2022 Tüp Bebek Anne Adayları

Evet bir stres ve gerginlik var eşimle pek konuşmak istemiyorum. Çünkü o daha da stresli onu ben stressiz gözüküp rahatlatmak istiyorum içten içe kendimi korkularımdan dolayı yiyorum sanırım.
2021 Kasım ayında öğrendik biz ve anca 5 ay sonra doktorla görüşme cesaretini gösterdi eşim.
bana sadece kan ve alttan bakılmıştı pek detaylı bakılmadı sanırım her şey sil baştan yapılacak o zaman
bende aynı sıkıntı eşimde çektim. sperm testi vermeyi bile 6 ayda zor kabul etti. test sonucumuz çıktı 4 farklı kadın dogum doktoru ile görüştüm hepsi tüp bebek dışında şansımızın olmadığını söyledi bu teaviyi eşim direk kabul ederken ben kabul edemedim. onuda kendi kadın dogum doktorum çok güzel detaylı anlatarak beni ikna ettiler. korkarak tederğin gitiiğim muaneden güler yüzlü umutlu çıktım ve gün sayıyorum şimdi nisan için.
ben simir testi rahim filmi tam kan sayımı hepsini yaptırmıştım. bunları öncesinden eğer yaptırıp gidersen daha kolay olur ilk gidişinde özellikle amh testi ve rahim filminle gidersen detayları öğrenirsin

bende aynı sıkıntı eşimde çektim. sperm testi vermeyi bile 6 ayda zor kabul etti. test sonucumuz çıktı 4 farklı kadın dogum doktoru ile görüştüm hepsi tüp bebek dışında şansımızın olmadığını söyledi bu teaviyi eşim direk kabul ederken ben kabul edemedim. onuda kendi kadın dogum doktorum çok güzel detaylı anlatarak beni ikna ettiler. korkarak tederğin gitiiğim muaneden güler yüzlü umutlu çıktım ve gün sayıyorum şimdi nisan için.
ben simir testi rahim filmi tam kan sayımı hepsini yaptırmıştım. bunları öncesinden eğer yaptırıp gidersen daha kolay olur ilk gidişinde özellikle amh testi ve rahim filminle gidersen detayları öğrenirsin
Bunları yaptırmaya bile hazır değilim.
ama söylediğinde de çok mantıklı en azından orada zaman kaybetmem.

Bunları yaptırmaya bile hazır değilim.
ama söylediğinde de çok mantıklı en azından orada zaman kaybetmem.
hem zaman kaybetmezsin hemde ciddi olarak fiyat ödemezsin. bahçeci tahlil konusunda ciddi pahlı bir yer.
amh testi özel hastanede 150tl iken ben 550 tl ödedim rahim filmini görüntüleme merkezinden 750-1000 arası çekirirsin ama klinikte 3 bin tl zaten masraflı süreç hiç gerek

hem zaman kaybetmezsin hemde ciddi olarak fiyat ödemezsin. bahçeci tahlil konusunda ciddi pahlı bir yer.
amh testi özel hastanede 150tl iken ben 550 tl ödedim rahim filmini görüntüleme merkezinden 750-1000 arası çekirirsin ama klinikte 3 bin tl zaten masraflı süreç hiç gerek
haklısın canım çok teşekkür ederim sana gerçekten :)
Peki sen yaptırdın mı hiç acı oranı nedir ?

Teşekkür ederim :)
İnşallah ilk denemede tutar pek umudum yok eşimde yumurtayı dölleyecek hiç sperm yok maalesef :KK43:
hızlıca geçer günler inşallah gidince haber veririm tabi ki :)
Onlar isinin ehli annem oyle der yani islerinde gercekten cok basarililar bi tane bile sperm bulsalar ozenle saklarlar vitaminle falan cogaltirlar ama sadece ilaclarla olmaz daha iyi sonuc almak istiyosan doğal seylerde kullanin bu arada

haklısın canım çok teşekkür ederim sana gerçekten :)
Peki sen yaptırdın mı hiç acı oranı nedir ?
rahim filminde çoğu kişi acıyor aneztezi ile çekim demişler ama echomar ve sonomed görüntüleme merkezi acısız eneztezi olmadan çekiyor 15 dak sürüyor. hiç korkulacak birşey değil. çekim yapılırken doktor anlatarak sana çekim yapıyor sonomed kasım da çektirdim kadıköyde 900 tl verdim. ve aynı gün sana sonuç veriyor 15-20 dak içinde
amh testi bir tip kan veriyorsun 1 saatde çıkıyor.

