2022 Tüp Bebek Anne Adayları

İki tüpünüzü de aldırdınız mı

25 yaşındayım ikiz istiyordum
Belki gidecegim doktor yapar bi arkadaşım var oda 30 yasinda iki embriyo koydu dogum bile yapti 3 ay olacak ama yasak bildigim kadariyla bende 28 yasindaym bana tek embriyo transferi oldum bu grupda tek embriyo transfer olanlar var onlarda yaslari bizim yaslarimizda yani kolay kolay yapmiyolar yeni kanun cikmis her muaneye gttigimde soyledim ikiz istiyorum diye kanun geregi koyamayiz dediler arastirdim internetten gercekten oyleymis hatta biri yorum yapmisti ikiz gebelik cift embriyo devlet hastanesine muaneye gidiyor bayan doktor sikayetci olucaz nasil iki embriyo koydurabilirsiniz demisler

ben 23 mart 2022 de ilk kontrolümü oldum 14 sonra regli olacağım ve tedaviye başladım bahçecide. bir kizim var normal yolla olan ve 4 sene sonra nedeni belli olmayan interfilite yüzünden bebeğimiz olmuyor. bu da ek eşimde ki sperm morfolojisi düşük çıktı. allah yardımız olsun heucan büyük

Gurbete gondermisiz gibi hissettim Hersey yolunda bizde sende hersey yolunda mi napiyosun calismaktan unuttun iyice
Valla napayım biraz soğuk biraz yogun ve kendimi punch çanta işlemeye verdim :) arada kendimi toparlamaya çalıştım. Yarın disciye gidip dolgum vs var onlari halletcem , salı gününe de doktoraa randevu aldım allahtan bir problem olmaz ise muayeneye gideceğim öncelikle bende böyle durumlar

Ayy hadi bakalm salı günü gelmezde simdi bize de ogret bizde canta yapalim almaya güç yetmiyor
Disciye gelince de dolgularinu yeniletirsen eskisi gibi olmuyor kanal tedavisi yaptirman lazim yoksa soguk sicak icsen hemen sizliyo ben yaptirdim transferden omce hatta bazilari kaldi

Bak Instagramda senustanfikirler diye paylasiuorm bu ara :) ama daha nasıl yaptığımı paylasmadim hic vakit olmadi ama harika kafa dagitiyor. Bu kes günü düşünmemeye calisiyorm ki çok düşünürsem yine bir engel cikmasin diye benim agiz komple dolgu biri kırıldı gibi hafif bi ona baktircam smdi tedavi fln olursa agri yapmasin ileride diye

Ayyy ne kadar güzel cantalar onlar öyleee

Hemen instaya girip bakıyorum bende uğraşcak bisey ariyorum ama bulamiyrm
Bu sefer bi aksilik cikmiycak insallah cik gez dolas normal hayatim gibi öne atamiycaksin kendini baya pimpirikli oluyosun
Diş icinde benim dislerde hep oyle komple gidip diş taktircam en son o olucak keske daha önce baslasaydin devlet hastanesi hafta da bir aliyor o da iki diş yapiyo sen sadece hangisi sikintiliysa ondan kurtul

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…