2022 Tüp Bebek Anne Adayları

Bende cok isterdim gtmeyi ama paramiz bitti artk yol parası muane parasi derken baya harcama olur artk yola dayanamiyorum yasadigim yerde doktor bakiyorum
Evett ya hem artik sanirim dogum yapmak istedigim hastanede doktor arayisina girerim bencee, belki kalp atisina kadar bahceciye giderim bilmiyorum vallaa hele su pozitifi gorelimde

Ya bide su kullandigim fitilden sanirim surekli ic camasirim islak yaa sanki altima yapiyomusum gibi sinir oluyorumm pisik oldum resmen gunde 3/4 defa ic camasirimi degistiriyorumm

Belirtileriniz varmi nasil besleniyorsunuz
Şu anlık bir belirtim yok. Sadece kabız olmamaya dikkat ediyorum. Activianın probiyotik yoğurtlarından yiyorum işe yarar mı bi fikrim yok ama yiyorum Avokado aldım onunla da bakışıyoruz, yiyemiycem sanırım Sizin süreç nasıl, ekstra bir şeyler yapıyor musunuz

Avokadoyu salata olarak yap cok lezzetli oluyor yani ben cok seviyorumm:))

Kivircik, avocadoyu dogra, kasar peynir katiyorum, ceviz ve cok az nar katiyorum, bol limonn :) her kahvaltida yerimm :))

Ben günlük pedle o fitilin derdinden kurtuldum

Avokadoyu salata olarak yap cok lezzetli oluyor yani ben cok seviyorumm:))

Kivircik, avocadoyu dogra, kasar peynir katiyorum, ceviz ve cok az nar katiyorum, bol limonn :) her kahvaltida yerimm :))
Yoğurtla denedim tadı çok gelmedi öyle ağzıma aslında. Ama ilk yediğimde boş yemiştim o yüzden kendisine karşı çok önyargılıyım midemi bulandırıyo görüntüsü bile artık

Yoğurtla denedim tadı çok gelmedi öyle ağzıma aslında. Ama ilk yediğimde boş yemiştim o yüzden kendisine karşı çok önyargılıyım midemi bulandırıyo görüntüsü bile artık
Boss yeme evet sevmeyene degisik gelebilir, ben normalde bosta yemezdim ama zeytinyag limon tuz dokup cok yerimm esimde diyodu nasil yiyosun sunu diyee ama artik salatalari filan oda yiyo guzelmis diye

Avokado bende aldim yumuşamasını bekliyorum salatasini yapip yicem cok güzel oluyor avokadoyu yumusayinca kabugundan kasik yardimiyla cikartin bi kabta ezin icine iki kaşık yogurt koyun soğan yemeklik dograr gibi dograyin icine bi dis sarimsak ezin birazcik tuz iyice karistirin uzerine cok az zeytinyagi dökün inanin avokadosuz gununuz gecmiycek
transferden omce maydonoz da koyuyordum icine ama simdi belki zararlı olabilir diye koyamiyorum kahvaltida yiyebilirsiniz bu tarifi ilk defa denemistim çok sevdik meze gibi oluyor ayni normal beyaz peynirle avokadoyu bi kabta ezip karistirin ekmeginize surerekde yiyebilirsiniz baska türlü yenmiyor
Haslanmis yumurtanin beyazini yiyorum arada bi salatasini yapip yiyorum yesil sogan marul dogruyorum icine
yogurt kahvaltida mutlaka yeyin bol bol meyve portakal sıkıyorum çiğ badem fındık yeyin diyorlar ispanak pirasa karnibahar birazdan ıspanaklı borek yapicam 55 kiloyla basladim 155 olucam dogumda

Belki instagramda senin pozitif haberini paylasirlar bende görürüm

Aynen bende sabah attigim fitilde bi sikinti yok ama gece iki tane atiyorum o baya ıslatıyor gunluk pet kullaniyorum bende

Aman dikkat edin sonra fazla kiloda sıkıntı Yoğurda sarımsak eklemek mantıklı olabilir bi deniyim öylesini.

Yogurda degil gi avakado ya yoğurt sarimsak ekliycek bacim ne kadar tiksindiysen avokadoyu gormemezlikden geliyon
İşte ben yoğurdu arttırıp avokadoyu koklatıp birazda sarımsakla bu işi çözmeyi planlıyorum
Şimdi bi yapıyim deniyim dedim evde yoğurt bitmiş şansıma

İşte ben yoğurdu arttırıp avokadoyu koklatıp birazda sarımsakla bu işi çözmeyi planlıyorum
Şimdi bi yapıyim deniyim dedim evde yoğurt bitmiş şansıma
Aaa goruyomusun şans iste neyse eşin aksam getirsin bari avokadonun verdigi vitamin baska biseydende alirsin zorlama kendini ama dedigim tarifle bi dene istersen bi daha yeme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…