2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Dondurulmuşta başarı hep daha yüksek diyorlar ki bahçeci direkt dondurulmuş yapıyor bana ilk görüşmede bile öyle demişti dondurulmuş yaparız demişti 😇
aaaa öylemiymişş, en güzel o zaman 8 tane var çifter çifter artık deneriz bakalım hangisi tutarsa:))

aaaa öylemiymişş, en güzel o zaman 8 tane var çifter çifter artık deneriz bakalım hangisi tutarsa:))
Evet öyle demişti bana sonra ben de araştırmıştım dondurulmuşlarda başarı oranı daha yüksekmiş artık laboratuvarlar vs de daha iyi olduğu için daha tedavi bile başlamadan onlar genelde rahim dinlendirme yapıyor ilaçlar vs yumurtalıklar büyümeye devam ediyor falan ya bir ay kendine gelip rahim de kendini toparlıyormuş 🥰daha bir sürü embriyon var benim tek atımlık bir kurşunum var 😥

Günaydın kızlar ,10.günden selamlar 🖖 az önce kaset test yaptım dünkünden farklı olacak mı diye maalesef yine 1-2 dk bembeyazdı sonra çoookk hafif bi çizgi çıktı oldukça hafif ben normal günümde kan testi vermeye karar verdim düşüm bir değer görüp boşuna bi çıkarımda bulunmak istemiyorum ilaçlarımı aksatırım boşveririm çünkü cumartesiyi bekleyip gününde vereceğim kanı ne olursa o zamana kadar artık
Mantıklı zaten 2 gün kalmış şimdi verseniz düşük çıkar muallakta bırakır stres yaparsınız o da kötü 🙈

Evet öyle demişti bana sonra ben de araştırmıştım dondurulmuşlarda başarı oranı daha yüksekmiş artık laboratuvarlar vs de daha iyi olduğu için daha tedavi bile başlamadan onlar genelde rahim dinlendirme yapıyor ilaçlar vs yumurtalıklar büyümeye devam ediyor falan ya bir ay kendine gelip rahim de kendini toparlıyormuş 🥰daha bir sürü embriyon var benim tek atımlık bir kurşunum var 😥
ay ağzından bal damlıyor hadi inşallah bu sefer güzel olur sonuçları bakalım hayırlısı ile:)) canım senin kurşunlar içerde bak gör pıt pıt kalpleri atınca göreceksin bu yazdığına da gülüp geçeceksin:)

Bana da oldu regl oldum diye uyandım sabah ağrısı falan aynı, koştum baktım yok, hala da yok ☺️🙏 iyi düşünün iyi olsun.
Şu an aynı hislerdeyim ilk fırsatta lavobaya gideceğim bayağı bi şeyler geliyor gibi bakalım hayırlısı bir de bomba gibi sinirliyim regl dönemi böyle olurum herkese sataşmak istiyorum 🤭🤯

Cumartesi ortaya çıkacak aynen umarım kimyasal değildir ama akla o geliyor haliyle ben de çok pozitif olamıyorum 5.gün embriyosu ve 10.gün artık koyu çıkıyor genelde herkesinki ,hayırlısı bakalım
Ya yok işte benim çıkmadı hemşirem kimyasal sandı 25 görünce, sonra arttı dedi ki geç tutunma olabiliyormuş, neden olumsuz düşünüyorsun hocam, aaaaa 🤨

Şu an aynı hislerdeyim ilk fırsatta lavobaya gideceğim bayağı bi şeyler geliyor gibi bakalım hayırlısı bir de bomba gibi sinirliyim regl dönemi böyle olurum herkese sataşmak istiyorum 🤭🤯
ama hormonlar da değişiyor o yüzden sinir olması normal ayyy ben çok gıcık olmuştum ilk gebelik yaşadığımda biri dokunsa tokatlayasım geliyordu 😁

X