2022 Tüp Bebek Anne Adayları

Ben ekstra yazdik kullanmayin kotu olmus sizin icin cok uzulduk cumlesinden sonra delirdim cektigim acilar bi yana masraflar bi yana emegim umudum hepsi bir yana
İyice bi sovseydin onlara hakkın vardı aslinda gercekten cok yazik sen guvenip gidiyosun tedavini oluyosun insallah emeklerin boşa cikmaz kuzum

İyice bi sovseydin onlara hakkın vardı aslinda gercekten cok yazik sen guvenip gidiyosun tedavini oluyosun insallah emeklerin boşa cikmaz kuzum
Tutmama kismini gectim en cok zkruma giden 2 sey 1)igne kullanim zorunlulugu yokken dusunmeden vermeleri emegimi acilarimi cop etmeleri 2)enfeksiyon sebebi yanlis igne uygulanmasi aylarca ilac kullanip emek verdigim zor asamalardan gectigim su süreci butun aylarimi 1 stajer ogrencinin çöp etmesi umarim bebislerim tutunmaya cabaliyordur ve enfeksiyondan etkilenmemistir ne diyim duadan baska carem yok

Kalcandaki nasil bisey sislik mi var yoksa morarma mi yağlı oldugu için bende topaklanma yapmış olabilir kan tahlilinde enfeksiyon çıkar aslinda kafani rahatlat birazcik evet zoruna gider tabiki seni konuştuk tüm gun bak benim ailem hep dua ediyor canim senin için igne yaptırdığın hastanenin şikayet hattini arayip soyle bugun sana yarin baskasina yanlis igne yapabilirler daha çöp olmuş diye birsey yok transferin kaçıncı gunundesin negatifi gormedn ki daha stres yapma kendine tutacgi varsa stresden tutmuycak

5.gunundeyim Allah razi olsun kuzum isteyen herkese nasip olsun tutsun pozitif sonuclar şikayette bulundum raporda aldim hastaneden saglik ocagi icin karsiladigin ucreti hemsireden temin etme hakkina sahipmisiz hatali igne vurulma sonucu enfeksiyon olustugu icin rapor esliginde polise sikayet edip dava acilabiliyormus gerekirse acarim yani bakalim nasip ya modumu dusurmek istemiorum Rabbim cabalarimizi bosa cikarmasin

Aç tabiki niye acmiycakmissin ki ya sana bisey olsa kim verecek bunun hesabını ucret falan degil aslinda senin istedigin o hemsirenin cezasini bulması lazim uzaklastirma versinler yani can emanet ediyoruz sonucta
5. Gunundeysen batmalarin oldu mu hic bugun hissettin mi

Dun kasıklarimda ozellikle sol tarafinda oluyordu bugun ara ara sol kasigimda agri hissettim enfeksiyonel birsey degildir insallah senin kacinci gun

Dun kasıklarimda ozellikle sol tarafinda oluyordu bugun ara ara sol kasigimda agri hissettim enfeksiyonel birsey degildir insallah senin kacinci gun
3. Gun Perşembe transfer oldum bende de ayni belirti var acaba enfeksiyondan mi diye dusundum valla cok sevindim suan idrar yaparken bugun baya zorlaniyorum bi de surekli uyku modundayim tup bebek yaptiran bi akrabam aradi bugun kasikda igne batar gibi batma oluyo mu diye sordu evet dedim o saman hayirli olsun dedi test yapmamak icin zor tutuyorum kendimi yarindan itibaren leke gelebilir o zaman sende

Batmalarim cok yogun olmasada mevcut bende 7.yada 8.gunde test yapmayi dusunuyorum zor durdum su zamana enfeksiyon modumu cok dusurdu ama umu Allahtan can olcak Rabbim koruyan Rabbim nefes olsun kalp atisi olsun onlara pozitif haberlerle insallah

Batmalarim cok yogun olmasada mevcut bende 7.yada 8.gunde test yapmayi dusunuyorum zor durdum su zamana enfeksiyon modumu cok dusurdu ama umu Allahtan can olcak Rabbim koruyan Rabbim nefes olsun kalp atisi olsun onlara pozitif haberlerle insallah
Rabbim can verdiği surece enfeksiyon yada baska bisey engel olmaz test yapma strese girme diyolar ama test yapmasak bile dusunmekten strese giriyoruz

Rabbim can verdiği surece enfeksiyon yada baska bisey engel olmaz test yapma strese girme diyolar ama test yapmasak bile dusunmekten strese giriyoruz
Yapmazsam daha cok stresleniyorum ama yaparsamda cizgiyi gormezsem daha cok uzulurum asilamalarimda heo sunu yasadim testten 1 gun once adet oldumbundada ayni seyi yasamam insallah bari diyorum test vereyimde negatifsede orda goreyim yahu

Yapmazsam daha cok stresleniyorum ama yaparsamda cizgiyi gormezsem daha cok uzulurum asilamalarimda heo sunu yasadim testten 1 gun once adet oldumbundada ayni seyi yasamam insallah bari diyorum test vereyimde negatifsede orda goreyim yahu
Hic degilse hazirlikli olurum adetime diyosun bence bu sefer var bu cektigin eziyetlerin karşılığını vericek rabbim yarin sabah yap en iyisi

Ben ekstra yazdik kullanmayin kotu olmus sizin icin cok uzulduk cumlesinden sonra delirdim cektigim acilar bi yana masraflar bi yana emegim umudum hepsi bir yana
İyi düşünün iyi olsun lütfen Ne hissettiğinizi çok iyi anlıyorum siz elinizden geleni yaptınız gerisi Allah a bırakın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…