2022 Tüp Bebek Anne Adayları

İnsallah ilk tedavin mi nasil basladiniz peki
Evet ilk tedavim benim eşimde sıkıntı vardı zaten en başından beri biliyorduk bir süre o ilaç kullandı yumurta takibi yaptık kendiliğinden olur belki diye bir defa aşılama yaptırdık baktık olmuyor tüp bebeğe mecbur kaldık tabi ama zor bi süreçmiş gerçekten

Konuya nerden dahil olayım bilemedim burdan yazıyorum ben de 21 şubatta transfer oldum bugün sabah idrar testi yaptım pozitif çıktı ama doğruluk oranı nedir acaba bilginiz var mı
çatlatma ignesi kullandun mı ? kullanmadıysan pozitiftir insallah kullandıysan yalancı pozitif cıkıyor 14. gune kadar o yüzden sordun canım

dalgaya almazsan olmaz ki beybi stres sıkıntı nereye kadar :)))
Hazirana kadar vaktin var bence nerde yasiyosun bilmiyorum ama karadeniz turu yap bi ordan Marmaris'e Muğla ya geç tatile ordan izmire ordan urfaya git çiğ kofte ye suan en cok istedigim şey

Evet ilac igne onlar degilde beklmek cok zor rabbim hayırlısını versin bende hep erkek infertilitesnde tup bebek degilde normal diye düşünürdüm oyle olmuyormus demekki ama ikinci bebeğiniz normal olur kesin cok tanidigim var öyle asilamadan yada tup bebekden sonra normal yoldan gebe kalan arkadaslarim var cok tuaf rabbim bebeginizin kalp atışını 3 lu 4 lu taramasını cinsiyetini alisverisini kucagina almayi nasip etsin cok heycanlandm

çatlatma ignesi kullandun mı ? kullanmadıysan pozitiftir insallah kullandıysan yalancı pozitif cıkıyor 14. gune kadar o yüzden sordun canım
Aha merak ettigim şey ben tüp bebeğe başlamadan önce iki sene once deyim catlatma ignesi vurunmustum rahim filminden once 10 gun gectikten sonra hem idrar testi hemde kan testi yaptim pozitif çıkmıştı adetim geldiğinde tutunamamis demislerdi demekki bu yuzden dolayiymis bak bi sey daha ogrendik

Ooo baya bütün aşamalarını geçirdik sayende inşallah yaa Biz de öyle Ümit ediyoruz belki sonradan normal olur diye bakalım artık öncelikle olsun onu bi büyütelim de hayırlısıyla

Göbekten olması daha iyi en azından evinde yapıyorsun ama bu iğne ilaç işi de yordu beni biraz sonrasında ne kadar devam ediliyor onu hiç bilmiyorum çok uzun olmaz inşallah
8 10 12 hafta arası değişiyor kullanimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…