2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Pozitif alan arkadaşlarım her şey yolunda değil mi? Nasıl belirtileriniz var acaba?
Canım ya bende merak içindeyim kasıklarım da derin batmalar var midem bulanıyor göğüslerim ağrıtmıyor ama dolgunluk var bir de rahmim sanki kıpır kupür hareketli gibi geliyor :) yarin 12. Günüm yine de içim rahat etsin diye kan vericem doktor gerek yok dedi ama rahat duramıyorum sizde nasıl belirtiler?

Canım ya bende merak içindeyim kasıklarım da derin batmalar var midem bulanıyor göğüslerim ağrıtmıyor ama dolgunluk var bir de rahmim sanki kıpır kupür hareketli gibi geliyor :) yarin 12. Günüm yine de içim rahat etsin diye kan vericem doktor gerek yok dedi ama rahat duramıyorum sizde nasıl belirtiler?
Ya bana da gerek yok dedi doktor ama içim rahat değil hiç. Karnım gurul gurul benimde arada batma oluyor adet olcakmışım gibi bir dk sonra geçiyor. Bulantı fln yok ben de henüz. Başka da belirtim yok alt karında şişlik var sadece hissiyat olarak. Bekliyorum ateşler bassın diye de basamadı henüz 😄🙏

Ya bana da gerek yok dedi doktor ama içim rahat değil hiç. Karnım gurul gurul benimde arada batma oluyor adet olcakmışım gibi bir dk sonra geçiyor. Bulantı fln yok ben de henüz. Başka da belirtim yok alt karında şişlik var sadece hissiyat olarak. Bekliyorum ateşler bassın diye de basamadı henüz 😄🙏
Bence normaldir rahim büyüyor sonuçta 🤗bendede ayni karnimda ağrılar ve batmalar gelip geciyor,ve göğüsüme dokundukce hafif sızı var baska biseseyim yok şimdilik 🤔

Şu gurul gurul şiş karın bende de var sürekli bir gaz çıkarma eğilimindeyimm 🤣🤣 ama benim daha 4. Günüm. Karnım davuk gibi şiş remen 1 beden büyüdüm.. ilaçların etkisi galiba

Benim de belki psikolojik bilemedim 😀

Kızlar bişey sorucam yine😒😒 insan ister istemez bir belirti arıyor ya.. şuan 4. Günün içindeyim transfer sonrası.. ama hiç birseyim yok ufacık bir gerilme kasılma hiç bişey.. böyle olmayan ama tutan oldu mu aranızda 🙄🙄

Kızlar bişey sorucam yine😒😒 insan ister istemez bir belirti arıyor ya.. şuan 4. Günün içindeyim transfer sonrası.. ama hiç birseyim yok ufacık bir gerilme kasılma hiç bişey.. böyle olmayan ama tutan oldu mu aranızda 🙄🙄
Canım benim 4. Gün yani psikolojik olarak herhalde çok hafif kasık ağrım vardı ve yatmaktan belim ağarıyordu bence sadece ekstra bi baş ağrım vardı akşam saatlerin de başlayan bi baş ağrım olmuştu herkesin farklı öbekleri dediklerimiz psikolojik de olabilir sen bebişinin seninle olduğuna inan 🙏🏻🌸

Kızlar ya transferimin 12. Günü çok belimin sol tarafı sadece çok ağrıyor bugün ilk defa oturarak çalışmaya başladım acaba 9 saat hareketsiz oturmaktan mı yoksa belirti mi yaşayan var mı ya korkmaya başladım ağrılarım artınca?

Eğer bi aksilik yoksa 6. Haftada olmam gerekiyo gebeliğimin yarın doktora gidecem. Sıfır belirti 🤷 sende belirti olması için çok erken 🌺

X