Onlar isinin ehli annem oyle der yani islerinde gercekten cok basarililar bi tane bile sperm bulsalar ozenle saklarlar vitaminle falan cogaltirlar ama sadece ilaclarla olmaz daha iyi sonuc almak istiyosan doğal seylerde kullanin bu arada
İnşallah bu sürecimiz çok uzamaz :)
Güzel haberlerini bekliyorum dualarım seninle :)

kesinlikle katılıyorum ben kendimize hayıt ve çaksır suyu aldım her aksam içme suyunu karıştırıp içiyoruz. yumurta rezervim daha sağlı olsun diye macun tüketiyorum. ek takviyeler çok öenmli.

Evet bu konuda gercekten haklisin ben normal ozel hastanede ameliyati 3 bine olmusken bahceci benden 17 bin istemisti A asdf22 test sonuçların varsa 6 ayi gecmemis olucak onları götür rahim filmini istemezler sanmıyorum hele bi muaneye girsinde zaten bütün doktorlar anestezili yapiyor anestezi uygulamiycaz derlerse bile mutlaka anestezi iste

rahim filminde çoğu kişi acıyor aneztezi ile çekim demişler ama echomar ve sonomed görüntüleme merkezi acısız eneztezi olmadan çekiyor 15 dak sürüyor. hiç korkulacak birşey değil. çekim yapılırken doktor anlatarak sana çekim yapıyor sonomed kasım da çektirdim kadıköyde 900 tl verdim. ve aynı gün sana sonuç veriyor 15-20 dak içinde
amh testi bir tip kan veriyorsun 1 saatde çıkıyor.
Evet bu konuda gercekten haklisin ben normal ozel hastanede ameliyati 3 bine olmusken bahceci benden 17 bin istemisti A asdf22 test sonuçların varsa 6 ayi gecmemis olucak onları götür rahim filmini istemezler sanmıyorum hele bi muaneye girsinde zaten bütün doktorlar anestezili yapiyor anestezi uygulamiycaz derlerse bile mutlaka anestezi iste
Burcu zaten anestezi istemeyecek kadar cesur ve acı eşiğim yüksek değil uyanık olarak kesinlikle yaptıramam.
Sizlerden güç aldım şu anda

anezi alacak kadar hiç acı yok. ben ağladım korkudan can acıması aneztezi filan dediler çekim yapacak doktor kafandaki bütün herşeyi at rahat renef al bitecek dedi. ve dediği oldu. :)

İnşallah bu sürecimiz çok uzamaz :)
Güzel haberlerini bekliyorum dualarım seninle :)
20 dkya cikacak sonuclar insallah sizinde uzamaz insallah doktora gidince zaten kendini cok guvende hissediceksin hic telas etme doktorunla tanisma heycanin olsun strese de girme cok rahatlatiyolar

Burcu zaten anestezi istemeyecek kadar cesur ve acı eşiğim yüksek değil uyanık olarak kesinlikle yaptıramam.
Sizlerden güç aldım şu anda
Ben bi cesaretle istemedim anestezi 😂😂 acidan kivranmistm her ne olursa merak ettigin kafana takilan bisey sorabilirsin

anezi alacak kadar hiç acı yok. ben ağladım korkudan can acıması aneztezi filan dediler çekim yapacak doktor kafandaki bütün herşeyi at rahat renef al bitecek dedi. ve dediği oldu. :)
Bence aci esigin düşük degildi iyiki de oyle olmus aci cekmeni istemezdim gercekten 😁

İnşallah canım benim.
İlk doktora gittiğimizde ki süreçleri çok merak ediyorum.
İlaç vitamin tedavisi mi verir yoksa ameliyat vb şeyler der mi doktor ile anlaşabilecek miyiz
ben normalde kan aldıramam evlenirken 3 kişi desteği ile aldırmıştım bu süreçlerde hep iğneler var sanırım Allahın bize verdiği en zor sınavlardan
Ben bi cesaretle istemedim anestezi 😂😂 acidan kivranmistm her ne olursa merak ettigin kafana takilan bisey sorabilirsin
Merhaba. Ben de bi cesaret anestezi istememiştim ama çok ağrım olmuştu ağrıdan tansiyonum düşmüştü. Korkutmak istemem kişiden kişiye de değişiyor olabilir

X