2022 Tüp Bebek Anne Adayları

Kızlar selam
11 subatta sol tüp alındı bilenlerinz vardır bu ay 10unda adet gördüm 15imde bitti tam denemelere başladık derken 2 gündür sol kasıgımda hafifi hafif batma vardı az önce yogun kanamayla beraber agrı da arttı hastalandm tekrar tüp aldırma ameliyatı olan bildiğim B Burcu2480 ve S_lidya başta olmak üzere başına böyle bişey gelen var mı adet olduktan 10 gün sonra yine hastalandm acaba yumurta rezervim cok hasar gördü de ondan mı böyle erken oldum doktor bana hic zarar görmediğini söyledi sonrasındaki ultrason muayenesnde de iyiydi herşey anlamadım moldu?acaip agrıö var suan regl ağrısı aynı

Belki regli olmus olabilirsin acile mi gitsen acaba tekrar bi ultrasonda bakarlar belki test yaparlar cunku ameliyattan sonra erken olmadi benim reglim sende biliyosn tam 3 hafta gecikmisti

Selaam ben 3 subatta ameliyat oldum 4 martta regl oldum tam vaktinde geldi ara kanamam hic olmadi eğer devam eder ve agri kanama olarak siddetlenirse doktorunuza mutlakaa danışın belki muayene etmek ister ama ben normal oldugunu düşünüyorum bir sekilde icimizi kurcukluyorlar gecikme araliklaarla kanama vs normal gibi düşünüyorm ama tedbiri elden birakmamak lazm

Belki regli olmus olabilirsin acile mi gitsen acaba tekrar bi ultrasonda bakarlar belki test yaparlar cunku ameliyattan sonra erken olmadi benim reglim sende biliyosn tam 3 hafta gecikmisti
Ben ameliyattan sonra bir oldum 10 martta 15inde bitti dün yine oldum anlamadım nasıl iş ya

Ben ameliyattan sonra bir oldum 10 martta 15inde bitti dün yine oldum anlamadım nasıl iş ya
Belkide tam temizlenmedi rahim ondan olabilir kafani takma yarin direk muaneye git biz ne desek bos yavrum belki seneden seneye degisiyo olabilir hic boyle bisey geldimi basina daha once

Belkide tam temizlenmedi rahim ondan olabilir kafani takma yarin direk muaneye git biz ne desek bos yavrum belki seneden seneye degisiyo olabilir hic boyle bisey geldimi basina daha once
Yok hic yaşamadm daha önce dedim acaba tüpü alırken yumurtalıklara zarar verldi de ondan mı bu kadar erken oldm ama bilmiyorm

Doktorum çok güzel bi transfer oldu yüksek ihtimal tutar demişti ama tutmadı ilginç gerçekten Allah nasip edecek demek

Doktorum çok güzel bi transfer oldu yüksek ihtimal tutar demişti ama tutmadı ilginç gerçekten Allah nasip edecek demek
Ne diycemi inanin bilmiyorum moralini bozma embriyolarin var belki ikinci tutacak rabbimden gelen bisey sonucta rabbim ne isterse o olur canım cok zor belki bende yarin bu aciyi yasiycam isyan etmeyelim hayirlisi degilmis

Yaa cok uzuldum ama vardir bi hayir canimm, dondurulmus baska embriyonda varsada hic dert etme demesi kolay ama Allahin bir bildigi vardir, vakti zamanini biliyordurr sen moralini yuksek tut sadece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…