2022 Tüp Bebek Anne Adayları

Hahaha guldurdun beni yaa 🤣🤣 ayyy suanda acayip batmalar hissettim sanki rahimimdeee heycanlaniyorum 🤣🤣🤣 bi dakka surdu gectii yaa, bide belim aksamdan beri agriyor 🥺 agri dedigim boyle baski gibi bisey var belimde
Allahimmmmm su belirtileri bi an önce hissediyim aminnn 😁😁 bak teyzecim annenin belini fazla agritma karnina batma hissi verebilirsin ama beli agrirsa cani yanar o yuzden sen karna çalış olur mu 😂😂

Allahimmmmm su belirtileri bi an önce hissediyim aminnn 😁😁 bak teyzecim annenin belini fazla agritma karnina batma hissi verebilirsin ama beli agrirsa cani yanar o yuzden sen karna çalış olur mu 😂😂
Hahahaa yaa 🤣🤣 aminnn amiinn, insallahhh gercek belirtidilerdeee ilaclardan filan degildir 🤣 sen bugun nasilsinnn varmi biseyyy

Sabah vardi batma ama simdi yok ya afedersiniz ama gotumun agrisindan hic bisey hissetmiyorum ki 😂😂
Kiyamamm 🙈 aynen onun baskisida varrr bide bugun hastaneye gittim yuruyerek filan belki ondan agriyodur benimde belim. 3 km yurumusum bugun :)) ama kac gundur yuruyorum iyi geliyoo evde durMaktan bisey yapmamaktan skildim 🤣 mutfagada giriyorum artikk 😁

Kiyamamm 🙈 aynen onun baskisida varrr bide bugun hastaneye gittim yuruyerek filan belki ondan agriyodur benimde belim. 3 km yurumusum bugun :)) ama kac gundur yuruyorum iyi geliyoo evde durMaktan bisey yapmamaktan skildim 🤣 mutfagada giriyorum artikk 😁
İyi hic değilse kafan dağılır mutfakta tatli falan yap kendine sütlü tatlilardan 😋😋

Cok sevindim sizin adınıza bizimki gibi ilerliyo demekki ben 3 ay bekledim ouydu rahim dinlendirme felan insallah sizinki tutar hemen ben biraz sabirsiz birisiyim hemen hersey olsun istiyorum o yuzden devlete gtmek istemedim binde Kırşehir de yasiyorum buranin hastanesi rezil bi yer tup bebek bölümü yok ama olsa bile 15 sene ugrastirirlardi
Sizin ilk denemeniz mi
Evet ilk denemem. Allah iyiliğinizi versin 15 sene nedir 😂
Ee ayniymis fark sadece iligimize kadar somurmeleri 😂😂
İnşallah pozitifi alınca gözünüz görmez giden paraları ☺️
Hemen hemenn ayni sayilir aslindaa bir kac tane daha var bende sadece, progestan ampul filan kullanmiyormusunuzz?
Hayır şükür o yok 😃
Ne guzell 😊 bende devlet hastanesinde gecen sene dermoid kist ameliyati olmustum ve ozamanda cok ilgililerdi dktorlar asistanlar filan cok sasirmistimm😄
Evet ben de yumurta toplama, transfer günlerinde bebek gibi hissettim kendimi öyle bi ilgi vardı 😃

Progestan ignesini kaba etten mullaniyorsaniz kendinizi sık sık kontrol edin enjeksiyon yerinde sertlesme kizariklik siddetli agri ve ısı hareket kaybi yasiyorsaniz acile basvurun ben 2.ignemde gittigimde soyledim umursamadilar ilacin yan etkisi oluyor bunlar ýagli dediler 3.ignem icin dun gittigimde şikayetlerimin arttigini dile getirdim muayene sonucunda enjeksiyonlarin deri altinda enfeksiyon ve apse olusumuna sebep olmus hemsiremle durumu gorustugumdede tutunmadaki orani azaltiyormus bu yasanan durum bunu ogrendim ihmal etmeyin boyle birsey yasiyorsaniz gidin😞

