2022 Tüp Bebek Anne Adayları

Yaa diyorumki transfer olayindan sonra fln bir hafta ben hareket etmeye korkarim herhalde nasil gecti senin suan nedir durum guzel haberler ne zaman geliyoe bnde bir diş var özele gidicem yarin hemen olsun bitsin diye

Yaa diyorumki transfer olayindan sonra fln bir hafta ben hareket etmeye korkarim herhalde nasil gecti senin suan nedir durum guzel haberler ne zaman geliyoe bnde bir diş var özele gidicem yarin hemen olsun bitsin diye
Ayyy cantalara bayildimmm ne guzel islemissin onları öyle süper olmus
Sabirsiz geciyo benim günler stres yapmayim diyorum ama yinede ister istemez giriyosun strese aklina geliyo hareketlerin kisitla hizli olamiyosum hersey yavas yavas hallediyosun islerini zaten sebze meyve yemekden gına geldi artk igneyi vuramiyorum girmiyo deri altina korkuyorum iki gundur aciyo pazartesi test günüm dayanamayip yarin erken test yapicam sabah
Transfere iki gun kala ozel disciye gittim apsr yapmisti bi disim kurtulmak için ön dislerim de eğri gulemiyorum onlarda aradan çıksın hemen yaparlar dedim daha once neden gelmedin diye kızdı bana dişi cekti 9 ay sonra gel istedigini yapcam diye gonderdi resmen

Yaa cok teşekkür ederim oyle evde bos zamanlarda telefonla ugrasacagima kafa dağıtıyorum
Bende işten vakit buldugumda boncuk işleme yapıyorım 2 tablom bitti 3.cüdeyim de gitmiyor gözlerim bozulcak onun yüzünden böyle uğraşlar cok güzel kafa dagıtıyor

normaldir ooo bence, bendede yok gibi bisey artikk. Bugun tekrar kan verdim 515 cikti degerim. Nekadar artmasi lazimdi acabaa bilgin varmi? Iki gun once 158ti
merhaba. Tebrik ederim sizi, hayırlı olsun.. 515 değerinizi transferinizden sonra kaçıncı günde gördünüz acaba? ve kaçıncı gün embriyosuydu?

Ayy cok az kalmiss bekle test gününde yap sabret tahmin ediyorum hele belirli günü beklemek daha stres yapıyor catlatma ignlerinden sonra beklerken dayanamayip hergun test yapiyordum insallah pzt guzel haberinle baslayalim gune bnde tel vardi en son temmuz Ağustos gibi gittim onlari cikardik aslinda cok olmamis gideli ya kizmaz benimki herhalde cantalar icinde tsk ederim

Bende işten vakit buldugumda boncuk işleme yapıyorım 2 tablom bitti 3.cüdeyim de gitmiyor gözlerim bozulcak onun yüzünden böyle uğraşlar cok güzel kafa dagıtıyor
Ben sunu anladim gecen sene toka yapmaya calisiyordum megerse zor ve ugrastirici seylermis o beni daha cok yormuş bu sene çantaya gectim daha iyi oldu bir canta bir gecede bitiyor neredeyse hem sonuca çabuk ulasip hemde vakit geciryorum en güzeli biseylerle ugrasmak valla yoksa telefonlar bizi hapsediyor icine

İnanki bi haftayo zor gecirdim iki gun omce normal gebelik testi yaptım ondada cikar diye düşündüm negatifdi yapacaksan erken gebelik testi yap dediler iki gunde degerler cok cabuk cikiyormus sabahi zor ediyorum 3 gun nasil gecicek bilmiyorum valla

Ya yapcaksan al test pzt kadar hergun yap ( ki ben kesin oyle yapardim) ya da hic yapma heyecani olsun,

Kız burcu gebelik testinde 5. Gün cıkar mı allasen ayrıca illa yerleşme kanaması olcak diyr bir kaide yok sakın ona kurulma normal gebelik gibi kminde geliryi oluyo kiminde hic belirti vermiyor bu bebişler benm o kadar cok belirtim vardı ki 8. Gün erken gebelikde net pozitf görcem sanıyodm şok oldum o bekirtileri de hep ilaçlar yapıyo zate strese girme yeter az daha sabır bence hic test de yapma geç tutunma falansa negatif görünce moralin bozuluvak stres cok etkiliyor gününü bekle kan tahliline kadar sonrada güzel sonucu al inşallah

İste ben hic dogru durmuyorum ki butun herseyi gectim kanama niye gelmedi diye onu düşünüyom vallaha testi falan da saldim agriyi falanda kanama bi gelse rahatliycam herkesde bir olmuyo belirtiler ama insan bekliyo iste

merhaba. Tebrik ederim sizi, hayırlı olsun.. 515 değerinizi transferinizden sonra kaçıncı günde gördünüz acaba? ve kaçıncı gün embriyosuydu?
Merhabaa cok tesekkur ederim, 9. Gun 515 gordum canim 5. Gun embriyosuydu

Iyi gecti canimm, hersey yolunda sorun yok dedi doktorum. Bir hafta once gun sonra yine gel keseye bakalim dedi Ondan bir hafta sonrada kalp atisi icin geliceksin dedi. Sonra ordaki tedavim sonlaniyormus zaten Sen nasilsin?
İyi canim sevindim iyi bende ugrasiyoruz iste gun sayiyoz bildigin gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…