2022 Tüp Bebek Anne Adayları

Bizim zamanımızı mı buldu bu kanunda ya çok üzüldüm iki tüpümü de kaybedicem teselli olurdu belki ikiz bebek neyse sağlıklı olsun tek olsun o zaman inşallah sağlıklı güzel gebelikler geçirir herkes

Gercektenmi bide kanda baktirsan nolur nolmazz umudunu kaybetme sakin tamammii
Sabahtan beri kendime gelemedim esime söylesem bana cok kızar arastirdim sürekli içim içimi yiyo resmen iyi dusunmeye calisiyrm ama bisey oturdu göğsüme kalkmiyo da bahceci sayfasnda yorumlar falan var birsuru 8. Gunde kan testinde değeri 10 ama idrar testi negatif yazmis birisi 12. Gune kadar beklemek lazimmis belki de kendimi rahatlatmaya calisiyorum kan testi veremem bizimkiler izin vermiyo bekle diye en son evden kaccam

İnsallah dediginiz gibidir içim içimi yiyo resmen şuan keske yapmasaydm testi

Kuzum yaa hayir kotu dusunmek yokkk, evettt bende cok okudum o sekilde olan. Tamam cikan var ama cikmayanda cok aslinda bosuna doktorlar demiyo bize 12. Test diye ama biz sabirsiz davraniyoruzz. Yoksa onlarda der erken yapin cikar diyee hic uzulme bak inaniyorum cikicakk hayirlisiyla Namazimizi kilip dua etmekten baska caremiz yok, Allahim hakkimizda hayirli olani nasip etsin

Kizlar erken gebelik testi yaptm negatif çıktı
Ben sana dedim yapma bekle diye strese gireceksn boşu boşuna kuzum yaaa hayırlısı olsun bekle braz daha sakın ilaçları bırakma sakın.benmde bugün dün 2 gündür sol tarafımda batma var kahverengi leke geldi kistler tekrarlafı heralde ameliyattan sonra benmde iş uzayacak muhtemelen

Bi yapiyim dedim ya gaza geldim ilaclari birakmadim kullaniyorum Kist olusunca kahverengi leke gelir mi adetine kac gun var

Dua ediyorum surekli verende allah sonucta herseyin hayirli belki tuttu diye sevinip keseyi goremiycem kendimi avutuyorum sadece topladim biraz kendimi de yinede acaba mi diyosun pazartesi olsun bakalm

Bi yapiyim dedim ya gaza geldim ilaclari birakmadim kullaniyorum Kist olusunca kahverengi leke gelir mi adetine kac gun var
10 gün var daha gebelik olmaz diye düşünüyorum yumurtlamada da gelmez öyle bişey kistler ara kanama yapıyo da anlamadm ya sıkıldım bende artık bıraktm valla

10 gün var daha gebelik olmaz diye düşünüyorum yumurtlamada da gelmez öyle bişey kistler ara kanama yapıyo da anlamadm ya sıkıldım bende artık bıraktm valla
Neden olmasin ki hazirana kadar normal devam diyodun belki olabilir ama sen benim malligim gibi test yapma guvenip

Dua ediyorum surekli verende allah sonucta herseyin hayirli belki tuttu diye sevinip keseyi goremiycem kendimi avutuyorum sadece topladim biraz kendimi de yinede acaba mi diyosun pazartesi olsun bakalm
Aynen oyle, herseyin hayirlisi olsun. Allahim saglikli gebelik saglikli evlatlar versin herkese.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…