2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Transferden sonra ister istemez insan belirti arıyor kiminde belirti olurken kiminde olmuyor. İlk günler ben de belirti arayarak stres olduğumu hatırlıyorum ama bahsettiğiniz şekilde ağrılar büyük ihtimalle iğnelerin etkisidir. Ben de ağrı olmadı ama transferin 7.günü lekelenme yaşadım sonrasında geçti 9.günü dayanamayıp test yaptım pozitif sonucu görmüştüm. Ancak bu kişiye özel durum herkeste olmuyor. Arkadaşım hiç belirtisiz hamile olduğunu öğrenmişti. Stres bu işin en büyük düşmanı o yüzden rahatlayın ve ilaçlarınızı düzenli kullanmaya, güzel beslenmeye devam edin. Güzel sonuçlarınızı bekliyoruz

İnsallah çok teşekkür ederim rabbim evladınızı sağsalim kucağınıxa almayi nasip etsin,bu mübarek gecedede bizleride dualarınzdan eksik etmeyin

Kızlar merhaba
İstanbul Anadolu yakası, İzmit ya da Bursa da önerebileceğiniz tüp bebek doktoru var mı..
Net, güvenilir, ilgili ve sadece gerçekten yapılması gerekeni yaptıklatına inanacağım bir yer olsun istiyorum
Kasım da başlamak istiyorum o yüzden bu ay kimle baişayacağıma karar vermem lazım..
Dün bahçeci Betül hocayla görüştük.. Doktora bir şey diyemem ama merkez tam ticarethane içime sinmedi eledim..
Aklımda olanlar Osman Develioğlu ve Semra Esenkaya onlar dışında önerileriniz var mı.. Şimdiden teşekkürler

Selam kizlar uzun zaman oldu yazmayalı. 2. Tüp bebeğe başladık klomenli tedavi oluyorum 7 yumurta ile yola çıktık inşallah bu yolda uğraşan herkesin kucağı boş kalmaz sağlıcakla ilerler sureclerimiz
sürecin mis gibi geçsin canım arkadasım..
güzel hayırlı bebek haberlerını beklıyorum..
Allahım gonlune gore versın

sürecin mis gibi geçsin canım arkadasım..
güzel hayırlı bebek haberlerını beklıyorum..
Allahım gonlune gore versın
Ya çok teşekkür ederim yarın opu zamanı olacak bol bol dularinizi bekliyorum kizlar hepimiz en kısa zamanda sağlıklı bebisler evlatlar sahip oluruZ inşallah

İzmit Konak hastanesinde Şeyma fenercioğlu var gerçekçi bir doktor olmayacak hastaya umut verip hadi yapalım demiyor gözlerimle şahit oldum çünkü bir hastasında güler yüzlü bi doktor özellikle hemşire ekibi en çok onlarla muhatap olduğu için ben memnun kaldım ne kadar kimyasal da olsa ellerinden geleni yaptıklarını biliyorum gidersen öneririm İstanbul trafiği işin içinden çıkılmayan bir durum ve kalabalıkta olduğu için oraya gitmek beni yoruyor açıkçası

O okuryazar M mabel63 eras0201 bsra61
Kızlarrrr naptınız var mı doğuranınız veya ne kadar kaldı
10 ekimde doğdu minnaklarım Hala hastanedeyiz, kızım 2 kg nin altı diye kuvöze alındı oğlum bizimle Allah bekleyen, isteyen herkese yaşatsın maraton başlıyor. Sorduklarından da bi büşradan haberim yok diğerleri doğurdu

Merhaba bu güncel fiyat mı bende başlamayı düşünüyorum da

Saol canımm aklımda olsunn
En zoru doktor seçimi bence.. İnsan güveneceği biri olsun istiyor..
Sen nasılsın canım napıyosun, bayadır konuşamadık

Merhaba , benim de ANA pozitif.Romatoloji de detaylı testler yaptırdım tüm hastalıklar negatif çıktı.İlk transferim kimyasal oldu.Adeti bekliyorum 2. Transfer için .Siz hangi ilaçları kullandınız acaba gebe kalabilmek için ?

Ben 1 kilo doğmuşum ne küvez ne başka şey evde doğurmuş annem o yüzden sizin bebişlerde güzel güzel kilo alıp kavuşur annelerrine inşallah canım benim seni de tebrik editim rabbim sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…