2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Günaydın kızlar bugün transferimin 8.günü peçeteye silince çok çok az çok açık kahverengi leke geldi sadece peçeteye silince ama

Ben aslında başta yapmadım ama hemşirem de bu artışlar beklediğimizden az dediği bir sıkıntı olabilir için artık kötüye hazır olmayı seçtim. Benim 6. Gün 24 9. Gün 73 12. Gün 115 13. Gün 158 14. Gün 190 olarak ilerledi.
12 günden 14 güne yüzden 60 dan fazla çıkmış sorun yokki. günlük değil 48 saatte bir yüzde 60 çıkar.

Ben aslında başta yapmadım ama hemşirem de bu artışlar beklediğimizden az dediği bir sıkıntı olabilir için artık kötüye hazır olmayı seçtim. Benim 6. Gün 24 9. Gün 73 12. Gün 115 13. Gün 158 14. Gün 190 olarak ilerledi.
Hep ayni yerde kan vermenizi tavsye ederim suan icin iyi görünüyor

bulantı ilaçtandır. erken şuan çünkü. progestan iğnesi oluyormusun tutması için ?
Hergün göbekten olanı oluyorum kan testinden sonra günde 2 tane olacakmışım. Fitil kalıntısıyla oluyor sadece lekelenme o da peçeteye silince, birde fitil yaparken yine aynı şekilde fitil kalıntısıyla elime geliyor çok çok az böyle açık sarıyla açık kahve arası akıntı olur ya onun gibi bir şey

Hergün göbekten olanı oluyorum kan testinden sonra günde 2 tane olacakmışım. Fitil kalıntısıyla oluyor sadece lekelenme o da peçeteye silince, birde fitil yaparken yine aynı şekilde fitil kalıntısıyla elime geliyor çok çok az böyle açık sarıyla açık kahve arası akıntı olur ya onun gibi bir şey
hafif lekelenme sorun değil. benimde oldu 2 gün geçti. progestanı arttıyorsa daha sıkı tutunur. Duphastonuda sor doktoruna düşüğü engelliyor. 3,5 aya kullanıyorsun.

Kızlar 5+2 haftadayım. Bu haftalar da kese ölçünüz neydi? Doktor 2 haftaya kalp atışı için randevu verdi her şey yolunda dedi. Kese ölçünüz kaçtı bu haftalar da ?

hafif lekelenme sorun değil. benimde oldu 2 gün geçti. progestanı arttıyorsa daha sıkı tutunur. Duphastonuda sor doktoruna düşüğü engelliyor. 3,5 aya kullanıyorsun.
Duphastonu sabah akşam kullanıyorum. Progestan fitili günde 6 tane kullanıyorum her günde göbekten iğne vurunuyorum yarın da kan vericem bakalım

X