2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kızlar beni de yazın. Yaş 28, eş faktörü azosperm. İlk deneme. Pazartesi yumurta toplama ve histeroskopi olcam rahim T şeklinde. Dua edin nolur :)

Bir sorum olacak kızlar. Doktor bugun kese icin persembeye gun verdi. Hcg sonucuma gore persembeye 3000lerde diye tahmin ederek gun verdi. Kese icin erken mi olur? Daha bugun 9.gunum persembe günü 15.gun oluyor. O zaman kac haftalik oluyorum? Bat 14 kasımdi. Transfer 30kasim. Kafam cok karıştı 🤦😂🙃

Bir sorum olacak kızlar. Doktor bugun kese icin persembeye gun verdi. Hcg sonucuma gore persembeye 3000lerde diye tahmin ederek gun verdi. Kese icin erken mi olur? Daha bugun 9.gunum persembe günü 15.gun oluyor. O zaman kac haftalik oluyorum? Bat 14 kasımdi. Transfer 30kasim. Kafam cok karıştı 🤦😂🙃
Erken olmaz canım gözükür kese muhtemelen vajinal gözükür

Şuanda 4+0 sın canım eğer 5. Gün embriyosu transferiyse. Perşembe günü de 4+6 oluyorsun yani 6 gün sonra.. çok erken bence de 5+ beklese daha iyi olabilirmiş 🙄🙄

Şuanda 4+0 sın canım eğer 5. Gün embriyosu transferiyse. Perşembe günü de 4+6 oluyorsun yani 6 gün sonra.. çok erken bence de 5+ beklese daha iyi olabilirmiş 🙄🙄
M mdnafsnkny42 ben de bugün gittim canım bana da 23üne randevu verdi ki ona bile erken dediler. Benim transfer tarihi 29 kasım.. 23ünde 6+1 oluyor kısmetse bence erken değil o da niye erken dediler bana da anlamadım 🤦🏼‍♀️🙈

Ne kadar güzel kalpli insanlarsınız her biriniz ♥️ burda birbirimize destek olmak, acı tatlı herşeyimizi paylaşmak o kadar kıymetli ki🙏🙏 dilerim allahtan isteyen herkese nasip etsin sağlıkla mutlulukla.. kimseyi evlat acısıyla da sınamasın 🤲🏼🤲🏼 aminn
Senin kalbinin güzelliği o bence ❤️Hamilelerin duası kabul olurmuş bol bol dua edersin bize artık 🥰

Diğer gebeliklerimde hep belirtim vardı ama aynı zamanda sürekli bi kasık ağrısı oluyodu. İlk gebeliğimde sürekli klozete oturunca ciddi bi sancım oluyodu ve sürekli bi lekelenmem vardı kalbi durdu. 2. Zaten 35 di beta yine ağrım oluyodu sürekli zaten ertesi güne kanama başlamıştı kimyasal oldu. 3. De beta yüksekti artışta gayet iyiydi keseyi görmeye gidecektim ama onda da yine bi süreklilik arz eden bi ağrım oluyodu. Muayeneye gitmeden önceki gün ciddi kanamam başladı ve düşük yaptım. Bunda hiç bi şeyim yok şükretsem mi etmesem mi bilemiyorum ne belirtim ne ağrım var 🤷 normal mi kızlar 😏

X