz çarşamba cuma günü de smear testi sonucumu alcam bende üniversitesi den özel muayene randevusu kovalayıyorum bulamadım daja randevu 😄 normal randevu alıp gidince rapor için sıraya koyuyorlar mış öyle heyete sunuluyor Muş özel muayene randevusu alınca direk heyete sunuluyor Muş randevu bakıyorum daha 🤭
Hadi bakalım ben transfer için gün verir herhalde sorun olmazsa umarım sonuçlar güzel ilerler cidden işe de baslıcam perşembe günü bakalım hakkımızda hayırlısı olsun çok zor umarım bu defa hayırlısıyla olumlu sonuçlar

Hadi bakalım ben transfer için gün verir herhalde sorun olmazsa umarım sonuçlar güzel ilerler cidden işe de baslıcam perşembe günü bakalım hakkımızda hayırlısı olsun çok zor umarım bu defa hayırlısıyla olumlu sonuçlar
Her yeni tedavide yeni umutlar yeni başlangıçlar o yüzden inşallah yeniden olacağına inanıyoruz enerjimizi yüksek tutalım 🥰 infertilite üzerine uzmanlaşmış bi psikologla kendime görüşme ayarladım bende bi destek iyi olabilir belki bu sefer sende bi bak belki iyi gelir ne dediğini anlayan biriyle konuşmak profesyonel bir destek almak 27 sinde görüşücem ben şimdiden heyecanlıyım 🥰

X