2022 Tüp Bebek Anne Adayları

Doktorunuz size göre dogrudur rahim dinlendirme hem opu isleminden yorgun düşmüş rahim agziniz dinleniyor hem de piskolojik olarak siz dinleniyorsunuz bu surecte embriyolar dondurulurken %65 tutmasi baya yuksek ve sebzelerle besleniyorsunuz sağlıklı seyler tuketiyorsunuz yani tramsfere ilacsiz bi sekilde hazirlik oluyor opudan sonra hemen transfer olanlara vitamin icin herseyi veriyolar yani daha cok kilo almanızı sağlıyor o ilaclar

B Burcu2480 S_lidya kızlarım yarın kurtuluyorm dikişlerden bakalım doktor ne dicek insallah başarılı geçmiştir
Rahimde bişey gözükmüyo şükür ameliyatı izletti icimden tiksindim işleri ne zor ya hazirana kadar normal deneyeceğiz biz soldan yumurtansa bile sağdaki tüpten sol yumurtalıktan hamile kalınırmş normal yollarla tüp bebek doktoru da hazirana kadae bekleyebilirsinz dedi normal yollarla deneyecez olmazsa haziranda transfer bakalm cok da geciktiremiyoruz cunku amh sayısı az ne yazık ki hayırlısı olsun baklm bize doktor 1 ay ilişkiyi yasakladı

Ayy ben o ameliyatı başka birinden izledim yeminle herseyden tiksindim
İyi hic degilse hazirana kadar toparlanirsin kaç dikişin varmış

Bu ay yasak 1 ay yasak dedi doktor
Haydaaaa bize hic bisey demedi yasak miydi ben yaptım ahahahahha gerçi termale girebilir miyim diye sordum doktora onada girebilirsiniz dedigine göre sıkıntı olmaz senin şimdi normal yolla bebiş olsun demisler ya dinlendirmek içindir muhtemelen rahmi iyice

Normal yollarla da olcagı belli değil de amh cok düşük ama hani belki denk gelir diye dün iyiydm de bugün alt tarafımda hafif sızlama oldu ara ara kahverengi lekelenmem de devam ediyo benim sizde oldu mu?9. Gün bugün

Normal yollarla da olcagı belli değil de amh cok düşük ama hani belki denk gelir diye dün iyiydm de bugün alt tarafımda hafif sızlama oldu ara ara kahverengi lekelenmem de devam ediyo benim sizde oldu mu?9. Gün bugün
Benim hala ara ara agrim oluyor akıntım da var ama kahverengi gelmedi hic , yani aşırı gelmediği sürece bence normal telaslanma sonuçta kurcukladilar biseyler yaptilar icerde

Benim hala ara ara agrim oluyor akıntım da var ama kahverengi gelmedi hic , yani aşırı gelmediği sürece bence normal telaslanma sonuçta kurcukladilar biseyler yaptilar icerde
Benm böyle yogun kahverengi değil de ara ara geliyor acık kahve gibi heralde normaldir doktora sordum adet kalıntısı da olur dedi ilk adet normalinden uzun da suruyümş sizin de bilginz olsun benm 8. Gün bugün az az hala devam ediyor

Benim adetim bittiği gün ameliyat olmuştum cok iyi oldu, bir sonraki adet donemi baslarsiniz tedaviye dedigi icin bir ay dolu dolu dinlenmis olcak rahim diye sevindim rahim filminden sonra geçikmisti adetim baakalim simdi zamaninda mi gelecek heyecanliyim

Gününde gecikme olmaz da erken belki gelebilir bide daha uzun sürebilir normalmiş bakalm benm diğer ay adetm nasl olcak ilişki yasagı kalkar kalkmaz hastalanıyorm şansa

Merhabalar benim Mart ortasında opum olacaktı ama maalesef covid oldum. Herhangi bir iğne ilaç henüz başlamadım kullanmaya regl bekliyordum. Hiç başına böyle bir şey gelen oldu mu acaba nasıl oluyor süreç?

Merhabalar benim Mart ortasında opum olacaktı ama maalesef covid oldum. Herhangi bir iğne ilaç henüz başlamadım kullanmaya regl bekliyordum. Hiç başına böyle bir şey gelen oldu mu acaba nasıl oluyor süreç?
Doktora sormanız daha iyi olur her doktorun prosedürü farklı benm eşim covid olmuştu ben negatiftim ama opu yapılmadı 1 ay ötelendi tedavi

Doktora sormanız daha iyi olur her doktorun prosedürü farklı benm eşim covid olmuştu ben negatiftim ama opu yapılmadı 1 ay ötelendi tedavi
Aynen tabi soracağım negatife döndüğümde ama ben merak ettim belki başına gelen birilerinden dinlerim demiştim.

Merak ettiğim için soruyorum, dondurulmuş transfer ve taze transfer arasında ki başarı farkının %65 olduğunu mu söylüyorsunuz, yoksa ben mi sizi yanlış anladım? Çünkü böyle bir şey için bilimsel bir araştırma çalışması yapılması lazım ve istatistik verilerinin olması lazım. Varsa elinizde, bu araştırma makalesinin bir linki paylaşabilirseniz sevinirim. Bu sürece başlamadan önce literatür taraması yapıp araştırmıştım ve temel de başarı oranı ile ilgili hiçbir fark olmadığını okumuştum. Gözümden kaçan bir şey varsa okumak isterim.

Aynen tabi soracağım negatife döndüğümde ama ben merak ettim belki başına gelen birilerinden dinlerim demiştim.
Ben ilaçları kullanırken opü ye 2 gün kala öğrendimö tedavi iptal oldu opü de tabi. sonrasında regl oldum erken geldi doktora gittim baktı şu an bekleyen daha yumurtalar var bu ay geçsin diğer reglin ile gel dedi. gittim ve hemen yeniden başladık. doktora bu sürede yumurta yada sperm zarar görmüş müdür bekleyelim mi dedim gerek yok dedi. 20 yumurta toplandı benden 13 tanesi döllendi. cumartesi günü trasnferimi oldum 8 tane donduruldu. bence şansınız henüz hiçbir şeye başlamamış olmanız. şimdi asıl çok dikkat edin opünüz ertelenmesin. bol vitamin alın strese girmeyin.

Çok teşekkür ederim içim rahatladı aslındabazı bilinen tüp bebek doktorları da açıklama yapmış değerler çok düşüyor diye çok üzüldüm akşam okuduğumdaben de negatife dönünce doktorumla konuşayım inşallah sıkıntı olmaz. Maşallah sizin de yumoşlarınıza ve transferiniz hayırlı olsun inşallah mutlu haberi alırsınız

evet bende ondan dolayı sordum ama yok dedi bende güvendim mecburen yani biraz doktora inanıp güvenmekte lazım ama her doktor aynı şey demeyebilir:) benimki zaten öyle vitamin vs de karşı vermiyor:) ama ben yine de kullanmdım ne olur ne olmaz diye özellikle q10 kullanmanı tavsiye ederim.hem senin hem eşinin çok faydası var.birde arı sütü bal polen karışımı aldık onu kullandık, ben protein ağrılıklı beslenmeye ve nar ananas avakoda birde çiğ badem:) üzülme ben opüye 2 gün kala gördüm o daha beter en azından ilaçlara başlamamışsın:) amin inşallah allah razı olsun hayırlı haberleri almak nasip olsun:9 mutlaka durumunuzla ilgili etiketleyin benide.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…