2022 Tüp Bebek Anne Adayları

Belki instagramda senin pozitif haberini paylasirlar bende görürüm

Aynen bende sabah attigim fitilde bi sikinti yok ama gece iki tane atiyorum o baya ıslatıyor gunluk pet kullaniyorum bende
Hahah yokk video istemiyorummm kimsenin haberi yokk tedavi gordugumden sadece annemle ablam biliyor cem celiklede baya ortak arkadaslarimiz oldugu icin izin vermemm kendim takip bile edemiyorumm

Hahah yokk video istemiyorummm kimsenin haberi yokk tedavi gordugumden sadece annemle ablam biliyor cem celiklede baya ortak arkadaslarimiz oldugu icin izin vermemm kendim takip bile edemiyorumm
İsim paylasmiyolar ki zaten degerindende anlamazlar heralde

Ya bende 1 gun arayla vurunuyorum bugun 3.igne gunum gitmek istemiyorum yuruyemiyorum oturamiyorum kalkamiorum resmen
Keske benimkide oyle olsa iki gun sagdan iki gun soldan vurduruyorum dinlendire dinlendire jel verdiler masaj yap diye o biraz hafifletiyor sanki yada ben oyle hissetmek istiyorum belki sana iyi gelebilir jelin ismi arnica recetesiz de alabiliyorsun ama doktoruna bi sor istersen

Ilk ignem bilinc bur hemsireye denk geldi biranda vurdu sag tarafim sis sert ve ısı olarak cok sicak bugun acilde gosterip sorcam ilacida soriyim bi cok tesekkur ederim..Sizinki zormus gercekten kac tane embriyo transferi yapildi sorununuz neydi?

Rabbim pozitif sönuclarla taclandirsin

Yavasca vursunlar hemsireyim diye ortada gezmeyi biliyolar inanin eli hafif birisi vurursa hic agri yapmiyor benim iki tupde tikaliydi tüpleri aldirdim tek embriyo transfer ettiler

Yavasca vursunlar hemsireyim diye ortada gezmeyi biliyolar inanin eli hafif birisi vurursa hic agri yapmiyor benim iki tupde tikaliydi tüpleri aldirdim tek embriyo transfer ettiler
Bundan sonra yavas yapmalarini soylicem isimizimi ogretiyorsun diyorlar ama eserleride ortada gercekten Allahim sizede yardim etsin pozitif haber almayi nasip etsin insallah bende 2 embriyo transferi oldu bakalim sonuc ne olcak

Bundan sonra yavas yapmalarini soylicem isimizimi ogretiyorsun diyorlar ama eserleride ortada gercekten Allahim sizede yardim etsin pozitif haber almayi nasip etsin insallah bende 2 embriyo transferi oldu bakalim sonuc ne olcak
Ayyy em cok korktum ama cok istedigim ikiz gebelik ayni anda buyurler bi daha istemezsin
atarsa 9

Yani onu cekerlerse lutfen buraya at o videoyu cektiremiycem burdan izleyim bari ilk heycanini paylas bari burda
Hahaa tamamm sana ozel atarimmm:) yaa ama biraz moralim bozuldu demin wcde kucucuk nokta kadar cok iyi baktigimda pecetede cok acik pembe bisey vardii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…