Progestan ignesini kaba etten mullaniyorsaniz kendinizi sık sık kontrol edin enjeksiyon yerinde sertlesme kizariklik siddetli agri ve ısı hareket kaybi yasiyorsaniz acile basvurun ben 2.ignemde gittigimde soyledim umursamadilar ilacin yan etkisi oluyor bunlar ýagli dediler 3.ignem icin dun gittigimde şikayetlerimin arttigini dile getirdim muayene sonucunda enjeksiyonlarin deri altinda enfeksiyon ve apse olusumuna sebep olmus hemsiremle durumu gorustugumdede tutunmadaki orani azaltiyormus bu yasanan durum bunu ogrendim ihmal etmeyin boyle birsey yasiyorsaniz gidin😞
Aaa yarın hemen soyluycem hemsiremi arayip bilmiyordum sertlik olusmasin diye jel kullan dediler ama yan etki falan yaparsa ısı olursa ara diye soylemediler hic bana 🥺🥺 Allah'ım insallah hic bisey olmaz ya nasılsın bugün peki doktorunla bi konuşsan belki koldan vurdur der sana

Aaa yarın hemen soyluycem hemsiremi arayip bilmiyordum sertlik olusmasin diye jel kullan dediler ama yan etki falan yaparsa ısı olursa ara diye soylemediler hic bana 🥺🥺 Allah'ım insallah hic bisey olmaz ya nasılsın bugün peki doktorunla bi konuşsan belki koldan vurdur der sana
Gorustum doktorumla ve mod olarak yerlerdeyim progestan ignesini zaten ekstra yaziyoruz bundan sonra vurdurma dedi bende madem gerekli degildi neden bu riske attiniz diye tepki gosterdim boyle bisey hic yasamadik ihtimali milyonda 1 dedi bende milyonda 1 de olsa 1 ihtimal soz konusu riske degmezdi moralini bozma 5 tane embriyon daha var bunlarada bisey olmaz insallah dediler bu kadar basit olmamali progestan ignesinin ynalis uygulanmasi sonucu olusurmus bu durum damara sinire kemige denk gelmesi o kadar maddi manevi emegimin isine bilmez stajer hemsire tarafindan çöp edilmezsi😭umarim Rabbim bebislerimi bana bagislar ve onlar tutunur agrilarim ayni olcude devam ediyor

Gorustum doktorumla ve mod olarak yerlerdeyim progestan ignesini zaten ekstra yaziyoruz bundan sonra vurdurma dedi bende madem gerekli degildi neden bu riske attiniz diye tepki gosterdim boyle bisey hic yasamadik ihtimali milyonda 1 dedi bende milyonda 1 de olsa 1 ihtimal soz konusu riske degmezdi moralini bozma 5 tane embriyon daha var bunlarada bisey olmaz insallah dediler bu kadar basit olmamali progestan ignesinin ynalis uygulanmasi sonucu olusurmu
s bu durum damara sinire kemige denk gelmesi o kadar maddi manevi emegimin isine bilmez stajer hemsire tarafindan çöp edilmezsi😭umarim Rabbim bebislerimi bana bagislar ve onlar tutunur agrilarim ayni olcude devam ediyor
Ayyy inan çok üzüldüm yani bastan gonderiyolar resmen ya o kadar zahmete giriyorsun bebegim olsun diye nasil boyle bisey soylerler extra yaziyoruz kullanilmasada olur diye 5 tane olabilir belki sen ilk denemede tutsun istiyosun cok yipraniyosun yaptıkları cok sacma bisey keske biz vursak igneyi stajer vurmasini bile istemiyoruz aslinda ama mecbur kalınca vuruyor malesef moralini bozma sakın normal kadin dogumla bi gorussen mi acaba size dedigim jeli aldiniz mi gunde 5 defa o jelden masaj yapabilirsiniz topaklanmayi ve ağrıyı onler hic degilse

Ayyy inan çok üzüldüm yani bastan gonderiyolar resmen ya o kadar zahmete giriyorsun bebegim olsun diye nasil boyle bisey soylerler extra yaziyoruz kullanilmasada olur diye 5 tane olabilir belki sen ilk denemede tutsun istiyosun cok yipraniyosun yaptıkları cok sacma bisey keske biz vursak igneyi stajer vurmasini bile istemiyoruz aslinda ama mecbur kalınca vuruyor malesef moralini bozma sakın normal kadin dogumla bi gorussen mi acaba size dedigim jeli aldiniz mi gunde 5 defa o jelden masaj yapabilirsiniz topaklanmayi ve ağrıyı onler hic degilse
Dun jeli danistim lokal anestezi etkisi olan bir jel kullanmani tavsiye etmiyoruz dedi domtorum

X