2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kimyasal ayni zamanda sessiz gebelik derler .kimyasal sonrası lohusalık olmaz normal adet gibi atilir vucuttan birde beta hcg sıfırlandigindan emin ol korunmana gerek yok canim tekrar gecmis olsunn. 1 kurtaj 1 kimyasal gebeligim var ikisininde farkini cok iyi biliyorum

Canim tedavini nerdr hangi doktorda yapıyorsun

6. Gune gelmesini beklemeyi her doktor yapmıyor o yuzden merak ettim cok gecmis olsun . Ankara Bahceciden genel olaral cok memnunlar .
5 tane embrıyo 5. Gune geldı ama gelısımlerı yavaş 6. Gune takıp edelım dedıler 6. Gune 1 tane kaldı anlamadım o da kımyasal oldu kalıtesı de ıyı degıldı.Ben memnun kalmadım doktorumdan su an orda degıl zaten ayrıldı ordan tıcarete dökmüş bı merkez herseye para alıyolar

Cok gecmis olsun kuzum iyi doktorlarla karsilasim insallah surecler zor zaten

Selamlar herkese,
Benim ilk tüp bebek denemem. 5.gün iyi kalitede tek embriyo transferi oldu. 4 gün geçti üstünden ama bende bir belirti yok. Hormon ilaçlarının etkileri dışında sanki hiçbir şey olmamış gibiyim. Acaba tutmadı mı diye endişeleniyorum. Benim gibi hiç semptom göstermeyen oldu mu?

Belirti arayıp da canınızı sıkmayın belirti olmayınca tutmamış diye bir şey yok benim de hiç belirgin bir belirtim olmamıştı sonuç pozitif oldu. İnşallah sizin de öyle olur

Benim teste bir kaç gün kala cok fazla gazım oldu. İlgisi var mı bilmiyorum. Ekstra bir belirti yoktu şükür pozitif gördüm. Endişe, stresten uzak durmalısın, düşünmek yerine kafanı dizi film kitap vs meşgul et daha iyi gelecektir. Ben öyle yaptım ve test gününe kadar da test yapmadım. Allah hakkında hayırlısını versin.

İzleyecek dizi kalmadı artık netflixte Teşekkür ediyorum, endişem azaldı

Benim kimyasal değildi canım. Şu an tek isteğim bir an önce ara vermeden hayırlısıyla devam etmek, adet olacağım günü bekliyorum işte duruma göre işi falan da bırakıcam bakalım

Selam kizlar
Mart ayinda bu grubu takip ediyordum.
O ay gerceklesen transferim kimyasal olmustu.
Toplam 7 Opu ve 4 transfer sonrasinda cok sukur pozitifi gordum
Bir sene once 0.27 olan Amh degerim ile sadece 2 yumurta gorunuyor max 1 olgun yumurta cikiyordu.Tam 3 Opu'da saglikli yumurta elde edemedik bile.
Bakayim kaca dusmus Amh diye merak edip test yaptirdigimda 0.07 yi gordugum ay tam 4 olgun yumurta toplandi
Ben bunun kesinlikle nasiple alakali oldugunu dusunuyorum.Rakamlarin hicbir onemi yok!
Dusuk Amh ile mucadele eden kadinlar,
Saglikli beslenme,gunde 3lt su,rahme kan akisini saglayan masajlar ile dusuk Amh ile savasinizi kazanabilirsiniz!
Kese ve kalp randevumuz 10 gun sonra.
Insallah saglikla devam eder ve bu mucizeyi ben de yasarim.
Bu surecte mucadele veren tum kadinlara dua ediyorum.
Herbirimiz cok kiymetli ve gucluyuz.Asla pes etmeyin!

Son olarak;(Dusuk Amh ile mucadele edenler icin soyluyorum) doktorunuzu secerken mutlaka Amh konusunda deneyimli hekim secin.
Ben Ercan Bastu'da 3 deneme yaptik,maalesef ikisinde saglikli yumurta olusmadi.Her birinde cok farkli yontemler kullandi,en uygun protokolu bulmak adina ama simdi donup baktigimda kendisi Endometriozis konusunda uzman.(bosa zaman ve para kaybi oldu benim icin)
Bu arada tedavim Sisli Memorial'da gerceklesti.
Umut Gokturk bize ugurlu geldi

Gözünüz aydın, rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah
Darısı hayallerini ilmek ilmek emekleriyle dokuyan arkadaşlarımıza olsun

Gözün aydın sağlıkla ilerlesin inşallah minik mucize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…